Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

dili
15. apr 2007

mati - drzim prsteky... prajem velmi... a budes velmi stastna neboj... ako aj my ostatne... 😉

maahuliena
15. apr 2007

je krásne ako jedna druhej dávame nádej 🙂 ja sa tak teším ked budem už maminka 🙂 ja budem mladá maminka 😉

snoopy
15. apr 2007

maťa, no ten za 129,- bude asi RapiClear...taký červený alebo bielo-červený obal..ten kupujem aj ja...ale poviem ti ak mám byť tehu, tak stačí aj lacnejší...ale zasa minule som kúpila BaBy test (69,-) a normálne som tam videl 2 //...až kým som nepočkala pár minút a z 2 // bola len 1....tak neviem, lacnejší/drahší...len aby sme neskrachovali na testoch 😀
takže bud. týždeň, test? a mrcha mešká?

dili
15. apr 2007

baby myslite, ze tie vitaminy calibrum babyplan sa mozu zacat brat aj teraz, ked len cakam ako to dopadne... daju sa dobrat aj ked baba zisti ze uz caka babo? neviete?
😒

martina258
15. apr 2007

😅 sorryyyyyyyyy 😀 uz som tisko 😀

dili
15. apr 2007

mahu...mozem sa opytat kolko mas rockov? lebo myslim ze vsetky sme mlade... 😀 😀 😀

maahuliena
15. apr 2007

dili: mám 22 😉 A jasné babyplán odporúčajú papať aj počas tehotenstva, najmä v prvom trimestri. Takže môžeš už teraz 🙂

julova
15. apr 2007

lius - odpovedam dodatocne - u nas je zahradnik moj drahy 😀...a uz mame na okineku posadene 😉...ale nemame balkon, tak viac ani nemozme ☹

dii - podla mna sa da...baby plan sa berie aj v prvom trimestri 😉

martina258
15. apr 2007

Snoopy
Nie,nemeska, ovulka bola, tak teraz cakam ci sa zadarilo 🙂 teda vlastne ani neviem ci bola 😠 zistim az na USG-cku. preto ten clostyl.
A ano, cerveny obal rapiClear 🙂..akurat,ze ja vidim dve vzdy 😀 a este sa aj pohadam,ked ho ukazujem okoliu a snazia sa mi taktne povedat,ze je tam len jedna. 😀

dili
15. apr 2007

mahu - diky, hned zajtra si kupim, aby som mala vitaminky... 😅

snoopy
15. apr 2007

dili, no viem, že je to individuálne, ale mojej kamoške bývalo z toho babyplanu dosť zle...neviem aké vit. obsahuje...predpokladám, že mix. Každopádne, ako mi povedala moja gyn. najdôležitejšia je kys. listová, potom B-éčka, vit E a A-čko, ale Á-čko nie v tabletkách, lebo je vraj veľmi koncentrované, ale vo všetkom čo je červené..prípadne oranžové 😉 takže mrkva, červ. paprika....

maahuliena
15. apr 2007

😉 Je tam všetko potrebné 😉 Ja som rozmýslala nad tým Sarapisom, ale este pockám pár dní...mam taký pocit, že nebude treba 😅

dili
15. apr 2007

tak dobre ze ste tu... clovek sa sice bavi o cakani, ale je to take prijemnejsie a rychlejsie ten cas leti... ja sa celkom tesim aj na to cakanie, ale niekedy to trosku ubija... ja tak bojujem s tou trpezlivostou, je to asi moj udel... 😅 😖

julova
15. apr 2007

dili - len sa ozbroj - trpezlivost ruze prinasa 😉

snoopy
15. apr 2007

dili...podľa fotky si mi veľmi povedomá, buď sa mi na niekoho veľmi podobáš, ale ja už neviem...nechodila si často do Zvolena 😀

dili
15. apr 2007

snoopy - zvykla som uzviat centrum, tak na jesen obycajne, a niekedy aj calibrum... tak neviem... ta kyselina listova sa kde nachadza okrem jedla zeleneho? da sa kupit aj nejaky doplnok? 🙂

maahuliena
15. apr 2007

dili...aj mne si povedomá... podobáš sa na našu ekonómku na personálnom 😉 tu v Blave.

snoopy
15. apr 2007

ja som kupila v lekarni od spoločnosti FAVEA:kys. listová+B6+ešte niečo(cca 90,- ) 30 tabl.

dili
15. apr 2007

snoopy - nie vobec, este som tam vobec nebola... ale ja sa podobam na vela ludi, vela ludi mi hovori ze som im povedoma... ktovie, mozno sa do mna prevteluju 😀 😀 😀 ale nie robim si srandu...

julova - ucim sa tej trpezlivosti, lebo ju potrebujem a aj budem... 😉

julova
15. apr 2007

dili - mozno si naklonovana po celom Slovensku 😀

dili
15. apr 2007

mahu - v balve sice pracujem ale nie na personalnom... 😉 co uz... 😅
snoopy - dik...pozriem v lekarni... 😀

dili
15. apr 2007

julova mozno ktovie... xi xi 😀 😀 😀

ale hadam nie, taku tvrdu palicu co ja mam, to by bola katastrofa 😖 😉 😅

maahuliena
15. apr 2007

niekedy je to tak, že máme dvojníkoch po celom slovensku 😉 Mna už videli nielen v madarsku, ale aj v Írsku. 😉

dili
15. apr 2007

skoda ze to este nevieme posudit... 😀 das si aj fotku? je to dost mozne, ze sa ludia na seba podobaju... lepsie povedane je to aj pravda... 😀

snoopy
15. apr 2007

mňa sa zasa snažili kamoši presvedčiť, že som bola na konkurze do prvej série Slov.hľadá superstar..... 😀 😀 😀 vraj tam bola taká brčkavá, ryšavá a že som to na 100% bol ja...no tak asi nie 😀 😀 😀

maahuliena
15. apr 2007

to sa hovorí aj o životných partneroch. Dokonca sa z mužom podobám 😉

dili
15. apr 2007

mahu - to hej... myslim, ze vsetci partneri sa na seba nejako podobaju... ak su ti pravi pre seba... 😀 😀 😀 hm... my sme ale filozofky... ale je to fajn... 😀 😀 😀 ak take dni treba nie? 😉

snoopy
15. apr 2007

maahuliena, mne moja starká povedala, že my s mužom musíme byť rodina, lebo to je vraj neskutočné ako sa podobáme...je síce pravda, že sa kuž podobá na starkého( na starkého mládežníckych fotkách), ale rodina!!!!!preboha to hádam nie 😀 😀 😀 😀

rodina sme až od svadby....dúfam 😀

dili
15. apr 2007

snoopy - no ked si bola medzi tymi uspesnejsimi co vedia spievat, tak to je potom kompliment, nie? 😀

dili
15. apr 2007

snoopy - a kedy planujete? svadbu... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre