Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
16. máj 2007

zabi,takze teraz vazis normalne??ty si bola chudunka pred tehu,ze??
ja som preds svadbou strasne schudla,uz ani z daleka tak nevyzeram 😖

zabka132
16. máj 2007

ani neviem jul..akosi som nemala čas. A v podstate som sa len tak šuchtala kade tade. Začína ísť na mňa tehu únava...stále by som len spala. A dnes som volala na výsledky kultivácií a zasa mi tam našli streptokoka aj mykózu 😠 . Už som s tým mala pokoj a zas je to tu. 😠

jul
16. máj 2007

mne robil doki teraz velky usg,meral siju,pozeral nosovu kosticku a take veci a este musim ist na kramare na ten screening.A potom v 16tt zase.

ninka1234
16. máj 2007

nie nebola som. mám sa dobre len dnes mi je akosi zle od žalúdka 😝

zabka132
16. máj 2007

lia, ja som mala svadbu min. rok v auguste a vtedy som vážila 46 kg. Ale nie kvôli stresom...ja som aj chcela pribrať, ale cez leto vždy schudnem, aj keď nechcem. Ale moja normálna váha bola tak 48-49 kg.

jul
16. máj 2007

liuššš,sak ked som ta videla na stretku,tak si bola jak slizicek 😀

jul
16. máj 2007

vy sa mate,to len ja som take hebedo 😠

ninuš,ja som vcera vracala 😝 😝 😝

zabi ,uz mate otvorenu prevadzku???

zabka132
16. máj 2007

jul...to vieš, ja chodím na gyndu do takého menšieho mestečka (nie do Žiliny), tak tam to funguje troška inak. Preto som bola aj na tom 3D-čku, tam skontroloval všetko, čo bolo treba a poriadne. Tá moja gynduša je akási spomalená. Ale pôjdem odtiaľ preč, keď sa narodí drobec.

zabka132
16. máj 2007

jul, nemáme 😒 . Museli sme brať druhý úver a čakať na korunky. Ale snáď sa to vydarí cez leto.

ninka1234
16. máj 2007

jul aj ja už mám na sebe 3 kilá

lia
16. máj 2007

a z coho si blinkala??
zabi,nic prijemne ,to ti verim,ale mozno ti to teraz ostane a budes akurat 😉 .
juliš,po tych hormonoch som jak tukinel a dost 🙄

zabka132
16. máj 2007

ja som chvalabohu nevracala ani raz. Bývalo mi kúštik blbo, ale hlavne z hladu 😝 .
Lia a ty nám kedy oznámiš radostnú správu ?

jul
16. máj 2007

Zabi,ja som uz bola asi 5x na usg a som len v 11tt,mna furt pozera,okukuje,maga brucho,meria babo....no furt neco a aj krv mi furt bere,moc nosim jak blba furt....stara sa o mna ako o vlastnu.Ale predvcerom mi povedal,ze babo nema Dawnov syndrom,on ma na to atestaciu,takze mi spadol kamen zo srdca. 😵

jul
16. máj 2007

ninka,tak ti si na tom dobre,ja sa uz radsej nevazim,ale aj tam ma sestricka vzdy postavi na vahu povinne.

jul
16. máj 2007

zabi,dufam,ze coskoro otvorite a peniazky sa vam zacnu vracat.

liušš,tykovala som z ruskej zmrzliny a oskvarkovej natierky 😝 😝 dobra kombinacia,co?

zabka132
16. máj 2007

jul, veď tak by to malo byť. Ale žijeme na Slovensku, tak neviem, či má význam vôbec niečo riešiť.
Idem od vás, večer ešte mrknem.....idem vyskúšať nový recept...pizza rožky, tak som zvedavá, čo z toho vznikne 😀 😀

lia
16. máj 2007

jul 😀 😀 tak z toho by som aj ja vracala 😀

jul
16. máj 2007

liuššš,neviem si Ta predstavit,ze si tučko 😠 Sak kam by sa to na Teba nalepilo?

lia
16. máj 2007

vsade juliš,vsade 😖 .co ti na tom nejde do hlavy??som tucko a hotovoa,le fakt,ale potom to schudneme,neboj 😉

lia
16. máj 2007

a idem si dat pastekovu zemlu 😅 😀

jul
16. máj 2007

ale nemysli si,ze som zajedala rusku zmrzlinu tou natierkou 😀 najprv som si dala dva rozky s tou natierkou a na to dve ruske zmrzliny 😝
ale nemysli si ,ze sa furt napchavam,to som 1x jedla vecer.

jul
16. máj 2007

😀 😀

jul
16. máj 2007

a dnes som zatial zjedla len 5 kvasakov a jeden malinovy napoj dobra mama 😀
kokso,zase dobra kombinacia,co?

ninka1234
16. máj 2007

jul ja pôjdem v juni do nemocnice a tam mi urobia ultrazvuk kde budu všetko premeriavať a možno mi povedia že čo to bude. ináč lia aj ke´d si pribrala tak je to len z hormónov a to dáš potom dole

jul
16. máj 2007

ninus,videla si mojho maleho? Mam ho v albume,uz ma 4cm a na usg spal jak zarezany,sme ho nemohli s dokim zobudit.Zevraj je o tyzden väcsi a posunul mi aj termin porodu o 1 den.

jul
16. máj 2007

ninka a to Ti uz povedia co to bude? Ja to nechcem vediet 😀

jul
16. máj 2007

liušš uz tlacis???

ninka1234
16. máj 2007

jul videla som tvojho drobca moje bábo bolo včera na sone v pohybe . a ano ak to bude vidieť tak mi to povedia a ja to aj chcem vedieť

jul
16. máj 2007

aj sa kotulal alebo co robil?
moj spal jak zarezany a ku koncu zacal dvihat ruku a vystierat nohu,sak urcite to mal strpnute z tolkeho drichmania 😠 😀

ninka1234
16. máj 2007

dvihalo nôžky aj ručky bolo to milé

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre