Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
jul
8. máj 2007
aji to Ti zavidim,Walter stale robi zle,to sa uz neda vydrzat,kade chodi len zle robi a stale pisti jak moncici.
pipkaautor
8. máj 2007
Jul a kde by si tych 30 kil dala ? :-N :-N :-N
ajka23
8. máj 2007
pipi, odkial beries tolko humoru? 😃 😃 😃
jul, sama si sa strihala?
ajka23
8. máj 2007
jul a svadba bude, ci co? 🙂
jul
8. máj 2007
pipi,neboj sa,na mne si tie kilecka vzdy najdu miesto ]-(
pipkaautor
8. máj 2007
ajus asi od vilka 😃 vcera bol vecer na pivku, zatial co ja som v strese vybavila popri varovani aj vecernu injekciu. Keby si pocula potom tie jeho popivkove reci 😃 😃 😃 som si to nahravala na mobil a dnes rano sme sa tu na tom valali 😃 😃
jul
8. máj 2007
aji sama,sama,hehe
pipkaautor
8. máj 2007
ozaj jul, a co svadba? 🙂 🙂
mixka
8. máj 2007
pipi, dakujem 🙂
ajka23
8. máj 2007
jul, ostrihala si sa na chalana? 😃 😃 😃 😃
jul
8. máj 2007
aji svadba bude az vtedy ked sa dohodneme ci bude podla mojich predstav alebo podla jeho :-|
jul
8. máj 2007
jasne na jezka som sa ostrihala 8-(
ninka1234
8. máj 2007
jul a akú svadbu by si chcela?
pipkaautor
8. máj 2007
julis a co mam povedat ja...mam 6 kil navyse a to ani tehu nie som 😞 len z tych hormonov, co stale do seba pcham ]-( :-N ale ked musim, co mam robit?
jul
8. máj 2007
aji a vy ako pokracujete v snazeni?
ajka23
8. máj 2007
jul, tak ho spracuj, ved zena ma vzdy pravdu, nie? 😃 😃 😃 😃 😃
ajka23
8. máj 2007
jul, poviem ti zajtra... :-x :-x :-x
mixka
8. máj 2007
jul a co takto kusok po tvojom a kusok po jeho ??? 😉
ninka1234
8. máj 2007
pipka hlavne že bude babo veď tie kila dáš potom dole
jul
8. máj 2007
pipi,ale stoji to za to,nie? Ved to po porode zhodis,neboj sa 😉 Hlavne,ze Ti tie hormony pomozu a drzim Ti palce,aby sa vajicko uhniezdilo ako v perinke x-)
pipkaautor
8. máj 2007
jul, svadba by mala byt podla teba, vzdy si vybera nevesta 🙂 aspon u nas to tak bolo a ziadne protesty nenastali 🙂 🙂 🙂 nastastie...ale aj tak by si nepomohol 😃
Alebo sa dohodnite podla toho, kto to bude platit, to by bolo spravodlive 🙂
ajka23
8. máj 2007
tak nasa svadba bola cela po mojom, nemohol ani ceknut, ale povedala som si, nech si chlapec zvyka na manzelstvo... 😃 😃 😃
jul
8. máj 2007
aji,zajtra testujes???? alebo ne/cakas mrchu??? Ja len dufam,ze sa cim skor pridate ku mne a k ninke,moc,moc,moc si to zelaaaam,aby sme o tom mohli stale rozpravat,ako nam je zle a tak |-|
pipkaautor
8. máj 2007
no ved kila mame v rodine, tak nebudam jedina tucnucka 😃 snad to potom vysportujem od plienok k sporaku 😃 😃 😃
jul
8. máj 2007
😃 😃 😃 aji
ajka23
8. máj 2007
jul :-x :-x :-x :-x :-x :-x
pipi, neboj, schudnes, ani nebudes vediet ako, ved budeme chodit plavat... x-) 😉 😃
pipkaautor
8. máj 2007
jasne aji 😉 kojenca odparkujem pri bazene a ja pojem plavat 😃 😃 😃
ajka23
8. máj 2007
pipi, kojenca postrazi hrdy tatino... x-) x-) x-) x-)
jul
8. máj 2007
ja by som chcela strasne svadbu v zahranici pri mori len my dvaja,hned by to bolo spojene so svadobnou cestou a on chce klasicku svadbu,strasne vela ludi,celu famiiiiliu z ktorej ja polovicu nemusim....a tie klasicke zvyky..... :-S
pipkaautor
8. máj 2007
bambule, pomyly sa lucim..idem pripravit obedik. dnes to mame posunute, vcera sme sli spat az dnes 😃 , ranajkovali sme o pol jedenastej, tak ideme obedovat 😃 😃 az teraz...mnam, ale uz som hladnaaaa :-N