• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ako sa ma Walto, v tomto teple? nasa akurat ma svoje dni, tak je na roztrhanie, za kazdym psom by letela... :grinning: :grinning: :angry:
23. jún 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to supis,ak sa nedari,zveris sa dokimu a normalne z Teba opadne ten stres,ze konecne sa nieco deje,ze uz to urcite vyjde :dizzy_face:
23. jún 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja doktorov nemusim a este k tomu to dochadzanie a cakanie pred kazdymi dverami... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ale asi v nasom zdravotnictve to inak nejde... :confounded: :angry: :unamused:
23. jún 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi ho nespominaj :angry: zacal si kusat chvost,az do krvi,tak to mal zalepene,ako sme mu to dali dole,zase zacal a uz tam nema chlpy,vyzera to hrozne.On ked si lize srst,tak mu zhnedne a vyzera to teraz jak keby mu mal kazdu chvilu odpadnut,ako keby mal lepru :angry:
23. jún 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto vie, ako prijme mimi... :astonished: :confused:
23. jún 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam nastastie dokiho kusok,ale vzdy som mala odvoz :slight_smile:
Aji,ale stoji to za to ,ak sa nedari :slight_smile:
23. jún 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebal sa vcera, ked sa vecer vonku certi zenili? :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji,ani nehovor :frowning2: ked bude ziarlit a robit zle,tak ho musime dat nasim,comu by sa oni veeeelmi potesili.On je sprosty,on aj v noci zacne stekat ked nieco zapocuje vonku,on je uplne sibnuty.
23. jún 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeee,kdeze,drichmal cely den jak pan kral :sunglasses:
23. jún 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre, ked ho mas kam dat, u nas si to neviem predstavit, kam by sme ju dali, ona ma vstup ku nasim zakazany... :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji,ale ved velky psi su mudrejsi ,nez maly :grinning:
23. jún 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaka si nanho zla, ci nie? zda sa mi... :unamused: :dizzy_face:
23. jún 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ci je mudra, alebo ano, je mudra, ked sa jej to hodi... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jún 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved stale len zle robi,neposlucha :angry: :angry: :angry: skace nam po hlave :angry:
23. jún 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze je tiez taka prefikana ako Walter,aj on posluchne len ked sa mu to hodi,ked ide o jedlo alebo o hracky :angry:
23. jún 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nasa nepocuva, ale vcera ma prekvapila, ked som ju bola vencit na stavbe a nevsimla som si otvorenu branu a ona vybehla na cestu za autom, skrykla som na nu a ona sa vratila, som bola normalne prekvapena... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase Waltera vobec nepustam,minule som ho zase nahanala po sidlisku a hucala jak sirena po nom a nic :confounded:
23. jún 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme sa aj s nou kupat a ona vzdy len po brucho a dalej ani bohovi, tak som ju vzala na voditko a vtiahla do vody... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taaaka bola sokovana, ale plavala, tak hadam sa nauci aj sama, ved co je to za psa, co sa boji vody... :grinning: :grinning:
23. jún 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked sme sa boli kupat s Walterom minuly rok,tak sa nam stveral na hlavy ,ako sa bal,ale pekne plaval :slight_smile:
23. jún 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne, ked zmizne na poli za zajacom, tak tiez mozem vykrikovat jak besna a nic, ale ved ona sa vzdy vrati, aj on, nie? :wink: ty sa aspon nemusis bat, ze ti niekto vynada, ze sa ho boji, lebo nie je velky... :wink:
23. jún 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis idem vencit, zacala tu do mna zabrdat a skrieka jak chora vrana... :angry: :sunglasses: tak sa maj a pekny vecer pa :wink: :dizzy_face:
23. jún 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre,papa :wink:
23. jún 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknú nedeľu bambulky :wink:
24. jún 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu vsetkym :wink: :dizzy_face: som uspagetovana, tak teraz odpocivam pri kave a PC... :grinning: :grinning: :grinning: manzel isiel odviest otca a brata na vlak, tak sme konecne sami, ako novomanzelia... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky ninka a ajka :dizzy_face:
my ideme k svokrovi ,asi budeme grilovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja uz citim kopkanie :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaahojte juj jul supis aj ja sa tesim na tieto pocity :dizzy_face:
24. jún 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka,prajem Ti to z celeho srdiecka :wink:
24. jún 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul dakujem velmi pekne uz mi meska a aj mi zle bolo som grckala a po mrche ani stopy len predvcedrom a vcera par kvapiek spinenia a uz nic :dizzy_face: v utorok budem asi testovat :dizzy_face:
24. jún 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super jul a aké to bolo?
24. jún 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,je to podarene,take mile :dizzy_face:
ninus,co povies na mojho fešaka v albume? Videla si ho uz?
24. jún 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok