Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

mixka
16. apr 2007

lia, myslim, ze si na seba pravom hrda 😉 . ja zatial nepocitujem voci svojej osobe hrdost, ze som sa tak rozhodla, mozno to na mna pride, ked bude ditko doma 😀

ajka23
16. apr 2007

mixi, ja mam straaaasne stastie v zivote... 😒 😠 😒 uz ma pipi odklinala, ale nepomohlo to, je asi slaba striga... 😀 😀 😀

pipka
autor
16. apr 2007

mixi, a ako ste uz pokrocili?

mixka
16. apr 2007

fiha a ako sa to stastie prejavuje ??? ci sa ma to tiez nahodou netyka 😉

lia
16. apr 2007

hej,uz toto mi bolo daleko,len ja ked k niekomu chodim,tak neskusam druhe,ved na co.
dnes som si ani u nej nedala urobit tie nechty,zobrala som sa a odisla.

mixka
16. apr 2007

pipi, kulilincek ano 🙂 , ale zatial si to necham pre seba 😉

pipka
autor
16. apr 2007

a to bola ta Barbinka, co ste sa o nej bavili? 😀

ajka23
16. apr 2007

lia, mala si sa jej spytat, ci je tu ona pre teba, alebo ty pre nu... 😠 😠 😠 ludska blbost ma vie stasne vytocit... 😖 😠

lia
16. apr 2007

zacnes,ked si uz vyberies a budes ho brat ako svoje 😉 .ja si uz predstavujem nase 🙂

pipka
autor
16. apr 2007

mixi, tak budem tichucko drzat palceky 😵

mixka
16. apr 2007

to verim lia, ze predstavivost funguje. aj ta moja, niekedy az moc 😀 , ale bez toho to asi nejde 😉

ajka23
16. apr 2007

mixi, mam jednoducho stastie vo vsetkych oblastiach... 😒 😖 😠

lia
16. apr 2007

ano pipi 😔 .aj mna aji,ale nepotrebujem sa teraz nad nou vytacat,je mi uz odteraz ukradnuta.

mixka
16. apr 2007

pipi, dakujeme 😉

lia
16. apr 2007

mixi,ty si taka tajnostkarka 😠 ,nikdy mi nic nepovies 😢

mixka
16. apr 2007

aji, tak to ti vobec nezavidim 😔

pipka
autor
16. apr 2007

ajus, zozeniem ti aj lepsiu bosorku, len musis prist ku nam do skolky, stale ti to hovorim 😀 😀 😀

mixka
16. apr 2007

lia, ako ze nikdy nic ??? 😕

ajka23
16. apr 2007

pipi, asi som ti nehovorila, ze sme mali zase navstevu na stavbe, ale nic nam nevzali, nie je uz co... 😖 😒 ☹ 😀

ajka23
16. apr 2007

pipi, slubujem, ze pridem, je to v mojom vlastnom zaujme... 😀 😀 😀 😉

pipka
autor
16. apr 2007

nehovorila veru, ale ja som si precitala 😉 mna by uz asi porazilo, dajte tam nejakeho strazneho rotwajlera 😀 alebo ostnaty drot 😀 😀

lia
16. apr 2007

bud sa vzdy vyparis alebo nepovies 😢 .
ale nie,v pohode,ale ked to budes mat viac ako iste,tak daj vediet 🙂 .budeme sa velmi s tebou tesit,mne sa uz inak dnes zdalo,ze som ta videla s kocikom,ale s inym ako si kupila,tak mi bolo jasne,ze si to ty neni a este to bolo vo vrakuni,tak co by si tam robila?? 😀

ajka23
16. apr 2007

pipi, drot sa da prestrihnut a havina uz mame, ale koli tomu dostrihanemu plotu sa ho tam bojim nechat... 😒

mixka
16. apr 2007

lia, vo vrakuni som urcite nebola a uz vobec nie s kocikom, co by som donho dala ??? 😀
momentalne cakame na jedno vyjadrenie, cize nic nie je iste, ale aj ked to nevyjde, tak vam dam urcite vediet, co to bolo. ale z povercivosti nechcem dopredu. ale myslim, ze som aj tak trosicku naznacila 🙂

pipka
autor
16. apr 2007

dievcatka, uz sa nam krati cas do zufalych 😀 mali by sme sa zacat lucit...lebo ja ked zacnem, este som tu tri strany kym odidem 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
16. apr 2007

pri mojom stasti by nam ukradli aj toho psa... 😀 😀 😀 😀

mixka
16. apr 2007

nepozeravate spriaznenych duchov na jednotke ??? ja sa vzdy tak nadherne bojim 😀

ajka23
16. apr 2007

tak sa teda s tebou pipi lucim 😀 😀 😀

mixka
16. apr 2007

pipi, len tu pekne ostan s nami 😉

pipka
autor
16. apr 2007

mixi, to som nikdy nevidela. O com to je? Zeby o duchoch? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre