Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ninka1234
26. mar 2007

aj na mňa jedno oznamko čaká?

ajka23
26. mar 2007

kedy si dame rande? 😵 😵 😵
inac baby mam jeden problem, nejako sa mi nechce sexikovat... 😒 to nie je vtip... 😎

ninka1234
26. mar 2007

to sa ani mne v poslednej dobe nechcelo a boli sme spolu za celý mesiac asi 5 krát a pozri čo z toho zišlo a predtým sme sa snažili skoro každý druhý deň a nič

ajka23
26. mar 2007

mangel dorazil, hadam sa vecer stretneme, ide hrat hokej, majte sa zatial... 😉 😉 😉

pipka
autor
26. mar 2007

ninus, jasne ze aj tebe dam 😀 kedy to prides na to skolenie? Alebo napis do IP cele meno a adr. a poslem ti ho 😉
Ajus, to znamena, ze nemas plodne dni. Inak by si bola zhava 😀

pipka
autor
26. mar 2007

Ajus ajoooj, ja uz tiez pomaly pojdem.

ninka1234
26. mar 2007

pipka na to školenie už nepôjdem lebo som od dnešného dňa PN asi sa doma zbláznim ale mám prácu kde dvíham aj ťažké veci tak mi to lekár hneď zatrhol ale pošlem ti IP s adresou

pipka
autor
26. mar 2007

a rande si mozeme dat kedy chces, ja sa ti prisposobim. ked budes mat volno, mozeme skocit na kafco 😵

pipka
autor
26. mar 2007

Ahaa, tak to ti nezavidim, ja by som sa doma zosalela, snad mne nieco take nehrozi 😅

ninka1234
26. mar 2007

aspoň že už bude teplejšie a budem aspoň s malou katkou chodiť na prechádzky tak mi to rýchlejšie prejde máš IP

pipka
autor
26. mar 2007

takze silvinka... 😉 mam zaznacene, tak po velkej noci ti posielam 😉

pipka
autor
26. mar 2007

jeej no to kocikovanie ti zavidim 😵 ja tu teraz okolo nemam ziadne babo, co by som si mohla pozicat ☹

lia
26. mar 2007

ahojte trpezlivky 🙂 ,
co mate nove??

pipka
autor
26. mar 2007

ajooj liuska 😉 ja zatial nic, ale ninka ma fazulku v brusku 😵

ninka1234
26. mar 2007

ano to je moje meno budem čakať

zabka132
26. mar 2007

ahoj pipi 😉
..po dlhej dobe som tu zablúdila a čo to, čo to ?....žeby sa konečne zadarilo a bude z teba tehuľka ? 🙂

lia
26. mar 2007

naozaj ninka?? 🙂 robila si testik?? 😵

pipka
autor
26. mar 2007

zabulik ahoooj 😉 teeda teba sme tu daavno nevideli. co lobi babatko, poslucha?

ninka1234
26. mar 2007

ano lia robila som ráno testík a bola som aj u lekára a potvrdil mi to na ultrazvuku

pipka
autor
26. mar 2007

zabi, no neviem neviem...skor to vyzera, ze to nevyslo ☹ ale konecny verdikt sa dozviem vo stvrtok 😉 potom nakukni a dozvies sa.

lia
26. mar 2007

jeeej tak ti velmi pekne gratulujem 😵
dlho ste sa snazili??

ninka1234
26. mar 2007

ano snažili sme sa 10 mesiacov a vraveli sme si že ak to tentokrát nevýjde tak si dáme pauzu a pôjdeme v lete na dovolenke ale teraz sme už došli 🙂

pipka
autor
26. mar 2007

lius, preco nemas v pase snazilka? 😕

lia
26. mar 2007

tak super,dufam,ze sa k tebe coskoro pridame 🙂 😵

ninka1234
26. mar 2007

to dúfam aj ja a veľmi vám držím prsty

zabka132
26. mar 2007

pipi, bábo poslúcha...len je kúštik aktívnejšie a stále kope 😎 . Ale to je dobre, ja som rada...aspoň viem, že ho mám 🙂 . V nedeľu idem do Hlohovca na 3D/4D ultrazvuk, tak snáď sa konečne dozviem, čo to bude. Lebo zatiaľ sa potvorka malá vždy otočí chrbtom, keď sme na sone.....no proste celý tatino 😀 😀 .
Vo štvrtok držím palce, nech sa to vydarí.

pipka
autor
26. mar 2007

ninus tak nas ale cakaj 😀

pipka
autor
26. mar 2007

zabi, tak to bude chlapcek- futbalista 😀 , ked sa dozvies, co to je, hned zmen pas, nech aj my vieme 😵

ninka1234
26. mar 2007

ja už teraz na vás čakám akurát sa mi vrátil domov drahý a už mi aj ide kúpiť tu knihu

zabka132
26. mar 2007

pipi, nech je to hocičo, len nech je zdravé.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre