• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ja v BB vela nespavam.. ani nevydrzim tam dlho v posteli.. ale doma, to je uplne ine.. ja budik doma neopcujem ani keby co.. :sweat_smile:
25. máj 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, aj ja doma spim podstatne lepsie..a uplne najlepsie sa mi spi s Vladkom, to spim ako zarezana, az do obeda a aj tak je problem ma zobudit :grinning: . alebo sa obaja zobudime tak o siedmej, ale potom aj tak lenosime a objimame sa v posteli az do obeda :grinning:
25. máj 2007 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem :slight_smile: uz ani neviem kedy sme sa naposledy s petom objimali v posteli :grinning:
25. máj 2007 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale asi uz to dlho nevydrzim a pojdem spat.. :slight_smile: uz som nejaka spomalena.. to bude aj tym vinkom, ktore sice vyprchava, ale uspava :grinning:
25. máj 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Jani, umieram od hladu.......tak ja sa idem asi najest a Tebe prajem dobru nocku, som rada, ze sme sa tu zasa nasli :grinning:
25. máj 2007 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, aj ja sa tesim ze som ta tu nasla.. az mi ocka zasvietili vtedy :grinning: prajem dobru chut.. ja idem nabrat sily na zajtrajsi den... a ucenie a oslavu... Maj sa pekne, papa
25. máj 2007 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja budem zajtra riadit domacnost a vecer ideme s vladkom na majales :slight_smile: . Vraj mi uz aj objednal nejakych tanecnikov.....okrem seba, samozrejme :grinning:
25. máj 2007 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to sa super zabavis!!! Nech vam to vyjde, pekny vikend tebe aj Vladkovi :slight_smile: uz idem naozaj spat.. papa
25. máj 2007 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Jani, aj ja uz idem.........naozaj :grinning:
25. máj 2007 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji dakujem :dizzy_face:

juliš,neviem moc rano spavat,lebo mam na siedmu budik,kedy si musim dat utrogestan a niekedy uz neviem zaspat tak ako dnes :confounded: .ale nevadi,idem si spravit ranajocky a na vikend palim k nasim :slight_smile: za nelinkou :dizzy_face: .
takze mam pockat na dr.co mi predpise??kyselinu uz beriem dlho
26. máj 2007 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liusik, ty fakt uz nezaspis? To ja som supla utros a ako keby ma zasa do vody hodil :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,rano vzdy zacnem nieco robit a uz nezaspim.ale za to som prespala cely den u nasich :grinning:
26. máj 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaaaloooo,kde ste kto?? :grinning:
27. máj 2007 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou Liušššš,zase buntosis? Co dnes dobreho varis?
27. máj 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
27. máj 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninus co mas noveho?
27. máj 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja všetko po starom a ty ako?
27. máj 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez :slight_smile:
az za tyzden idem na usg,tak som uz nedockava.
27. máj 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa citis,byva ti zle?
27. máj 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano býva mi zle ale už je to trošku lepšie aj to cikanie v noci sa už zlepšilo ja idem do poradne v utorok
27. máj 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja obcas aj vraciam,tak 2-3x do tyzdna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,este stale mi byva zle.Ja idem az 5.juna na odbery a na velky usg na kramare.Uz nech toje tu,lebo sa zblaznim dovtedy.Najradsej by som chodila na sono aspon raz za tyzden. :confounded:
27. máj 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď 5teho je tu čoskoro neboj dočkáš sa u mňa je to zvracanie už len občas ale ťažko na žalúdku mi je stále
27. máj 2007 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojim sa aby som neublizila nejak babu,ked tak stale vraciam :unamused: co myslis?
27. máj 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neublíž iba keby si veľmi chudla
27. máj 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice som teraz kilo schudla,ale stale mam +3 kila naviac :grinning:
to je dobre,stale som sa bala,aby sa mu nieco nestalo :confounded:
ty sa mas,ze ides do poradne uz v utorok :slight_smile: potom daj vediet co bolo :grinning:
27. máj 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aojte babenky tak ako? Ja som tiež nevydržala a urobila som si druhý testík - na 14 DPO, no a tá druhá akože čiarka sa síce zjavila hneˇD , no bola slabulinká a nie ružová, ale biela, ale drahý si ju všimol hneď ako som mu test priniesla baby ja vám poviem mna tak bolia prsia no hlavne bradavky ako nikdy a od včera večera aj podbruško ako pri mrche, doteraz boli tie bolesti iné, ale teraz sú mrchovské ...mám zápchu a po každom jedle ma htozne nafúkne. Zle mi je lenkeď som hladná inak nie a ale nafúknutá som tak, že vyzerám ako v 4 mesiaci-fakt bez srandy. BT dnes 37,1
27. máj 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky juuul

sandrika tak to je dobre znamenie drzim palceky, aj ja som mala take pocity :sweat_smile:
27. máj 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem wighy a ty sa ako máš. Tehulkovanie prebieha ako má? Verím, že áno a obaja ste zdravučký.
27. máj 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul jasné že dám vedieť už mi aj povie kedy pôjdem na to podšívanie
27. máj 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja furt buntosim,dnes uz od 6:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
varila som kelovy privarok s hovadzim maskom na stave,uz som mala 2x :grinning:
tak by som si dala nejaku smot.torticku,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj spravim,ale to sa bude jest az zajtra :confounded:
27. máj 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok