• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ahojte ako sa máte ja len tak na skok lebo odchádzam do práce :frowning2:
16. mar 2007 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne sa mam super snazime skumam si krcok od vcera adufam ze o tentokrat 100% vyjde
16. mar 2007 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som v praci a moc sa mi nechce tu byt este tu mam internet mozem byt na MK... :wink:
16. mar 2007 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech ti to výjde a tešíš sa z babetka
16. mar 2007 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka dakujem velmi pekne a zaroven to zelam vsetkym cakatelkam
16. mar 2007 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok nieje začo zatial pa pa letím už do práce
16. mar 2007 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa ninus nech ti to rychlo ubehne
16. mar 2007 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dob :dizzy_face: re ranko
16. mar 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninus, po tych vcerajsich stresoch verim na zazraky a aj ja dufam, ze to dobre dopadne a snad sa fazulka ujme :slight_smile:
16. mar 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko pipi,si doma??
16. mar 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj liusik, ano domka, oddychujem :wink:
16. mar 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
medzicasom mi stale niekto vola, tak mam permanentne pri uchu mobil a sucasne tukam do notebooku v postielke :grinning: ale mala by som sa pobrat aspon nakupit, inac asi budem cely den hladna :sweat_smile:
16. mar 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme dve,az na to,ze ja mam bolesti a nechce sa mi ani pohnut :rolling_eyes:
mala by som ist nakupit,neste sa mi vstavat :astonished:
16. mar 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nakupim ti? To ta este stale zubok boli? :cry: nepomohlo pofukanie? :fearful: Pofukam ete raz...fuuuuuuu :confused:
16. mar 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
citala som, ze mas nove auticko, ake? si spokojna? aj ja mam nove, no take staronove, ale je moje a to je hlavne. Drahy mi daroval male saxo, aby som stale nebrala jemu auto, lebo uz som jazdila viac ako on :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlataaa :dizzy_face: ,ty nic nerob,len oddychuj a neupratuj a nenatahuj sa aspon tieto dva dni,jasnacka??
mam nove,hej,vytesujem sa,AUDI A2.tak to je super,ze mas svoje autinko,je to skvele,ze ho uz nemusis otravovat a odvezies sa kam chces.aj do prace uz chodis na nom??
boli ma ten zub,kost,ucho,nechcem sa stale cpat liekmi,tak dobrovolne trpim :confounded: :frowning2:
16. mar 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moooje chudatenko :pensive:
do prace na nom nechodim, len ak prsi, lebo benzinik si musim platit sama a moje skolkarse korunky na to nestacia :sweat_smile: tak ho vyuzivam, ked potrebujem nakupit, alebo si niekam vyrazit, ale nie denne, zatial...ak najdeme sponzora na benzin, tak budem jazdit o sto dvesto... :grinning: :grinning: :grinning:
skus si uvarit repik a vyplachuj si pusu, mne to po vytrhnuti velmi pomohlo
16. mar 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyplachujem,ale povedal,ze to mam robit max.3xdenne.
uz mozem pit normalne,nevies??
16. mar 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslis pit repik? :unamused: to neviem, ja ho pouzivam len na vyplachovanie. Ale ine pit urcite mozes :slight_smile:
16. mar 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno,vcera som nemala vela pit,aby som zastavila krvacanie.
16. mar 2007 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je cudne, a co mas umriet dehydrovana? Mne strcili do dierky tampon, po dvoch hodkach som ho vybrala a bolo po vsetkom. Potom som od druheho dna vyplachovala aby sa dierka zrastla a po tyzdni som nevedela o nicom :confused:
16. mar 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve hodiny si tam mala tampon??ja 20 min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zasil mi tu ranu ,nechcem sa na to ani pozriet aku jamu tam mam,ale je to lepsie nez minule.
ale uz nepojdem na trhanie osmicky,radsej sa zabijem :angry:
16. mar 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moooja, to musel byt fakt desny zazitok :frowning2: da sa to vyberat aj v ciastkovej narkoze, to ti nenavrhli?
16. mar 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste este tu? :fearful: :fearful: :fearful:
mamina mi tu pili usi... :confounded: :confounded: :confounded:
16. mar 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajooj, som tu :wink:
16. mar 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa dnes citis? kedy budes vediet, ako to dopadlo? :confused:
16. mar 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
citim sa fajn, akurat som si dala do truby kuriatko, lebo som straaasne hladna. Vysledky sa dozviem presne za 14 dni, takze teraz to len prezit v zdravi :sweat_smile: hlavne psychickom :grinning: :grinning: :grinning: musim sa zamerat na ine ako len cakat...a ked to aj nevyjde, tak mame este dva pokusy, cim viac pokusov, tym je sanca vyssia :dizzy_face:
16. mar 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala si tam koli tym injekciam? :unamused:
16. mar 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne, volala, to by som nevydrzala.Ukludnili ma, ze max dojde ovu o par hodin neskor, a ked som dotelefonovala, isla som si zaviest utrogestan vaginalne a objavil sa ovu hlien, tak som to pre istotu potvrdila aj testom a ovulka bola, tak som spokojnejsia. Ved spermosky maju zivotnost aj dva tri dni :dizzy_face:
16. mar 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, to je normalne detektivka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no, pomaly sa idem pripravit do roboty... :confounded: :confounded: :confounded: mamina si to tu uzije so psom, tak mam uz od stredy obavy, ale zatial to obe prezili... :slight_smile: uz mi poriadne ide na nervy, ale uz len do nedele... :wink:
tak pekny dnik a obe oddychujte, pa pa... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok