Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

mixka
21. jan 2007

lia, rychlo mrkni, lebo ho hned mazem

pipka
autor
21. jan 2007

mixi, ty si ho tusim kupovala tu v bazare, ze?

lia
21. jan 2007

uz vidim mixi,hezkyyy 😵

mixka
21. jan 2007

pipi, ano

pipka
autor
21. jan 2007

bybi ved aj ja 😀 😀 😀

marse
21. jan 2007

mixka, je zlaty tam sa bude mimimu dobre hajuskat 😉

bybi
21. jan 2007

marse je to zazrak. Ja jej strasne prajem, aby vsetko bolo v poriadku a nemala ziadne problemy. Sice ju vobec nepoznam, ale kamoska casto o nej rozprava a ja jej pisem za nu maily, lebo ona je americanka a kamoska slabo hovori anglicky.

marse
21. jan 2007

najlepsi sponzor je mangelik 🙂

bybi
21. jan 2007

ja som nestihla ☹

mixka
21. jan 2007

marse, je super, lebo je velky a je k nemu aj fusak, taska a prsiplast 🙂

valhali
21. jan 2007

caute kocky, tak zajtra na mna myslite, nech mi doki potvrdi tehu. Dnes som sa testovala aj s menej citlivym a boli aj tam // 😉 . Este stale neverim, tak snad ma presvedci doktor.
A vy sup-sup do oktobroviek 2007, ktore cochvila zalozim. Len sa musim dozvediet termin porodu.

lia
21. jan 2007

ja vobec neviem aky kocik,uz som aj obkukavala,ale ked vsetky,co sa mi pacia,su take malinke.
kamoska si ide kupovat taky s tymi velkymi kolesami,tak som zvedava ako bude v skutocnosti vyzerat.
skusim najst link

govinda
21. jan 2007

mixka, tak vám prajem, nech to čím skôr bude tu. A viete aspoň, koľko to asi trvá od podania žiadosti?

marse
21. jan 2007

tak to bola fakt super kupa, najma ak tam je aj ta prenosna taska pre mimi to sa zide 🙂

valhali
21. jan 2007

bybi, teba som davno nevidela, ako sa mas?

marse
21. jan 2007

valhali velmi ti to prajem aby to bolo naozaj tak, a patrila medzi stastne tehu 😉

pipka
autor
21. jan 2007

mixi, ja som to tiez nestihla ☹ ale viem si ho predstavit podla znacky 😉
kolko ta stal?

mixka
21. jan 2007

lia, tento je velky. mamine sa velmi paci a uz sa tesi, ked s nim zacne jazdit na spacirky 😉

govi, zalezi od toho, ake mas poziadavky na dieta. ak nechces novorodeniatko, tak to moze byt aj do roka, co je ako tehulkovanie 🙂

bybi
21. jan 2007

ja som ten moj kocik, co mam vybraty este nevidela nazivo, ale ma ho palma a pisala mi, ze je s nim veeelmi spokojna a keby kupovala este raz, kupi ten isty. Tak sa tesim, predsa len je lepsie, ked ho niekto uz vyskusal a je spokojny. 🙂 Tak ja dalej uz nehladam. Moj mi ho uz schvalil, tak ked bude cas, tak ho uz len kupim 😵

bybi
21. jan 2007

val, mam sa dobre. Ja som ti dnes aj pisala do clostyliek, ale asi si nestihla, alebo si nevsimla. Tak esta raz ti moc moc moc gratulujem a tesim sa s tebou. 😵

valhali
21. jan 2007

marse, dakujem a tebe cim skorej druhe babo 😉

pipka
autor
21. jan 2007

mixi a ked vam ponuknu take dvojrocne? Vezmete si aj take?

govinda
21. jan 2007

mixka a vy chcete novorodeniatko? U takého maličkého bába to asi ako dlho trvá?

marse
21. jan 2007

valhali danke ved aj nalezite pracujeme na nom 😉 tak snad to buduci mesiac vyjde 🙂

lia
21. jan 2007

a aka znacka bybi??

lia
21. jan 2007

val,velmi ti to prajem,neboj,urcite ti to potvrdi 😵

bybi
21. jan 2007

lia kuk do albumu, mam ho tam. Je to Quinny 🙂

pipka
autor
21. jan 2007

val urcite je vsetko o.k., veeelmi ti to zelam 🙂

valhali
21. jan 2007

bybi, dakujem, aj ked sa este netesim,lebo stat sa moze vselico..ved ty vies 😖 . A ked to nie je pre teba tazke, mozem sa spytat, v ktorom si bola tt, ked si prisla o babo? Ako to zacalo? Iba krvacanie,alebo aj bolesti? Nerobim dobre, ze uz myslim na take veci,ale...
A zacali ste uz snazilkovat? Lebo nemas v PASe snazilku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre