Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
19. mar 2007

ajojte, lius, presne ako ti napisala Ajka, o 14 dni ☹ som zvedava ako to dovtedy vydrzim. Zatial necitim nic zvlastne, tak uvidime, co bude dalaj 😕
ste zlate, ze na mna myslite, ved aj ja na vas budem 😎 😎

lia
19. mar 2007

ahojte,kde ste vsetky kvakalky??

pipka
autor
19. mar 2007

ajoj lius, som tuuuu 😵

lia
19. mar 2007

co nove??uz robkas??ake mas pocity?? 🙂 vypravaaaajjj 😉

pipka
autor
19. mar 2007

ajoj lius, prepac, musela som este odbehnut, ale teraz uz mam tak polhodku cas 😵 dnes som uz bola v robke, vcelku v pohodke. Pocity nemam veskere zadne 😅 tak uvidime, co z toho bude... akurat sa mi chce straaasne spat, a neviem, ci z toho utrogestanu, alebo z coho 😨

pipka
autor
19. mar 2007

halooo, je tu niekto? 😲 😲 ☹

pupka74
19. mar 2007

ahojm ja som tu, ale len tak nazerám. Mne sa strášne chcelo spať, keď som bola tehotná. Nebude to z toho? 😉

pipka
autor
19. mar 2007

tak ja teda idem, dobru nocku, skusim zajtra 😉

pipka
autor
20. mar 2007

jeej pupka, teba som tu vcera nevidela a zrazu si tu, pisali sme presne v rovnakom case 😀
skor si myslim, ze je to z toho utrogestanu 🙄 ale ved uvidime na buduci tyzden 😉

lia
20. mar 2007

pipinka moja,ja uz som spala,beriem antibiotika,zatial mi vobec nepomohli. ☹

pipka
autor
21. mar 2007

liusik a coze ti je? Rychlucko sa uzdrav. To ta okrem zubku zmohla este nejaka potvora? ☹

lia
21. mar 2007

presne,mam chripku,uzliny jak pomarance 😖
ides az poobede do prace??ako sa citis??okrem toho spania nemas ziadny priznak??

pipka
autor
21. mar 2007

liusik, normalka robim, doma by som sa asi zblaznila. Ved to, priznaky ziadne anilen naznak, tak uvidim buduci stvrtok, nechcem to unahlit, ved co ak to vyslo, ale teraz mi to test este neukaze a ja by som bola zbytocne sklamana 😒

lia
21. mar 2007

to je este asi skoro na priznaky 🙂
boooze,to ti nezavidim to cakanie,aj ja sa potom z toho urcite zblaznim. 😖

pipka
autor
21. mar 2007

no ved preto chodim normalka do robky, aspon chvilku na to nemyslim, ked mi tam krpci vrestia 😀 😀
doma by som sa urcite zcvokla 😠 ale zase mozno by som bola vo vacsej psychickej pohode, nez v robote, kde to stale place, kaka, papa... 😀 😀 😀 ak to nevyjde teraz, pri druhom pokuse zmenim postup 🙂 🙂

lia
21. mar 2007

ako zmenis postup?? 😕 😅

pipka
autor
21. mar 2007

vezmem si dovcu, ale nebudem doma sediet so zalozenymi rukami a cakat, vezmem auto, a budem chodit po nakupoch 😀 😀 😀 , pojdem vybrat novu postel, chceme dat spravit roll-door, tak si to obeham. Budem mat cinnost, ale nie stresy v robote 😉

lia
21. mar 2007

hhhmmm a preco si to tak teraz nespravila??a nechcete ist radsej na UO??

pipka
autor
21. mar 2007

co ja viem? Po vojne je kazdy general 😀 ved este neviem, ci to vyslo, alebo nie... UO by sme podstupili, az ked nam 3x nevyjde IUI. Ale ved ani tam to nemusi vyjst na 1.-krat. A stoji to ine prachy 😠
zlatinko, ale uz bezkam do robotky, paaa stavim sa tu okolo piatej, pol siestej.

martinkamm
21. mar 2007

ahojte babenky mate nieco nove?

pipka
autor
21. mar 2007

zatial nist, ale uz sa naozaj lucim a padaaam do prace.

martinkamm
21. mar 2007

pipka tak nech ti to rychlo ubehne!

lia
21. mar 2007

ok pipi,nemusi,ale podla mna je tam vacsia pravdepodobnost,ale to je kazdeho vec 🙂
stoji to,ale aj podla toho aky protokol ti daju a ake lieky a kolko ich budes brat 😉 .ale samozrejme ,ze ja som dostala tie najdrahsie lieky 🙄 .ale neva,ked to ma vyjst,tak mi to nevadi 🙂 .
ahoj martinka,nic take,furt lezim 😠 ,ale nechce sa mi ist vo do takej zimy,ale mala by som ist nakupit 😖 ,tak uvidim.
a ty mas nejaku novinku?? 🙂

lia
21. mar 2007

paaa pipi 🙂

jul
21. mar 2007

😲 😲 haloo

ajka23
21. mar 2007

haloooo 😀 😀 😀

jul
21. mar 2007

Liuššš,tak vcera som bola v tom Zoodome,booze tam su ale klasne veci pre havinkou.Kupila som Walterkovi klasny sveter,taky modry rolak hruby a na chrbatiku je taky havinko 😵

ajka23
21. mar 2007

do Zoodomu ja chodit nemozem, vzdy som tam ako odtrhnuta z retaze... 😀 😀 😀 😀
jul, si v praci? 😉

lia
21. mar 2007

ahojte 🙂
my sme nelinke kupili tu bundicku,je svetova.ked jej ju dam ,vsetci sa na nu usmievaju,je zlata v nej. 🙂

ajka23
21. mar 2007

ja som nasej kupila svietiaci obojok, takze v noci svieti ako UFO... 😀 😀 😀 😀 😀 mame aj reflexny obojok... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre