Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

dzejnulka
25. máj 2007

ja v BB vela nespavam.. ani nevydrzim tam dlho v posteli.. ale doma, to je uplne ine.. ja budik doma neopcujem ani keby co.. 😅

elenita
25. máj 2007

No, aj ja doma spim podstatne lepsie..a uplne najlepsie sa mi spi s Vladkom, to spim ako zarezana, az do obeda a aj tak je problem ma zobudit 😀 . alebo sa obaja zobudime tak o siedmej, ale potom aj tak lenosime a objimame sa v posteli az do obeda 😀

dzejnulka
25. máj 2007

aj ja chcem 🙂 uz ani neviem kedy sme sa naposledy s petom objimali v posteli 😀

dzejnulka
25. máj 2007

no ale asi uz to dlho nevydrzim a pojdem spat.. 🙂 uz som nejaka spomalena.. to bude aj tym vinkom, ktore sice vyprchava, ale uspava 😀

elenita
25. máj 2007

No Jani, umieram od hladu.......tak ja sa idem asi najest a Tebe prajem dobru nocku, som rada, ze sme sa tu zasa nasli 😀

dzejnulka
25. máj 2007

hej, aj ja sa tesim ze som ta tu nasla.. az mi ocka zasvietili vtedy 😀 prajem dobru chut.. ja idem nabrat sily na zajtrajsi den... a ucenie a oslavu... Maj sa pekne, papa

elenita
25. máj 2007

No, ja budem zajtra riadit domacnost a vecer ideme s vladkom na majales 🙂 . Vraj mi uz aj objednal nejakych tanecnikov.....okrem seba, samozrejme 😀

dzejnulka
25. máj 2007

😀 to sa super zabavis!!! Nech vam to vyjde, pekny vikend tebe aj Vladkovi 🙂 uz idem naozaj spat.. papa

elenita
25. máj 2007

Dakujem Jani, aj ja uz idem.........naozaj 😀

lia
26. máj 2007

aji dakujem 😵

juliš,neviem moc rano spavat,lebo mam na siedmu budik,kedy si musim dat utrogestan a niekedy uz neviem zaspat tak ako dnes 😖 .ale nevadi,idem si spravit ranajocky a na vikend palim k nasim 🙂 za nelinkou 😵 .
takze mam pockat na dr.co mi predpise??kyselinu uz beriem dlho

pipka
autor
26. máj 2007

liusik, ty fakt uz nezaspis? To ja som supla utros a ako keby ma zasa do vody hodil 😀 😀 😀

lia
26. máj 2007

nie,rano vzdy zacnem nieco robit a uz nezaspim.ale za to som prespala cely den u nasich 😀

lia
27. máj 2007

haaaaloooo,kde ste kto?? 😀

jul
27. máj 2007

helou Liušššš,zase buntosis? Co dnes dobreho varis?

ninka1234
27. máj 2007

ahojte 😉

jul
27. máj 2007

ahoj ninus co mas noveho?

ninka1234
27. máj 2007

ja všetko po starom a ty ako?

jul
27. máj 2007

ja tiez 🙂
az za tyzden idem na usg,tak som uz nedockava.

jul
27. máj 2007

ako sa citis,byva ti zle?

ninka1234
27. máj 2007

ano býva mi zle ale už je to trošku lepšie aj to cikanie v noci sa už zlepšilo ja idem do poradne v utorok

jul
27. máj 2007

ja obcas aj vraciam,tak 2-3x do tyzdna 😝 😝 😝 ,este stale mi byva zle.Ja idem az 5.juna na odbery a na velky usg na kramare.Uz nech toje tu,lebo sa zblaznim dovtedy.Najradsej by som chodila na sono aspon raz za tyzden. 😖

ninka1234
27. máj 2007

veď 5teho je tu čoskoro neboj dočkáš sa u mňa je to zvracanie už len občas ale ťažko na žalúdku mi je stále

jul
27. máj 2007

bojim sa aby som neublizila nejak babu,ked tak stale vraciam 😒 co myslis?

ninka1234
27. máj 2007

nie neublíž iba keby si veľmi chudla

jul
27. máj 2007

sice som teraz kilo schudla,ale stale mam +3 kila naviac 😀
to je dobre,stale som sa bala,aby sa mu nieco nestalo 😖
ty sa mas,ze ides do poradne uz v utorok 🙂 potom daj vediet co bolo 😀

sandrika
27. máj 2007

Aojte babenky tak ako? Ja som tiež nevydržala a urobila som si druhý testík - na 14 DPO, no a tá druhá akože čiarka sa síce zjavila hneˇD , no bola slabulinká a nie ružová, ale biela, ale drahý si ju všimol hneď ako som mu test priniesla baby ja vám poviem mna tak bolia prsia no hlavne bradavky ako nikdy a od včera večera aj podbruško ako pri mrche, doteraz boli tie bolesti iné, ale teraz sú mrchovské ...mám zápchu a po každom jedle ma htozne nafúkne. Zle mi je lenkeď som hladná inak nie a ale nafúknutá som tak, že vyzerám ako v 4 mesiaci-fakt bez srandy. BT dnes 37,1

wighy
27. máj 2007

ahojky juuul

sandrika tak to je dobre znamenie drzim palceky, aj ja som mala take pocity 😅

sandrika
27. máj 2007

ďakujem wighy a ty sa ako máš. Tehulkovanie prebieha ako má? Verím, že áno a obaja ste zdravučký.

ninka1234
27. máj 2007

jul jasné že dám vedieť už mi aj povie kedy pôjdem na to podšívanie

lia
27. máj 2007

ja furt buntosim,dnes uz od 6:30 😝
varila som kelovy privarok s hovadzim maskom na stave,uz som mala 2x 😀
tak by som si dala nejaku smot.torticku,mnam 😝
aj spravim,ale to sa bude jest az zajtra 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre