• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
:unamused: ja nechcem ist na laparku :( nechce ist dvakrat pod narkozu ..a bez toho mi neurobia ivf? :unamused:
25. máj 2007 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco dva krat?? :confused:
25. máj 2007 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no laparka a potom ivf :cry:
25. máj 2007 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivf nie je taka normalna narkoza,iba chvilkova,mozno 5 minut,ja som bola uplne v pohode a ani som nespala.zobudila som sa ako ma priniesli ku posteli a potom sme uz kecali s avakou cely cas :grinning: .
laparka je dobra vec,pri tom ti zistia vsetko
25. máj 2007 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: ale aj ked nieco zistia..tak aj tak sa vsetko odstranit neda.. aposlu ta na ivf nie? napriklad zrasty..alebo endometriza atd. tak ja som to chcela obist vies :slight_smile: nechce sa mi zase cakat :slight_smile: no mozno to nebude povinne uvidim zpytam sa gyndosa. ;) a spg ste mali dobry ze ?
25. máj 2007 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy nie,ale odvtedy sme mali dobry :slight_smile: .
pri laparke ti zistia zrasty,myslim,ze aj endometriozu
25. máj 2007 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to aj ked zistia aj tak ma poslu na ivf.. dufam ze sa to bude dat obist :grinning: uz by som isla najradsej zajtra na ten transfer :astonished:
25. máj 2007 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim,ale bohuzial sa to neda.poslu ta na ivf,ale najprv odstrania vsetko nepotrebne ,aby sa embryjko dobre uhniezdovalo.neboj sa toho,chod do toho co najskor ako sa da. :wink: mozno sa vam zadari aj prirodzene :wink:
25. máj 2007 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dik lia..no este pockma na vysledky..v stredu ideme na spg..potom este budu zistovat protilatky..a az potom pojdem so vsetkym do centra. takze s a musim ozbrojit este per mesiacov trpezivostou. :astonished: ale ved cakam roky takze co uz tych par mesiacov :grinning:
25. máj 2007 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko po poriadku,niekedy je lepsie nevediet,ja som cakala skoro pol roka,pre mna to bol dlhy proces,ale mne to nevadilo,neponahlala som sa nikam.akurat nam dlho tu ziadost schvalovali a potom sa dlho radili nad tym protokolom,bola som vtedy nastvana,ale teraz som rada,ze som tolko vydrzala :slight_smile:
25. máj 2007 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
25. máj 2007 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: LIA TO JE SUPER.. ja viem aj ja musim byt kludna..len ked tu chodim a stale nova tehulka tak ma to popohana dopredu . ze uz aj ja chcem byt :slight_smile:
je to nakazlive ;)
25. máj 2007 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda,ja uz som tu pekne dlho a to je asi najhorsie,stale som len citala a sledovala sa,ale aspon som sa vselico dozvedela a uz neviem vydrzat bez kona ani jeden den :sweat_smile: .
to je nakazlive :slight_smile:
idem sa chystat do prace,tak sa mi nechce,ale nebudem dufam dlho.
25. máj 2007 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za cas pa pa :slight_smile:
25. máj 2007 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, jeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
veeeelmi ti gratulujem, uzivaj si to, taaaaaaaak sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, ja som užívala na začiatku Acidofolan...to mi odporučila dokina. To je pre prvé 3 mesiace, potom som mala Calibrum mami a teraz mám GS mamavit. A ešte papám aj magnézium, lebo mi občas tvrdne bruško a ešte železo, lebo ho mám málo.
Keď si chystám večer lieky na druhý deň, tak som jak nejaký hypochonder. A to som zabudla na Macmiror...lebo mám nejakú mykózu a streptokoka....no vravím, hypochonder :grinning: :grinning: .
25. máj 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušš,to si o kolkej vstavala? :confused:
25. máj 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajooj zabi :wink: no Ty jes tie lieky ako lentilky :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul :grinning: ..veru ako lentilky....akurát, že ten macmiror nejem, ale si ho strkám dakde :grinning: :sweat_smile: . Ešte dobre, že s ušami nič nemám...tam si nemusím dávať nič :grinning: .
25. máj 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte babule, som tu len na skok, musim odist, ale zelam vam kraaasny vikend :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi,presne za dva mesiace rodis :slight_smile:
25. máj 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, ja viem....teším a bojím :sweat_smile: .
25. máj 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi a budes mat normalny porod?
25. máj 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mafianky
25. máj 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mixula,co si dnes porabala? Dobra sauna bola dnes vonku,co?
25. máj 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, ani nevrav. bola som v praci a teraz vegetime doma a tesim sa na zajtra, ideme na viked paaa :slight_smile:
25. máj 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj jak Ti zavidim,pojdete sa aj kupat?
25. máj 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, ja urcite nie, mam ms na zakrute :angry:
25. máj 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: no fasa :grinning: no co uz,aspon si to uzijes inac,nie?
25. máj 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ano, je to velke cundracke stretko, bude gulas a vecer vatra a opekacka do noci :wink:
25. máj 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok