Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
17. jún 2007

ja idem uz teraz v 16tt 😀 ale pojdem este aj neskor na 3D 🙂

zabka132
17. jún 2007

Inak teraz už ani tak veľmi nekope, ale keď kopne, tak poriadne. Teraz sa skôr vrtí, otáča, vytŕča asi zadok 😎 a na pravom boku pravidelne vidím aj cítim takú malú vypuklinku, to bude asi nožička. A keď tú vypuklinku pošteklím, tak ujde 🙂 😵

jul
17. jún 2007

boooze,ja sa bojim uz dopredu,ze ma to bude strasne bolet,to kopanie 😖

zabka132
17. jún 2007

Myslím, že aj val bola nejako skôr a má pekné fotečky. A už chceš vedieť, čo to bude ?

jul
17. jún 2007

zabi,aj chcem aj nechcem.Najskor som nechcela,ale tusim stale viac a viac ma to laka ,dat si to zistit.V utorok idem do poradne aj na usg,tak uz rozmyslam,ze sa spytam dokiho,ci uz nieco nevidi 😒
neviem sa rozhodnut. 😒

zabka132
17. jún 2007

😀 😀 ...jul, zasa tak strašne to nebolí. Ale predstav si, že ti dačo buchne zvnútra pod rebro alebo ti tlačí niečo na žalúdok...keď mi boxuje v dolnej časti brucha, tak sa to dá porovnať s pocitom ako keď máš plný močový mechúr a ktosi ti stláča brucho 😀 😝

jul
17. jún 2007

😕 😕 😕 😕 😕 😕
no nazdar ☹

zabka132
17. jún 2007

ja som to chcela vedieť. Mne by to bolo jedno, či je to chlapček alebo dievčatko. Ale proste som bola zvedavá. A aspoň som vedela, aké vecičky mám kupovať.

zabka132
17. jún 2007

ty si ako jedna moja kamoška. Ešte ani nie je tehotná a už sa bojí pôrodu 😀 😀 . A bojí sa aj za mňa, akurát mi písala, že ako to môžem brať tak kľudne.
Akoby som si to mohla ešte rozmyslieť 😎

jul
17. jún 2007

zabi,no zbohom, ja ked som bola na usg,tak pokazde mimi tak strasne boxovalo ručkami,ze az.No asi sa mam na co tesit. 😲

skrecok
17. jún 2007

Ahojte. Sorry, ze sa do vas miesam. Ale kopanie musi byt aj nadherne, aspon budete vediet ci bude zive alebo nie 😀 . No, ja este nemam skusenosti, ale chcela by som to zazit aj keby ma to bolelo 😉 .

jul
17. jún 2007

ja sa spolieham stale na to,ze budem mat cisarsky,toho sa nebojim,ale normalneho trochu hej.

zabka132
17. jún 2007

Nám povedal doki na 3D-čku, že má dlhé ruky 🙂 ....tak to preto tak boxuje.
Ale ako píše škrečok, aspoň viem, že ho tam mám.
Škrečok, neboj, dočkáš sa.....aj my sme tu prednedávnom písali ako trpezlivky a teraz pozri...ja 35tt a jul 16tt.

jul
17. jún 2007

hej,hej....ja som uz ani nedufala,ze budem niekedy tehulka a splnilo sa mi to 😵 😵 😵

zabka132
17. jún 2007

jul, ja pôjdem asi normálne, keďže je drobec už hlavičkou dole. Ono, niekedy je cisársky viac bolestivý ako normálny pôrod. Myslím to hojenie a podobne. Ale záleží na viacerých okolnostiach.

jul
17. jún 2007

😀 😀 😀 dlhoruky,dlhoprsty 😀
mne zase moj doki povedal,ze moj je uz o tyzden väcsi ako ma byt 😲

zabka132
17. jún 2007

ozaj, jul a svadbu nechystáte ? 😀

zabka132
17. jún 2007

no, veď som mu povedala, že hlavne aby nemal dlhé prsty 😎 .

zabka
17. jún 2007

Jul my tomu nechavame taky volnejsi priebeh ale asi 3 mesiace, tento mesiac som si zacala merat teplotku... kuk graf.
http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0
snazilkovali sme ten 12DC.. myslite ze by to mohlo vyjst? 😒

jul
17. jún 2007

zabi,ja mam pruh ,vysoky krvny tlak a velmi uzku panvu a babo je uz väcsie teraz o tyzden.Tak asi preto ten cisarak.

jul
17. jún 2007

zabi svadbu chystame,chceme to spachat uz dokonca leta 😀

zabka132
17. jún 2007

zabka, vyjsť by to mohlo 🙂 . Nám to vyšlo na 3x a v ten mesiac sme použili aj prstíkovú metódu. Neviem, či pomohlo práve to.... 🙂

jul
17. jún 2007

zabka,ja som teplotu nikdy nemerala a ani sa v tom nevyznam.Raz som skusala,ale ukazovalo mi stale same bludy 😠

zabka
17. jún 2007

No ani ja tomu dost dobre nerozumiem, len som to chcela vyskusat... 😀

zabka132
17. jún 2007

tak to už áno...samé dobré indikácie 😀 . Ja som mala vždy nízky tlak, teraz sa mi v tehu zlepšil. Asi 3x som mala 100/60, ale inak vždy 115-120/70.

jul
17. jún 2007

ja 130/80 alebo viac 😀

zabka132
17. jún 2007

jul, teplotku som sa snažila merať, ale merala som iba keď bol drahý pracovne preč, potom som na to stále zabúdala 😀 .

skrecok
17. jún 2007

Ja jedine cisarskym. Pretoze mam uzku panvu a malicke zo mna nevyjde 😔 . Nemam na vyber, co uz narobim.
Inak sa snazime 4.mesiac a zatial nic. Tento mesiac mam anovulacny, uz neverim ze este v tomto mesiaci dorazi ovu ☹ . A vy ste ako dlho snazili?
Hm, zavidim vam (ale v dobrom 😉 ). Ale verim, ze do konca roka budem aj ja tehulka 😵 .

zabka132
17. jún 2007

inak väčšinou keď máš vysoký tlak, tak môžeš aj opúchať. Nepuchnú ti nohy ?

jul
17. jún 2007

mne doki povedal,ze by mi pocas toho cisaraku spravili aj ten pruh.To by bolo supis,lebo dvihat potom toho mojho maceka...no neviem,neviem 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre