• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
mam 41 den cyklu,zvačša dostanem na34 ale teraz nechodia a test ukazal len 1 policku.neviete preco???
19. apr 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este skus tyzden pockat nikkuska a skus testovat zase.do takych piatich dni by ti uz mohol ukazat,ale musis este cakat,inak sa to neda zistit :confounded:
19. apr 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,jeeeej,strasne zlaty,sympaticky par ste :slight_smile: .
uplne si ina nez na malej fotke,ale fakt,velki sympataci :slight_smile: .kedy ste sa brali??strasne sa k sebe hodite a ide z vas taka dobrota,len som jejkala ked som sa na vas pozerala...no proste krasa :dizzy_face:
19. apr 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :wink:
som normalne olaf z toho, ze som tam tie fotky dala album nikde...
19. apr 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechapem preco sa mi to neukazalo,asi preto ,ze si tam nedala datum :sweat_smile:
19. apr 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak skusim
19. apr 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyplnila som vsetky potrebne udaje... ale... nist ... :grinning: :angry:
19. apr 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hore mas stale "svadba sa konala.",nejde ti to tam vlozit??
19. apr 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, dala som tam datum svadby, ale ani ked som dala hladat podla terminu svadby ma tam nenaslo. podla mna za to moze zly atmosfericky tlak :grinning: kaslat na to, aj tak to dam o chvilu prec
19. apr 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tomu vobec nerozumiem :confused: .
mixi,idem si lazkat,dnes som hotovson :pensive: .
19. apr 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :slight_smile:
19. apr 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata :slight_smile:
no co je s vami????? Liuš,ako pokracujes v pichani????? uz sa ti to blizi :dizzy_face:
20. apr 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul aHOJCEK ako sa ti dari AKO POKRACUJE TEHULKOVANIE? :dizzy_face:
20. apr 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj maťka :slight_smile:
vsetko je o.k. a ty ako?????? ako pokracujete v snazilkovani??
20. apr 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom fajn sme sa snazili len tak volne obden aby sme to neprehanali a uvidime ako sme boli uspesni alebo neuspesni ale hlavu nevesiame :dizzy_face:
20. apr 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem ja sem k Vam...v snazilkach ma nechali samu :frowning2: :grinning:

ahojte matka a jul :slight_smile:...
20. apr 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka tak teraz cakas na vysledok? :dizzy_face:
20. apr 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jul :grinning:
20. apr 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teraz vypada, akoby si si so sebou pisala :grinning: :grinning:...

jooj jul - porad ako sa (ne)dockat mrchy..tie posledne dni su strasneeee :grinning:...musim vydrzat do pondelka...cely vikend budem ako na ihlach :sweat_smile:
20. apr 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul,ja ti prajem aby si sa uz tej mrchy hnusnej nedockala :angry: ,ale to je jasne,ze budes ako na ihlach,ale hlavny je vysledok,tak ti moc,moc,moc drzim palce,nech je ten vysledok pozitivny :grinning:
20. apr 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul - dakujem vela moc :slight_smile:...len ja sa citim, akoby uz mala dojst...darmo mi tehulky budete pisat, ze tie pocity su rovnake...nemam s cim porovnavat :grinning:...tak ma chyta "panika" ze to nevyslo...ale aj tak mi napis, ake si mala Ty pocity asi 3 dni pred mrchou, ktora nedosla :slight_smile:, prosim :pensive:
20. apr 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna bolelo klasicky podbrusko ako ked mam dostat a co sa mi nezdalo,tak ma straaaasne boleli prsia.Bolievali ma aj predtym,lebo som mavala pokazde PMS,ale teraz to bola strasna bolest.Inac nic,lenze ja som si robila test uz na 7 den po oplodneni a bola tam slabulilinka ciarka ,takze som uz vedela vopred :dizzy_face:
20. apr 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mna nebolia ani pred mrchou a ani teraz - ja sa ukludnujem tym, ze to je asi preto, lebo ziadne nemam :grinning:...akurat to podbrusko citim, ako keby uz bola v zakrute..
20. apr 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale to si mala supis koncentraciu HCG, ze ti to tak skoro ukazalo :slight_smile:...a aky si si robila test? :confused:
20. apr 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, prsia nemusíš cítiť, teda nie veľmi
mňa vždy pred mrchou boleli, ale len tak trošku na dotyk
tak poriadne začali až teraz a to som už v 8tt :wink:, hlavne ráno, ked vstanem a aj v noci ich dosť cítim
20. apr 2007 o 16:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul presne tak netrpezlivo cakame na vysledok ktory sa dozvieme o tyzden:slight_smile:
20. apr 2007 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucko - vdaka, tak si ma povzbudila :grinning:...akurat som bola na wecku a este ze mam slipku/vlozku - mam tam hnedy fliacik - ale to som pred mrchou nikdy nespinila...proste sa mi vzdy spustila..tak neviem, ci je to este od vcerajsej cyto, ale to asi nie..tak neviem :confounded:
20. apr 2007 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7 dni po oplodneni a ukazalo?? hm :( ja som dnes nevydrzala,10ty den po ovulke a / :frowning2:
20. apr 2007 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka :angry: - si ma nepocuvla...pekne pod drzat so mnou :grinning:
20. apr 2007 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok