• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
pipka,to vazne??????? :frowning2:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. mar 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ti z nich hrabe pipi??jul,ty k akemu lekarovi chodis??uz som zabudla :rolling_eyes:
29. mar 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,mne aj vecer a aj ty tak strasne pijes? Ja vypijem denne aj 4 litre mineralky :confused:
29. mar 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mylis :confounded: ,som stastna,ze aspon tebe a ninke sa to podarilo bez problemov :slight_smile:
29. mar 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no furt revem, priberam, zerem...staci? :grinning:
29. mar 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pijem veľa a zavislé od toho som aj veľa na wc
29. mar 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziis,tak to caka aj mna??to uz mi takto zahrabavalo :frowning2:
29. mar 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje zlatko,ja viem ake je to,ked sa mi nedarilo a druha kocka ostala tehulka,bolo mi strasne smutno :cry: :cry:
29. mar 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no pipka mna to veeeeeeeeelmi mrzi :frowning2: , nevesaj hlavku raz to predsa musi vyjst :astonished:
29. mar 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, neboj nie je to zas take tragicke ako som to napisala :grinning: ale pribrala som a to ma serka, takze vysadila som lieky a zacinam odtucnovat :grinning: ...a deli v ruke :sweat_smile:
29. mar 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,aj ja,preto som stale na wecku,lebo strasne vela toho vypijem.A som uz strasny tučko,pribrala som 3 kila za mesiac,ale to urcite z tej vody,asi sa to vo mne zadrziava ci co,inac sa skoro vobec neprejedam :grinning:
29. mar 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,ze ty ma chapes,ale tesim sa moooc :slight_smile: .ja pojdem s tebou aj rodit :grinning: .
a kedy uz vencime??dosla by si autom do toho sadu janka krala??ci este furt nejazdis??
29. mar 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial nepribrala lebo mi vôbec nechutí jesť
29. mar 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky, idem, som nejaka unavena zo vsetkeho :pensive: paaaaa
29. mar 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka :grinning: ja tiez tak odtucnijem ,ze deli v ruke :grinning:
ale drzim ti silno palce,na dalsi cyklus to uz musi vyjst!!!! :wink:
29. mar 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,tak ked som teraz pribrala 3 kila,tak si neviem predstavit ten koniec tehu,to co budem mat o 30 kil naviac :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,verim ti,tak si pekne dnes oddychni a zajtra uz bude lepsie,nebojkaj,raz to musi prist :wink:
29. mar 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam akurat Waltera u nasich,sa varuje.Boli sme dnes v Nitre na vystave Gastro.No sak ja neviem,kedy mi sa dohodneme :rolling_eyes: Raz nemoze jedna a raz druha,ale vies co ,ked bude pekne,tak sa dohodneme.
29. mar 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka oddýchuj neboj raz sa to podarí :wink:
29. mar 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som na to myslela,ked bude pekne,tak sa dohodneme a mozme sa vencit aj dve hodky.inak,moja nelinka ma alergiu na psov-chlapov :angry: .
29. mar 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul...pisala si, ze si sa testovala uz 7DC, a ze si mala uuuuplne slabucke //...ked si precitas moje nejake vstupy do tohto fora, tak zistis preco ti pisem...ide o to ze aj mne vysli uplne slabe a neviem co si mam o tom mysliet...dost sa obavam a ratam s kazdou odpovedou...sobotu idem k lekarovi, tak som zvedava ci mi potvrdi tehu alebo povie, ze to bolo sposobene len pregnylom...ty si uz tehu, tak sa opatruj a oddychuj... Drzim prsteky...
29. mar 2007 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cakatelky? Ja sa uz nemozem dockat :slight_smile: Som zvedava ako to vydrzkam vobec do ovulky....asi ma porazi :grinning:
30. mar 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, ak ti môžem poradiť, nepi veľa minerálky, pretože hlavne minerálky zadržujú vodu v tele. Radšej pomenej a skôr sa napi čistej vody. Alebo džúsiky treba piť.
Inak jupí sú výborné...sú bez E-čok, bez konzervačných látok, umelých farbív a umelých sladidiel. Takže minerálky sú dobré, ale v menšom množstve.
30. mar 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj vy ste take netrpezlive na 2//? :wink:
30. mar 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rajeca...ano, sme a velmi,..no ja som teraz skor zmatena, zajtra mam vysetrenie u lekara, tak som zvedava...lebo na dvoch testikoch mi vysli // a na poslednom iba /. Tak teraz neviem...
Uz sa neviem dockat zajtrajska....
Mam si odkonzultovat aj moj hormonalny profil...hmm, to ma opat caka...a pokial nie som tehula, tak opat dalsi cyklus s clostilbegytom...hmm...
tak drzim prsteky vsetkym cakatelkam na //.... :wink:
30. mar 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka IP :wink:
30. mar 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ivka :wink:
a nemala si predtym nahodou citlivejsie testiky ked Ti vysli 2//??
Uz vydrz zajtra k tomu dokimu a hlavne nam daj vediet ako si dopadla,v kazdom pripade Ti moc,moc,moc drzim palce,aby si bola tehulka :dizzy_face:
30. mar 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci to bolo len v teste. Ale to by bo ten lepsie pripad...myslim vsak,ze to sposobil len pregnyl, no vsak uz pockam do zajtrajska a dam vediet...
pokial nie teraz, tak nic nie je stratene a bueme sa snazilkovat dalej, tak aby to babo bolo :slight_smile:))
Teraz mame tesne pred sebou svadbu, takze nesmiem byt smutna :slight_smile: ...nerobi to dobre ani mne ani babu, ak by nahodou chcelo prist :slight_smile:
30. mar 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallooooooooooooooo kde ste všetky?
1. apr 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty nam behas z temy do temy a nas opustas? :sweat_smile:
1. apr 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok