• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
autor
Ajus, ty mas este stale doma maminu? To ja by som s tou mojou tolko nevydrzala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dve hodky a dost! :grinning:
16. mar 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, mam a stale len upratuje a hovori, aky je vsade neporiadok a chlpy od psa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ani nebola poriadne vonku a je tak krasne a ona len utiera prach... :confounded: no nechapem ju... :rolling_eyes:
16. mar 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pa a pekny dnik aj tebe :dizzy_face:
16. mar 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa pa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. mar 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako ja :grinning: :grinning: :grinning: ale ja chodim aj von :slight_smile: nemusim utierat chlpy, nemame havina :grinning: :grinning: :grinning: preto chodim radsej na slniecko :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile:
16. mar 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooo kecalky, to tu nikto nie je? :confused:
16. mar 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, tu je pupka , ja som tu :grinning:
16. mar 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je krasa, skoro menovkyna :grinning:
16. mar 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patríš medzi tie trpezlivé alebo netrpezlivé pri čakaní na 2 // ?
16. mar 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pupka, vcera som musela odist, prepac :pensive: ale v zasade netrpezlive..ako asi vsetky :grinning: hlavne ked to cakanie uz trva vyse roka :frowning2:
17. mar 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, nič sa nedeje, bolo už aj tak neskoro, už aj mňa začalo "brať" a hlavne ma začal drahý ťahať do postele :grinning: :wink:
my máme teraz pauzu, kôli chorôbke, tak sa preliečujeme. a možno ešte aj budúci mesiac popauzujeme, a potom sa opäť pustíme do snažilkovania :dizzy_face: . Poviem ti, myslela som si, že však sa nič nedeje pár mesiacov hore-dole, ale teraz keď máme pauzu cítim také psychické uvoľnenie, vôbec ani nerátam, kedy má prísť mrcha a ani sa tak nepozorujem. Možno je aj na niečo dobrá taká pauza.
17. mar 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to mas asi pravdu, ale my uz na pauzu nemame cas :sweat_smile:
18. mar 2007 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipka
ako IUI?? uz si po? ako ti to prebiehalo? vysledok?? nevidim zmenu pasu.. :dizzy_face:
18. mar 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ozaj pipi,kedy budes vediet vysledok??kedy si mozes urobit test?? :confused:
18. mar 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lia... :wink:
co sa tyka pipi, tak co ja viem, tak o 14 dni? :confused: :confused: :confused: normalne som nedockava... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes isla mamina domov, tak som pol dna stravila vonku, pracovali sme v zahradke... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. mar 2007 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aji :dizzy_face: ,ako sa mas inak??konecne mamina odisla?? :grinning:
tak to som strasne zvedava na pipi :slight_smile:
18. mar 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vsetko po starom... :unamused:
ako sa ma tvoja 8micka? uz poslucha? :wink:
18. mar 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nepytaj,katastrofa,dostala som este virou k tomu a boli ma to hrozitansky :frowning2:
18. mar 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazilky ako sa mavate?neviete co je z mixkou, uz som ju tu dlho nevidela
18. mar 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este tieto podarene zuby mam a nerobia mi ziadne problemy, ale uvidim, pri mojom stasti, do kedy... :grinning: :grinning: :grinning: mam kamosku, ktorej sa posunuli vsetky zuby, ked jej zacali rast 8micky, mala ich vsetky naklonene doboku, ked si ich dala vytrhnut, tak nemohla niekolko dni jest ani poriadne pit, mala horucku a na hrdle sa jej spravila hrca, ako holubovi... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: bola to katastrofa...
18. mar 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wily, o mixke neviem nic, mozno sa intenzivne venuju adopcii... :wink:
co mas nove ty? :slight_smile:
18. mar 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ajka,mam prave po mrche a uz tyzden pijem to aloe ale nechuti mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na co ma byt dobre aloe? :confused: :confused: :confused:
18. mar 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez trhali 8 a pat dni som nemohla otvorit pusu normalne sa mi nedala, lebo zub bol vrasteny do kosti a zubar mi to musel vysekavat dlatkami a sestricka mi drzala hlavu, zubar bol spoteny aj ja a manzel ked ma pocul kricat(bol v cakarni)ten si siel radsej zapalit, no hroza
a este pol roka som mala jeden nerv na lici strpnuty, chceli mi trhat aj dalsie 8 ale som si nedala :confounded:
18. mar 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre na otehotnovanie :dizzy_face: a ma mi to pomoct na imunitu, lebo ju mam oslabenu-uz stvrty krat za sebou som bola chora, ma to detoxikacne ucinky pozri si na temu aloe vera ak ches vediet viac
a ty sa mas ako, stavba pokracuje?
18. mar 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stavba stoji, ale aj praca na nom... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: teraz cakame ci sa manzelovi zadari v praci a ci si budeme moct zobrat dalsiu hypoteku... :confounded: :confounded: :confounded: tak by sme mohli byvat uz do par mesiacov, ale splacali by sme hypoteku 20 tisic... :frowning2: :frowning2: :frowning2: teraz sa uz len spravne rozhodnut... :wink:
18. mar 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam drzim palce nech uz coskoro byvate a potom hned babenko :astonished: -bolo by to idealne nie?ako si na tom s mrchou :slight_smile: ?akeho mate psika?
18. mar 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac, musela som ist vencit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame rodezskeho ridgebacka... :wink:
ano, idealne by to bolo, ale clovek mieni, pan boh meni... :rolling_eyes: no, ved uvidime... :slight_smile:
idem robit veceru, hadam sa este vecer ukazem, zatial sa maj pa pa :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako sa máte??? ja na nič :frowning2: Prvého som mala mrchu a teraz zase, a to nehovorím, že som celý čas mala špinenie......nebaví ma to!!!! zajtra zavolám dr a dohodnem nejaký termín. Však takto nebudem tehu nikdy :frowning2:
18. mar 2007 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak mi dneska konci mrcha a taaak by sme chceli snazilkovat o babatko. Lenze este par mesiacov musime s tym pockat, lebo beriem injekcie na posilnenie imunity. Vtedy nesmiem byt gravidna, inak by to neprospelo babatku :pensive: . Vam vsetkym drzim palce, nech Vam to vyjde tento mesiac!
18. mar 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok