• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
lia, myslim, ze si na seba pravom hrda :wink: . ja zatial nepocitujem voci svojej osobe hrdost, ze som sa tak rozhodla, mozno to na mna pride, ked bude ditko doma :grinning:
16. apr 2007 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixi, ja mam straaaasne stastie v zivote... :unamused: :angry: :unamused: uz ma pipi odklinala, ale nepomohlo to, je asi slaba striga... :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2007 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mixi, a ako ste uz pokrocili?
16. apr 2007 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fiha a ako sa to stastie prejavuje ??? ci sa ma to tiez nahodou netyka :wink:
hej,uz toto mi bolo daleko,len ja ked k niekomu chodim,tak neskusam druhe,ved na co.
dnes som si ani u nej nedala urobit tie nechty,zobrala som sa a odisla.
pipi, kulilincek ano :slight_smile: , ale zatial si to necham pre seba :wink:
16. apr 2007 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a to bola ta Barbinka, co ste sa o nej bavili? :grinning:
16. apr 2007 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lia, mala si sa jej spytat, ci je tu ona pre teba, alebo ty pre nu... :angry: :angry: :angry: ludska blbost ma vie stasne vytocit... :confounded: :angry:
zacnes,ked si uz vyberies a budes ho brat ako svoje :wink: .ja si uz predstavujem nase :slight_smile:
autor
mixi, tak budem tichucko drzat palceky :dizzy_face:
16. apr 2007 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to verim lia, ze predstavivost funguje. aj ta moja, niekedy az moc :grinning: , ale bez toho to asi nejde :wink:
mixi, mam jednoducho stastie vo vsetkych oblastiach... :unamused: :confounded: :angry:
ano pipi :pensive: .aj mna aji,ale nepotrebujem sa teraz nad nou vytacat,je mi uz odteraz ukradnuta.
pipi, dakujeme :wink:
mixi,ty si taka tajnostkarka :angry: ,nikdy mi nic nepovies :cry:
16. apr 2007 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aji, tak to ti vobec nezavidim :pensive:
autor
ajus, zozeniem ti aj lepsiu bosorku, len musis prist ku nam do skolky, stale ti to hovorim :grinning: :grinning: :grinning:
lia, ako ze nikdy nic ??? :confused:
16. apr 2007 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, asi som ti nehovorila, ze sme mali zase navstevu na stavbe, ale nic nam nevzali, nie je uz co... :confounded: :unamused: :frowning2: :grinning:
16. apr 2007 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, slubujem, ze pridem, je to v mojom vlastnom zaujme... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. apr 2007 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nehovorila veru, ale ja som si precitala :wink: mna by uz asi porazilo, dajte tam nejakeho strazneho rotwajlera :grinning: alebo ostnaty drot :grinning: :grinning:
16. apr 2007 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bud sa vzdy vyparis alebo nepovies :cry: .
ale nie,v pohode,ale ked to budes mat viac ako iste,tak daj vediet :slight_smile: .budeme sa velmi s tebou tesit,mne sa uz inak dnes zdalo,ze som ta videla s kocikom,ale s inym ako si kupila,tak mi bolo jasne,ze si to ty neni a este to bolo vo vrakuni,tak co by si tam robila?? :grinning:
16. apr 2007 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, drot sa da prestrihnut a havina uz mame, ale koli tomu dostrihanemu plotu sa ho tam bojim nechat... :unamused:
16. apr 2007 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lia, vo vrakuni som urcite nebola a uz vobec nie s kocikom, co by som donho dala ??? :grinning:
momentalne cakame na jedno vyjadrenie, cize nic nie je iste, ale aj ked to nevyjde, tak vam dam urcite vediet, co to bolo. ale z povercivosti nechcem dopredu. ale myslim, ze som aj tak trosicku naznacila :slight_smile:
16. apr 2007 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dievcatka, uz sa nam krati cas do zufalych :grinning: mali by sme sa zacat lucit...lebo ja ked zacnem, este som tu tri strany kym odidem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2007 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri mojom stasti by nam ukradli aj toho psa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2007 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nepozeravate spriaznenych duchov na jednotke ??? ja sa vzdy tak nadherne bojim :grinning:
16. apr 2007 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa teda s tebou pipi lucim :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2007 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, len tu pekne ostan s nami :wink:
autor
mixi, to som nikdy nevidela. O com to je? Zeby o duchoch? :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok