Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
29. mar 2007

pipka,to vazne??????? ☹
😢 😢 😢 😢 😢

lia
29. mar 2007

ako ti z nich hrabe pipi??jul,ty k akemu lekarovi chodis??uz som zabudla 🙄

jul
29. mar 2007

ninka,mne aj vecer a aj ty tak strasne pijes? Ja vypijem denne aj 4 litre mineralky 😕

lia
29. mar 2007

tak to sa mylis 😖 ,som stastna,ze aspon tebe a ninke sa to podarilo bez problemov 🙂

pipka
autor
29. mar 2007

no furt revem, priberam, zerem...staci? 😀

ninka1234
29. mar 2007

ano pijem veľa a zavislé od toho som aj veľa na wc

lia
29. mar 2007

jeziis,tak to caka aj mna??to uz mi takto zahrabavalo ☹

jul
29. mar 2007

moje zlatko,ja viem ake je to,ked sa mi nedarilo a druha kocka ostala tehulka,bolo mi strasne smutno 😢 😢

wily
29. mar 2007

Ahojte, no pipka mna to veeeeeeeeelmi mrzi ☹ , nevesaj hlavku raz to predsa musi vyjst 😲

pipka
autor
29. mar 2007

lius, neboj nie je to zas take tragicke ako som to napisala 😀 ale pribrala som a to ma serka, takze vysadila som lieky a zacinam odtucnovat 😀 ...a deli v ruke 😅

jul
29. mar 2007

ninka,aj ja,preto som stale na wecku,lebo strasne vela toho vypijem.A som uz strasny tučko,pribrala som 3 kila za mesiac,ale to urcite z tej vody,asi sa to vo mne zadrziava ci co,inac sa skoro vobec neprejedam 😀

lia
29. mar 2007

ja viem,ze ty ma chapes,ale tesim sa moooc 🙂 .ja pojdem s tebou aj rodit 😀 .
a kedy uz vencime??dosla by si autom do toho sadu janka krala??ci este furt nejazdis??

ninka1234
29. mar 2007

ja som zatial nepribrala lebo mi vôbec nechutí jesť

pipka
autor
29. mar 2007

babulky, idem, som nejaka unavena zo vsetkeho 😔 paaaaa

jul
29. mar 2007

pipka 😀 ja tiez tak odtucnijem ,ze deli v ruke 😀
ale drzim ti silno palce,na dalsi cyklus to uz musi vyjst!!!! 😉

jul
29. mar 2007

ninka,tak ked som teraz pribrala 3 kila,tak si neviem predstavit ten koniec tehu,to co budem mat o 30 kil naviac 😕 😝

lia
29. mar 2007

pipi,verim ti,tak si pekne dnes oddychni a zajtra uz bude lepsie,nebojkaj,raz to musi prist 😉

jul
29. mar 2007

ja mam akurat Waltera u nasich,sa varuje.Boli sme dnes v Nitre na vystave Gastro.No sak ja neviem,kedy mi sa dohodneme 🙄 Raz nemoze jedna a raz druha,ale vies co ,ked bude pekne,tak sa dohodneme.

ninka1234
29. mar 2007

pipka oddýchuj neboj raz sa to podarí 😉

lia
29. mar 2007

aj ja som na to myslela,ked bude pekne,tak sa dohodneme a mozme sa vencit aj dve hodky.inak,moja nelinka ma alergiu na psov-chlapov 😠 .

ivka22
29. mar 2007

jul...pisala si, ze si sa testovala uz 7DC, a ze si mala uuuuplne slabucke //...ked si precitas moje nejake vstupy do tohto fora, tak zistis preco ti pisem...ide o to ze aj mne vysli uplne slabe a neviem co si mam o tom mysliet...dost sa obavam a ratam s kazdou odpovedou...sobotu idem k lekarovi, tak som zvedava ci mi potvrdi tehu alebo povie, ze to bolo sposobene len pregnylom...ty si uz tehu, tak sa opatruj a oddychuj... Drzim prsteky...

tituska
30. mar 2007

Ahojte cakatelky? Ja sa uz nemozem dockat 🙂 Som zvedava ako to vydrzkam vobec do ovulky....asi ma porazi 😀

zabka132
30. mar 2007

jul, ak ti môžem poradiť, nepi veľa minerálky, pretože hlavne minerálky zadržujú vodu v tele. Radšej pomenej a skôr sa napi čistej vody. Alebo džúsiky treba piť.
Inak jupí sú výborné...sú bez E-čok, bez konzervačných látok, umelých farbív a umelých sladidiel. Takže minerálky sú dobré, ale v menšom množstve.

rajeca
30. mar 2007

ahojte aj vy ste take netrpezlive na 2//? 😉

ivka22
30. mar 2007

rajeca...ano, sme a velmi,..no ja som teraz skor zmatena, zajtra mam vysetrenie u lekara, tak som zvedava...lebo na dvoch testikoch mi vysli // a na poslednom iba /. Tak teraz neviem...
Uz sa neviem dockat zajtrajska....
Mam si odkonzultovat aj moj hormonalny profil...hmm, to ma opat caka...a pokial nie som tehula, tak opat dalsi cyklus s clostilbegytom...hmm...
tak drzim prsteky vsetkym cakatelkam na //.... 😉

jul
30. mar 2007

zabka IP 😉

jul
30. mar 2007

ahoj Ivka 😉
a nemala si predtym nahodou citlivejsie testiky ked Ti vysli 2//??
Uz vydrz zajtra k tomu dokimu a hlavne nam daj vediet ako si dopadla,v kazdom pripade Ti moc,moc,moc drzim palce,aby si bola tehulka 😵

ivka22
30. mar 2007

Neviem ci to bolo len v teste. Ale to by bo ten lepsie pripad...myslim vsak,ze to sposobil len pregnyl, no vsak uz pockam do zajtrajska a dam vediet...
pokial nie teraz, tak nic nie je stratene a bueme sa snazilkovat dalej, tak aby to babo bolo 🙂))
Teraz mame tesne pred sebou svadbu, takze nesmiem byt smutna 🙂 ...nerobi to dobre ani mne ani babu, ak by nahodou chcelo prist 🙂

ninka1234
1. apr 2007

hallooooooooooooooo kde ste všetky?

martinkamm
1. apr 2007

ty nam behas z temy do temy a nas opustas? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre