• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
nie je tu smajlik so svätoziarou okolo hlavy :grinning: nedalo sa...cely den si namyslam priznaky...a teraz pekne sklamanie..ale ja viem,ze to bolo skoro :slight_smile: kupila som ich rovno dva :grinning: takze do zasoby
20. apr 2007 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu Ti ziadna svatoziara nepomoze :angry: :grinning: :grinning: ..ale tento smajl :angry: :angry: je bohovsky :grinning:...a ved Ty mas dokedy cakat? ved len kusok odo mna...ak sa nemylim...ved to uz Ti staci jedna ruka na pocitanie, ked nepocitas dnesok :grinning:
20. apr 2007 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...
julova... jas om citala, ze ked sa fazulka uhniezduje, tak moze baba spiniít... tak myslim ze to je asi ono, nie? ked doteraz sa ti to nestavalo... :grinning:
20. apr 2007 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dili - no ja neviem :confounded:...ale snad to nie je mrcha...ved je to este skoro...nikdy som nemala na 25 DC :frowning2: ..idem sa skontrolovat na WC...je to des taketo cakanie...a tie tlaky :confounded:
20. apr 2007 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja chcem vediet nazov testu, ktory moze ukazat uz 7 den po oplodneni... pjosiimmm... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. apr 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe sa tak paci? :grinning: rozkosne sa chmuri :angry:
kusok,kusok..ale jooooj,zda sa to vecnee :angry: :angry:
som 10ty den po ovulke....obdivujem ta ako sa drzis :wink:
20. apr 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova... chej, je to na nic, ale aj moja kamoska mala take tlaky jak pred mrchou, a nakoniec nedosla, doktorka jej povedala, ze to je preto, ze sa maternica zvacsuje... tak neboj... viem ze sa mi lahko hovori, ale neboj... vydrzis do pondelka a bude to fajn... :wink:
20. apr 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, ty budes tehulka,ja to citim :grinning: :grinning:
20. apr 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vy sa musite vzdy preklikavat, ked napisete odpoved? neda sa to inac? :rolling_eyes:
20. apr 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - popravde som zabebla :angry: :grinning: ...bojim sa tej / ako cert kriza :grinning:
jooj - kiezby som Tvoje pismenka mohla vyhlasit za svatosvatu pravdu :grinning:

dili - hej tiez sa musim preklikavat...bohuzial zatial to inak ani nejde.. :rolling_eyes:
20. apr 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dili neda,neda...trochu na dlho to je

jul,neboj nic...citam ta cely cas, tie tvoje priznaky, neverim, ze mrcha dorazi!!!!a potom ti budem tisko straaasne zavidiet :grinning: a z celeho srdca priat!!!
a ja nie som zbabela, ja ho robim aj kazdy den,potom 3-4 hodky placem,potom idem vonku na prechadzku...a takto kazdy den po ovulke az po mrchu :grinning:
a to tvoje tiez nie je zbabelost,ale normalny a prirodzeny strach :slight_smile: ktory uz po pondelku nebude :wink:
20. apr 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - robis mi zimomriavky :grinning:...ja som tento cyklus bola taka nadsena a moja viera bola neoblomna a cim vias sa blizi termin mrsky, tak moja viera slabne :pensive: ...to asi tak byva...a trosku ma "sklamala" dnesna moja BT, ktora klesla z 37 na 36,9...vraj to je v norme a ze je stale vysoka, ale nemohla klesnut smerom hore? :grinning:...
20. apr 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale Ty si ten plac a slzicky aspon davkujes...ale mne ked dojde mrcha, tak sa od placu asi zadusim :grinning:...ked to bude tak vsetko naraz..
20. apr 2007 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak je dost vysoka :slight_smile:) a keby klesla smerom hore :grinning: to by bolo prilis jednoduche nemyslis? :grinning: zivot sa s nami rad hra,mam pocit.
To je dobre, hlavne nech ti robim dobry pocit :grinning: a potom o tyzden budes ty mne uz stastna prestastna..ked ja tu budem zufat :unamused:

strasne mi pada net.
20. apr 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pada doma, ale teraz som v robotke, tak to je ok :slight_smile: - taham poobednu - to je taky piatkovy bonus do 21.00 :angry:

a nebudes si zufat... :slight_smile:...neboooj..vysmoklime sa jedna druhej na pleci :grinning:
20. apr 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavééééééééééés kočky :grinning:
20. apr 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj Zuziii :grinning: sevaas mooja :slight_smile:...som mala na slip vlozke maly hnedy fliacik :confounded:
20. apr 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty nebudes mat preco smoklit :grinning: teda budes smoklit,ale od stastia,takto ti dovolim :grinning:

a mne tu deturence po bloku hraju sietovo hry a ja ked robim diplomovku a hladam veci tak zurim a nadavam cely cas
čóóó? a to čo bolo? ahááá to sa mrška lúčila na 9 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning:...a Ty uz mas nejake dietky? ci den otvorenych deti ze - deturence nech sa paci, kludne mi pocarbite diplomovku? :grinning: :grinning:
20. apr 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem co to bolo...vcera som to trosku mala hned po cyto, ale to je normalne, ked mi tam teta doktorka hrabkala...ale ved som si vymenila slipku a rano nic a az teraz ked som bola poobede na wecku...ale nezvyknem takto spionit pred mrchou...mne sa proste spusti a basta...a je to cervena krv :sweat_smile: ...ale toto je taka hneda...taaak neviem..hadam teda jej posledne zachvevy pred dlhou cestou prec prec prec :grinning:..ale uz len tri dni :slight_smile:
20. apr 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: nieeee, ze ked sa deturence ako susedia bavcaju na nete a hraju...potom pada,nestiha a ja ked ho potrebujem tak nikdy nejde :angry:
joj, ja toho smajla zeriem :grinning:
Dietky este nie, to by som musela veelmi skoro zacat :grinning: ale uz by mohli nejake prist,no nie? kde dostat tehu virusy? :grinning: :sweat_smile:
20. apr 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak zuzi, to je tehu príznak...niekoho bolia kozenky :grinning: :grinning: :grinning: ty vydávaš zo seba hnedé fľaky! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj..ja som krepa :grinning:...teraz som si to precitala este raz a je mi to jasne :grinning:...no blondina som v utajeni asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no zajtra pozriem u nas na trhu :grinning:..ty skus u Vas v KE na blsaku ak ho este nezavreli :grinning: :grinning:

:angry: :angry: :angry: no bohovy je :grinning:
20. apr 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

to sú akože tie tehu vírusy...mám ich ešte od včera od susedky, som mala zásoby, ale podelím sa o ne s vami :grinning:
20. apr 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno sa fazuľa hrabe v maternici a robi si domcek :grinning:...tak vyhadzuje zo mna, co jej je nepohodlne :slight_smile:..ale asi to tam ma celkom pekne, ked len tak malo vyflusla :grinning:
20. apr 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytam,hltam :grinning: :grinning: :grinning:

a jul..blsak?? nezartuj...nebola som tam asi 5 rokov..ale kamarat nedavno fantasticky zareagoval tam..ibaze neviem,ci tu mozem trosku zanadavat :grinning: bez toho to nejde

to az v bratislave poznaju blsak? pekna vizitka Kosic..blsak a Lunik IX :grinning: :grinning:
20. apr 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznám z Košíc ešte MOJSEJOVCOV :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta na Pereši
20. apr 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, veru veru...zahniezduje...:slight_smile:))

snoopy..no pekne,pekne..nasa Norika najkrajsia :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja Svoreňovcov :grinning: - nasi znami :wink:

zanadavaj si pekne hezky vod podlahy, matka :grinning:...
20. apr 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok