• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ja idem uz teraz v 16tt :grinning: ale pojdem este aj neskor na 3D :slight_smile:
17. jún 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak teraz už ani tak veľmi nekope, ale keď kopne, tak poriadne. Teraz sa skôr vrtí, otáča, vytŕča asi zadok :sunglasses: a na pravom boku pravidelne vidím aj cítim takú malú vypuklinku, to bude asi nožička. A keď tú vypuklinku pošteklím, tak ujde :slight_smile: :dizzy_face:
17. jún 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze,ja sa bojim uz dopredu,ze ma to bude strasne bolet,to kopanie :confounded:
17. jún 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím, že aj val bola nejako skôr a má pekné fotečky. A už chceš vedieť, čo to bude ?
17. jún 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi,aj chcem aj nechcem.Najskor som nechcela,ale tusim stale viac a viac ma to laka ,dat si to zistit.V utorok idem do poradne aj na usg,tak uz rozmyslam,ze sa spytam dokiho,ci uz nieco nevidi :unamused:
neviem sa rozhodnut. :unamused:
17. jún 2007 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ...jul, zasa tak strašne to nebolí. Ale predstav si, že ti dačo buchne zvnútra pod rebro alebo ti tlačí niečo na žalúdok...keď mi boxuje v dolnej časti brucha, tak sa to dá porovnať s pocitom ako keď máš plný močový mechúr a ktosi ti stláča brucho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
no nazdar :frowning2:
17. jún 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to chcela vedieť. Mne by to bolo jedno, či je to chlapček alebo dievčatko. Ale proste som bola zvedavá. A aspoň som vedela, aké vecičky mám kupovať.
17. jún 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ako jedna moja kamoška. Ešte ani nie je tehotná a už sa bojí pôrodu :grinning: :grinning: . A bojí sa aj za mňa, akurát mi písala, že ako to môžem brať tak kľudne.
Akoby som si to mohla ešte rozmyslieť :sunglasses:
17. jún 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi,no zbohom, ja ked som bola na usg,tak pokazde mimi tak strasne boxovalo ručkami,ze az.No asi sa mam na co tesit. :astonished:
17. jún 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Sorry, ze sa do vas miesam. Ale kopanie musi byt aj nadherne, aspon budete vediet ci bude zive alebo nie :grinning: . No, ja este nemam skusenosti, ale chcela by som to zazit aj keby ma to bolelo :wink: .
17. jún 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa spolieham stale na to,ze budem mat cisarsky,toho sa nebojim,ale normalneho trochu hej.
17. jún 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám povedal doki na 3D-čku, že má dlhé ruky :slight_smile: ....tak to preto tak boxuje.
Ale ako píše škrečok, aspoň viem, že ho tam mám.
Škrečok, neboj, dočkáš sa.....aj my sme tu prednedávnom písali ako trpezlivky a teraz pozri...ja 35tt a jul 16tt.
17. jún 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,hej....ja som uz ani nedufala,ze budem niekedy tehulka a splnilo sa mi to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jún 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, ja pôjdem asi normálne, keďže je drobec už hlavičkou dole. Ono, niekedy je cisársky viac bolestivý ako normálny pôrod. Myslím to hojenie a podobne. Ale záleží na viacerých okolnostiach.
17. jún 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: dlhoruky,dlhoprsty :grinning:
mne zase moj doki povedal,ze moj je uz o tyzden väcsi ako ma byt :astonished:
17. jún 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, jul a svadbu nechystáte ? :grinning:
17. jún 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veď som mu povedala, že hlavne aby nemal dlhé prsty :sunglasses: .
17. jún 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jul my tomu nechavame taky volnejsi priebeh ale asi 3 mesiace, tento mesiac som si zacala merat teplotku... kuk graf.
http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0
snazilkovali sme ten 12DC.. myslite ze by to mohlo vyjst? :unamused:
zabi,ja mam pruh ,vysoky krvny tlak a velmi uzku panvu a babo je uz väcsie teraz o tyzden.Tak asi preto ten cisarak.
zabi svadbu chystame,chceme to spachat uz dokonca leta :grinning:
17. jún 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, vyjsť by to mohlo :slight_smile: . Nám to vyšlo na 3x a v ten mesiac sme použili aj prstíkovú metódu. Neviem, či pomohlo práve to.... :slight_smile:
17. jún 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka,ja som teplotu nikdy nemerala a ani sa v tom nevyznam.Raz som skusala,ale ukazovalo mi stale same bludy :angry:
17. jún 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ani ja tomu dost dobre nerozumiem, len som to chcela vyskusat... :grinning:
17. jún 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to už áno...samé dobré indikácie :grinning: . Ja som mala vždy nízky tlak, teraz sa mi v tehu zlepšil. Asi 3x som mala 100/60, ale inak vždy 115-120/70.
17. jún 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 130/80 alebo viac :grinning:
17. jún 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, teplotku som sa snažila merať, ale merala som iba keď bol drahý pracovne preč, potom som na to stále zabúdala :grinning: .
17. jún 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jedine cisarskym. Pretoze mam uzku panvu a malicke zo mna nevyjde :pensive: . Nemam na vyber, co uz narobim.
Inak sa snazime 4.mesiac a zatial nic. Tento mesiac mam anovulacny, uz neverim ze este v tomto mesiaci dorazi ovu :frowning2: . A vy ste ako dlho snazili?
Hm, zavidim vam (ale v dobrom :wink: ). Ale verim, ze do konca roka budem aj ja tehulka :dizzy_face: .
17. jún 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak väčšinou keď máš vysoký tlak, tak môžeš aj opúchať. Nepuchnú ti nohy ?
mne doki povedal,ze by mi pocas toho cisaraku spravili aj ten pruh.To by bolo supis,lebo dvihat potom toho mojho maceka...no neviem,neviem :astonished:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok