Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
16. mar 2007

Ajus, ty mas este stale doma maminu? To ja by som s tou mojou tolko nevydrzala 😝 😝 dve hodky a dost! 😀

ajka23
16. mar 2007

ano, mam a stale len upratuje a hovori, aky je vsade neporiadok a chlpy od psa... 😝 😝 😝 este ani nebola poriadne vonku a je tak krasne a ona len utiera prach... 😖 no nechapem ju... 🙄

pipka
autor
16. mar 2007

pa a pekny dnik aj tebe 😵

ajka23
16. mar 2007

pa pa pa 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

pipka
autor
16. mar 2007

ako ja 😀 😀 😀 ale ja chodim aj von 🙂 nemusim utierat chlpy, nemame havina 😀 😀 😀 preto chodim radsej na slniecko 🙂 😎 🙂

pipka
autor
16. mar 2007

halooo kecalky, to tu nikto nie je? 😕

pupka74
16. mar 2007

pipka, tu je pupka , ja som tu 😀

pipka
autor
16. mar 2007

to je krasa, skoro menovkyna 😀

pupka74
16. mar 2007

patríš medzi tie trpezlivé alebo netrpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
autor
17. mar 2007

pupka, vcera som musela odist, prepac 😔 ale v zasade netrpezlive..ako asi vsetky 😀 hlavne ked to cakanie uz trva vyse roka ☹

pupka74
17. mar 2007

pipka, nič sa nedeje, bolo už aj tak neskoro, už aj mňa začalo "brať" a hlavne ma začal drahý ťahať do postele 😀 😉
my máme teraz pauzu, kôli chorôbke, tak sa preliečujeme. a možno ešte aj budúci mesiac popauzujeme, a potom sa opäť pustíme do snažilkovania 😵 . Poviem ti, myslela som si, že však sa nič nedeje pár mesiacov hore-dole, ale teraz keď máme pauzu cítim také psychické uvoľnenie, vôbec ani nerátam, kedy má prísť mrcha a ani sa tak nepozorujem. Možno je aj na niečo dobrá taká pauza.

pipka
autor
18. mar 2007

no to mas asi pravdu, ale my uz na pauzu nemame cas 😅

nane
18. mar 2007

ahoj pipka
ako IUI?? uz si po? ako ti to prebiehalo? vysledok?? nevidim zmenu pasu.. 😵

lia
18. mar 2007

ahojte,
ozaj pipi,kedy budes vediet vysledok??kedy si mozes urobit test?? 😕

ajka23
18. mar 2007

ahoj lia... 😉
co sa tyka pipi, tak co ja viem, tak o 14 dni? 😕 😕 😕 normalne som nedockava... 😵 😵 😵
dnes isla mamina domov, tak som pol dna stravila vonku, pracovali sme v zahradke... 😎 😎 😎

lia
18. mar 2007

ahoj aji 😵 ,ako sa mas inak??konecne mamina odisla?? 😀
tak to som strasne zvedava na pipi 🙂

ajka23
18. mar 2007

inak vsetko po starom... 😒
ako sa ma tvoja 8micka? uz poslucha? 😉

lia
18. mar 2007

ani nepytaj,katastrofa,dostala som este virou k tomu a boli ma to hrozitansky ☹

wily
18. mar 2007

ahojte snazilky ako sa mavate?neviete co je z mixkou, uz som ju tu dlho nevidela

ajka23
18. mar 2007

ja este tieto podarene zuby mam a nerobia mi ziadne problemy, ale uvidim, pri mojom stasti, do kedy... 😀 😀 😀 mam kamosku, ktorej sa posunuli vsetky zuby, ked jej zacali rast 8micky, mala ich vsetky naklonene doboku, ked si ich dala vytrhnut, tak nemohla niekolko dni jest ani poriadne pit, mala horucku a na hrdle sa jej spravila hrca, ako holubovi... 🙄 🙄 🙄 bola to katastrofa...

ajka23
18. mar 2007

ahoj wily, o mixke neviem nic, mozno sa intenzivne venuju adopcii... 😉
co mas nove ty? 🙂

wily
18. mar 2007

ahoj ajka,mam prave po mrche a uz tyzden pijem to aloe ale nechuti mi 😝

ajka23
18. mar 2007

na co ma byt dobre aloe? 😕 😕 😕

wily
18. mar 2007

mne tiez trhali 8 a pat dni som nemohla otvorit pusu normalne sa mi nedala, lebo zub bol vrasteny do kosti a zubar mi to musel vysekavat dlatkami a sestricka mi drzala hlavu, zubar bol spoteny aj ja a manzel ked ma pocul kricat(bol v cakarni)ten si siel radsej zapalit, no hroza
a este pol roka som mala jeden nerv na lici strpnuty, chceli mi trhat aj dalsie 8 ale som si nedala 😖

wily
18. mar 2007

to je dobre na otehotnovanie 😵 a ma mi to pomoct na imunitu, lebo ju mam oslabenu-uz stvrty krat za sebou som bola chora, ma to detoxikacne ucinky pozri si na temu aloe vera ak ches vediet viac
a ty sa mas ako, stavba pokracuje?

ajka23
18. mar 2007

stavba stoji, ale aj praca na nom... 🙄 🙄 🙄 teraz cakame ci sa manzelovi zadari v praci a ci si budeme moct zobrat dalsiu hypoteku... 😖 😖 😖 tak by sme mohli byvat uz do par mesiacov, ale splacali by sme hypoteku 20 tisic... ☹ ☹ ☹ teraz sa uz len spravne rozhodnut... 😉

wily
18. mar 2007

tak vam drzim palce nech uz coskoro byvate a potom hned babenko 😲 -bolo by to idealne nie?ako si na tom s mrchou 🙂 ?akeho mate psika?

ajka23
18. mar 2007

prepac, musela som ist vencit... 😝 😝 😝 mame rodezskeho ridgebacka... 😉
ano, idealne by to bolo, ale clovek mieni, pan boh meni... 🙄 no, ved uvidime... 🙂
idem robit veceru, hadam sa este vecer ukazem, zatial sa maj pa pa 😵 😵

albertova
18. mar 2007

Ahojte ako sa máte??? ja na nič ☹ Prvého som mala mrchu a teraz zase, a to nehovorím, že som celý čas mala špinenie......nebaví ma to!!!! zajtra zavolám dr a dohodnem nejaký termín. Však takto nebudem tehu nikdy ☹

skrecok
18. mar 2007

Ahojte, tak mi dneska konci mrcha a taaak by sme chceli snazilkovat o babatko. Lenze este par mesiacov musime s tym pockat, lebo beriem injekcie na posilnenie imunity. Vtedy nesmiem byt gravidna, inak by to neprospelo babatku 😔 . Vam vsetkym drzim palce, nech Vam to vyjde tento mesiac!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre