• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
autor
lius, ako ti prispevok vycnieva z radu :grinning: ci to len na mojom monitore? :unamused:
12. apr 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj julova :wink: ved presne nad tym som dnes uvazovala, ze na tie dve-tri hodky mi postacia aj od Cinanov :grinning: svadbu mame 9. juna. Skocim asi zajtra k tym sikmookym :dizzy_face:
12. apr 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice je pravda, ze ja som aj sikmakov pochodila a aj som nasla, len na moju popolusiu nozku nikdy nemali velkost z tych, ktore sa mi pacili...ale tam by si mala na nieco take natrafit :wink:...juj, tak to mesiac po mne :wink:...stiihas, drzim palceky, nech zozenies :wink:...aj na Mileticke bol celkom dobry vyber 300-500,- Sk :sunglasses: ...len ja som nezhanala cisto biele ale maslove a s tymi bol trosicku problem, ale z pod tej "krinoliny" by ich aj tak nebolo vidiet :slight_smile:
12. apr 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja budem mat saty biele, aj ked som povodne bola presvedcena, ze ine ako kremove nechcem, nakoniec som jednym neodolala :grinning: tak snad aj boty zozeniem biele :confused:
12. apr 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ty mas asi sikmejsie oci :wink:
12. apr 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ako sa máte???? pridala sa niektora k tehulkam????
12. apr 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bielych bolo vsade u sikmakov ako maku, pipka :wink:
12. apr 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to asi nebudem komplikovat a skocim k cinanom. :wink:
liusik, preco? :grinning:
12. apr 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj albertova a julova :slight_smile:
si hovorila nieco o mojom riadku,nie??
12. apr 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odporucam, pipka :wink:...za take poplatky mas este jeden par...a fakt sa mi tam vela bielych pacilo - hlavne na Mileticke :wink:...
12. apr 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lia, a teda aj všetky :grinning: snažilky?!
12. apr 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo lius, na predchadzajucej strane tvoj prispevok vycnieva (aspon na mojom monitore) mozno u teba nie :dizzy_face: julova oki, idem zajtra na Mileticku :wink:
12. apr 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko po starom albertova :pensive:
12. apr 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiež o ničom.... :cry: ale aspoň nám konečne vyšiel ten byt :grinning: aspoň niečo :sweat_smile: :grinning:
12. apr 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pipka - este Ta povzbudim a navnadim, ze ja som tam zhanala mimo jarnoletnu sezonu v decembri - januari :grinning:...a uz vtedy sa dalo vyberat :wink:

a aby sme sa temy drzali, ako zvladate trpezlivost pri cakani? :slight_smile:
12. apr 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul: no ja už radšej na to ani nemyslím, len vždy keď som tu na koníkovi :grinning: inak sa tomu vyhýbam :pensive: :angry: lebo ma to potom jeduje, že to nejde a nejde :frowning2: :angry:
12. apr 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj pekne foto svadobne mate lia :wink:...citam, ze nechtiky Ti robila Klaudia - aj moja nechtarka je Klaudia :grinning:...Z Petrzalky? :confused:
12. apr 2007 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba na tvojom pipinkaaa :grinning:
autor
nezvladame :grinning:
julova-hej,chodis k nej a nevideli sme sa este u nej??musim jej zavolat,potrebujem sest novych nechtov,asi ma zabije :sweat_smile: :grinning:
uz si bola u nej v novom??
albi,kde ste kupili byt??
12. apr 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na mojom nic nevycnieva :grinning:

ja si myslim, ze teraz nam to vyslo-a sa nepytajte preco si to myslim, lebo neviem :grinning:...este musim pockat asi 13 dni, ale ten pocit USPECHU nie a nie zo mna zliezt :grinning:
12. apr 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahaaa,tak ja mam asi sirokouhly monitor, lebo mne vycnieva, ale len ten jeden :grinning: :grinning:
a ozaj lius, zajtra zacinas pichat, budes chodit do GF na injekcie?
12. apr 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Modre

a ty kde bývaš????
12. apr 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pipi,len neviem co s tym vikendom,ja to asi nezvladnem :frowning2:
12. apr 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia - ak myslis ruzovu Klaudiku, tak je to ona :slight_smile: a bola som v novom teraz v utorok :wink:...pekne a na velke prekvapenie opat ruzove to tam ma :grinning:...ja som bola len raz na tom starom a potom 2x u nej doma a teraz v utorok na novom...tak neviem, ci sme sa zahliadli...aj ja som jednemu nechtu pomohla cez velku noc, nezabila ma :grinning:...dala som si vsetky dole, lebo boli uz mo vyrastene, tak az pred svadbou si dam cisto nove :sunglasses:
12. apr 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto,ja?? :sweat_smile: :grinning:
12. apr 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, ved ked tam pojdes zajtra, tak sa ich tam opytaj, prinajhorsom ti napise poukaz na aplikaciu a pichnu ti to hoci aj na centralnom prijme v Ruzinove, tam su nonstop :dizzy_face:
12. apr 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tam bola,ano myslime na jednu Barbinku :grinning:
12. apr 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne,spytam sa,ale s tym mojim stastim :confounded:
ja mam taky papierik uz v protokole
12. apr 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlata je micka :slight_smile:..a v utorok sa tam stavil jej frajer s nejakym kamosom a ten kamos ze "Jeeezisi, Ty aj odlakovac mas ruzovej farby.." :grinning: :grinning:
12. apr 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok