• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
no tak som si o tom čítala na nete...už som sa chcela tešiť....ale nie som..márišku, ja sa toho asi nikdy nedočkám :frowning2:
15. apr 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna to znamena iba,ze mas ovu.to je iba ovulacny test,nie??neviem o tom,ze existuju aj dva v jednom
15. apr 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lia, celkom to ujde. muzika mam choreho, je priserne nachladnuty a ma teplotu, tak trcime doma. ale bola som v obchode, tak som sa trosku presla
15. apr 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...ja už tie 2 // vidím všade :unamused:
15. apr 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snoopy: určite to príde, treba veriť... :wink:
15. apr 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink:
15. apr 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha,tak to vam nezavidim mixi,nic prijemne,ma aj lieky ci iba ho to chytilo??davaj mu paralen kazde 3-4 hod.,nech sa sprchuje nie vo vlaznej vode a prejde mu to.
15. apr 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snoopy, aj ja ver mi :angry: dokonca ked robim testik, tak ho studujem pol hodiny, obracam pod svetlom,ci naaaahodou nie je slabucky ciarocka :sweat_smile:
15. apr 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slabucka teda :slight_smile:
15. apr 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninus,ako sa mas??ako sa ma male??
15. apr 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme sa dobre a dúfam že to tak bude aj naďalej
15. apr 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves... ny chvilku sa aj ja pridam, v telke aj tak nic nejde a drahy sa uci a ja sa snazim prist na ine myslienky... :frowning2:
15. apr 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snoopy... uz sme dve tuto take netrpezlive... :wink:
15. apr 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa pýtať.. baby beriete aj nejaké vitamíny? ja baby plán a E vit. Jedna známa mi poradila E vit na podporu maternice.
15. apr 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, zatial ma iba paralen, to ho chytilo v sobotu. aka skoda, ked je tak pekne vonku, sme mohli ist niekam von :frowning2:
15. apr 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťa258, ..keby som mohla, tak testujem každý deň :wink:

dili, dlho snažilkujete?
15. apr 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahuliena, ja beriem kys. listovú+B6, a nič iné
15. apr 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak casto mu davas??hhmm,to naserka.my sme boli u nasich od soboty,takze stale vonku,aj sme grilovali vcera,bolo vyborne.ale moj kopal u babky a teraz je hotovson,tiez som chcela ist sa do mesta prejst,mam to rada ked je teplo :slight_smile: .
15. apr 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este len pol roka a iba prvy cyklus s clostylom...uvidime.
Verim ti,mna uz u nas aj poznaju v lekarni,ked ma vidia otvaraju oci tetusky :grinning: ale kied ja som takaaaa netrpezlivaaaa :wink:
A ty?ako dlho?
15. apr 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, ako vam zavidim, ze grilovali... pomoooc, aj ja chceeem :pensive: kazde 3 - 4 hodky, aj sa poti, ale teplotu ma furt 38, slak ma trafi
15. apr 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja rada : ak sa už dlho snažíš o bábo. tak E vit pomaha. Odporučané gynekológom. Ja som ho brala, pomohlo mi k zrýchleniu rastu folikulou pri liečbe Clostylbegytom
15. apr 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: snoopy,jejda,asi som odpovedala za dili
15. apr 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my len druhy mesiac...ale ak to uz teraz nevyjde....snazilkujeme tak casto :sweat_smile: , este mame toleranciu 2 mesiace. "Musim" byt tehu, pretoze mam prac. zmluvu len do konca jan 08.
ale co som ja uz testov vyskusala...este ze tu mame tolko lekární :grinning: :grinning:
15. apr 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: v poho... :grinning:
15. apr 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhy messiac nie je vobec vela :slight_smile: drzim palce,velmi!!!
Bud rada,ze tolko,lebo ja len jednu a tetuska mi vytahuje testik ani sa neopyta co si prosim :sunglasses:
15. apr 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snoopy - ale de. len prvy mesiac, ale som plna nadeje a optimizmu a zatial si neviem prpustit inu moznost... :sweat_smile:
15. apr 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ano, ešte že je tu máme lekární. aj ja som si testy robila... a robila a vásledok žiadny :confounded: možno zachvíľku :dizzy_face:
15. apr 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťa, no tak to máš dobrééé, stála zákazníčka :grinning: a aký test/aké testy, kupuješ?

dili, no v podstate ani ja nepripúšťam inú možnosť...len tie testy ukazujú málo paličiek :frowning2: už si testovala? či je skoro?
15. apr 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, u nas stoji 129, nikdy si nepametam nazov, aleto je ten co ma taky otvor okruhly a tam s kvapkadlom vlejes par kvapiek :grinning: a potom ten co su dva v jednom,ale pri tych si kazde testovanie hovorim,ze asi su zle,lebo su lacne :grinning: :grinning:
asi mi to snazenie lezie trochu na mozog :slight_smile:)
a cakam tiez teraz, idem sa testovat bud tyzden...juuuj,keby konecne // :sweat_smile:
15. apr 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina - neva ze odpovedas za mna... :grinning: :grinning: :grinning:

snoopy - este som netestovala, lebo len od piatku mi zacali plodne dni, a 2.maja by som mala alebo lepsie nemala dostat mrsku... som len nedockava... a snazilkujeme kazdy den, alebo kazdy druhy od skoncenia mrsky tento mesiac... tak uvidime... aj tu prstikovu metodu chceme skusit... pre mna je to tiez dolezite, zo zdravotneho hladiska... tak si budeme drzat palceky... :wink:
15. apr 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok