Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

snoopy
15. apr 2007

no tak som si o tom čítala na nete...už som sa chcela tešiť....ale nie som..márišku, ja sa toho asi nikdy nedočkám ☹

lia
15. apr 2007

podla mna to znamena iba,ze mas ovu.to je iba ovulacny test,nie??neviem o tom,ze existuju aj dva v jednom

mixka
15. apr 2007

ahojky lia, celkom to ujde. muzika mam choreho, je priserne nachladnuty a ma teplotu, tak trcime doma. ale bola som v obchode, tak som sa trosku presla

snoopy
15. apr 2007

no...ja už tie 2 // vidím všade 😒

maahuliena
15. apr 2007

snoopy: určite to príde, treba veriť... 😉

ninka1234
15. apr 2007

ahojte babule 😉

lia
15. apr 2007

fuuuha,tak to vam nezavidim mixi,nic prijemne,ma aj lieky ci iba ho to chytilo??davaj mu paralen kazde 3-4 hod.,nech sa sprchuje nie vo vlaznej vode a prejde mu to.

martina258
15. apr 2007

snoopy, aj ja ver mi 😠 dokonca ked robim testik, tak ho studujem pol hodiny, obracam pod svetlom,ci naaaahodou nie je slabucky ciarocka 😅

martina258
15. apr 2007

slabucka teda 🙂

lia
15. apr 2007

ahoj ninus,ako sa mas??ako sa ma male??

ninka1234
15. apr 2007

máme sa dobre a dúfam že to tak bude aj naďalej

dili
15. apr 2007

caves... ny chvilku sa aj ja pridam, v telke aj tak nic nejde a drahy sa uci a ja sa snazim prist na ine myslienky... ☹

dili
15. apr 2007

snoopy... uz sme dve tuto take netrpezlive... 😉

maahuliena
15. apr 2007

chcem sa pýtať.. baby beriete aj nejaké vitamíny? ja baby plán a E vit. Jedna známa mi poradila E vit na podporu maternice.

mixka
15. apr 2007

lia, zatial ma iba paralen, to ho chytilo v sobotu. aka skoda, ked je tak pekne vonku, sme mohli ist niekam von ☹

snoopy
15. apr 2007

maťa258, ..keby som mohla, tak testujem každý deň 😉

dili, dlho snažilkujete?

snoopy
15. apr 2007

maahuliena, ja beriem kys. listovú+B6, a nič iné

lia
15. apr 2007

a jak casto mu davas??hhmm,to naserka.my sme boli u nasich od soboty,takze stale vonku,aj sme grilovali vcera,bolo vyborne.ale moj kopal u babky a teraz je hotovson,tiez som chcela ist sa do mesta prejst,mam to rada ked je teplo 🙂 .

martina258
15. apr 2007

este len pol roka a iba prvy cyklus s clostylom...uvidime.
Verim ti,mna uz u nas aj poznaju v lekarni,ked ma vidia otvaraju oci tetusky 😀 ale kied ja som takaaaa netrpezlivaaaa 😉
A ty?ako dlho?

mixka
15. apr 2007

jejda, ako vam zavidim, ze grilovali... pomoooc, aj ja chceeem 😔 kazde 3 - 4 hodky, aj sa poti, ale teplotu ma furt 38, slak ma trafi

maahuliena
15. apr 2007

Moja rada : ak sa už dlho snažíš o bábo. tak E vit pomaha. Odporučané gynekológom. Ja som ho brala, pomohlo mi k zrýchleniu rastu folikulou pri liečbe Clostylbegytom

martina258
15. apr 2007

😀 😀 😀 snoopy,jejda,asi som odpovedala za dili

snoopy
15. apr 2007

no my len druhy mesiac...ale ak to uz teraz nevyjde....snazilkujeme tak casto 😅 , este mame toleranciu 2 mesiace. "Musim" byt tehu, pretoze mam prac. zmluvu len do konca jan 08.
ale co som ja uz testov vyskusala...este ze tu mame tolko lekární 😀 😀

snoopy
15. apr 2007

😉 v poho... 😀

martina258
15. apr 2007

druhy messiac nie je vobec vela 🙂 drzim palce,velmi!!!
Bud rada,ze tolko,lebo ja len jednu a tetuska mi vytahuje testik ani sa neopyta co si prosim 😎

dili
15. apr 2007

snoopy - ale de. len prvy mesiac, ale som plna nadeje a optimizmu a zatial si neviem prpustit inu moznost... 😅

maahuliena
15. apr 2007

To ano, ešte že je tu máme lekární. aj ja som si testy robila... a robila a vásledok žiadny 😖 možno zachvíľku 😵

snoopy
15. apr 2007

maťa, no tak to máš dobrééé, stála zákazníčka 😀 a aký test/aké testy, kupuješ?

dili, no v podstate ani ja nepripúšťam inú možnosť...len tie testy ukazujú málo paličiek ☹ už si testovala? či je skoro?

martina258
15. apr 2007

no, u nas stoji 129, nikdy si nepametam nazov, aleto je ten co ma taky otvor okruhly a tam s kvapkadlom vlejes par kvapiek 😀 a potom ten co su dva v jednom,ale pri tych si kazde testovanie hovorim,ze asi su zle,lebo su lacne 😀 😀
asi mi to snazenie lezie trochu na mozog 🙂)
a cakam tiez teraz, idem sa testovat bud tyzden...juuuj,keby konecne // 😅

dili
15. apr 2007

martina - neva ze odpovedas za mna... 😀 😀 😀

snoopy - este som netestovala, lebo len od piatku mi zacali plodne dni, a 2.maja by som mala alebo lepsie nemala dostat mrsku... som len nedockava... a snazilkujeme kazdy den, alebo kazdy druhy od skoncenia mrsky tento mesiac... tak uvidime... aj tu prstikovu metodu chceme skusit... pre mna je to tiez dolezite, zo zdravotneho hladiska... tak si budeme drzat palceky... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre