• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ja som dorazila az okolo pol 10tej :unamused: a este som stihla aj zmoknut... :angry: :angry: :angry: :grinning: to by som nebola ja... :sweat_smile:
inac, nemal nam ist prud uz od 9tej, ale este stale ide, tak sa tu vytesujem... :wink: asi sa tu potom unudim... :confounded:
28. jún 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji,no to je uz podozrive,mala by si navstivit pipkinu kolegynu odklinacku :astonished: :grinning:
28. jún 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo :wink:
tak sa mi este dnes podarilo rozbit flasu so sirupom, mala som ho po celej chodbe... :angry: :angry: :angry: :grinning:
28. jún 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajus a aky bol? pridem si liznut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mnaaaaam ak bol jahodovy alebo malinovy!
28. jún 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mna cakaju teraz tri varky zehlenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ale idem sa do toho pustit, nech to mam cim skor za sebou....by som nepotrebovala odklinacku, ale "zehlicku" :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo :wink:
tak ja uz dovolenkujem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dnes sme stavali bazen, ale pre istotu sa zatiahlo... :angry: :angry: :angry:
co mate nove? :confused:
1. júl 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo....to tu od nedele nikto nebol ? :astonished: :astonished:
4. júl 2007 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky dnes som volala o výsledky testov AFP a sú OK a vy ako?
4. júl 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej, tusim sem zo solidarity ku mne nikto nechodil :grinning:
tak my sme uz stastne doma z Pariza. Bolo fantasticky, presne ako na svadobnej ceste...teraz sa uz zacinam tesit do chorvatska v auguste :wink: :wink: :dizzy_face:
4. júl 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej pipi :dizzy_face: prave som na teba myslela... :wink: ja som uz treti den bez elektriny, teraz som tu prvy raz, inac vzdy zapnu vecer, obavam sa o nase spotrebice... :angry:
ako bolo?
4. júl 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Aji nas dnes v noci paradne vytopilo,to je za rok uz 3x :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:
4. júl 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,chcem vidiet fotky zo svadobnej,uz som nedockava :astonished: :astonished:
urcite ste sa mali rozpravkovo :dizzy_face:
4. júl 2007 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka gratulujem k super vysledkom :wink:
4. júl 2007 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, ak potrebujes nieco odlozit do chladnicky ci mrazaku, moj brat ma uplne novu a prazdnu, len ci ti to vrati cele....neviem, neviem... :grinning: :grinning: :grinning:
juliska, mali sme sa naozaj rozpravkovo, juuuuj bolo tam krasne, ale zit by som tam nechcela, veru eeee, tooolko ludi vsade a stale, ze hruuuza :confounded: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2007 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fotky budu, ale neviem kedy, lebo hned dnes odchadza vilko na "akoze sluzobnu cestu do Chorvatska" a berie fotak.No nestihli sme to nejako stiahnut a poupravopvat...ale buduci tyzden to budem mat, tak vam poukazujem. :dizzy_face:
jul, a kde vas vytopilo? Doma? :astonished: :astonished: :fearful: :fearful: :confused:
4. júl 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ,hej doma :frowning2:
praskla nejaka rura na 4 poschodi :angry:
4. júl 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky... idem sa posťažovať možno sa mi trošku ulaví ,pretože som tak velmi dufala , že tento mesiac to vyjde a zase nevyšlo... dostala som tu mrchu -jednu.... :frowning2:
4. júl 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a mate to poistene? Snad vam to zaplatia :confounded:
4. júl 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bobael to mi je luto, chapem ta, viem o com hovoris, my sa trapime uz skoro dva roky :frowning2: ale raz to vyjde, neboj. :wink:
4. júl 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie pipi ,nemame,ale nastastie,nie je nic znicene,len bude treba malovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj .... už som si nahovarala že mám aj priznaky ... a to bola predmenštruačna pažravosť...fnuk
:pensive:
4. júl 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len Walterovi zmokol uces :grinning: ,lebo mu zaclo kvapkat rovno na hlavu ked spal :grinning:
4. júl 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobael a kolko sa snazite?
4. júl 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem pipka..... :wink:
4. júl 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chudacik walterko :sweat_smile:
ale neboj julis, ved malovat by ste aj tak museli pre babom, tak aspon mate dovod :grinning: a ako si na tom so svadbou??? :fearful: :dizzy_face:
4. júl 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj julova.... ja som potratila v januari v 19 tt .... a teraz sme to skusili 1x... ja viem že ešte nič nie je stratené ....no neviem mala som taky pocit ,že to vyšlo....minule tehotenstvo nam vyšlo na 4-ty pokus... respektive 3x nič a potom som si kupila ,,leady tester" a vyšlo to hned na prvy šup... no teraz som ho mala na reklamacii tak sme to skusili len tak a ako vidíš netrafili sme sa do plodnych dní... dufam, že teraz za pomoci maleho mikroskopu to vyjde ... :slight_smile:
4. júl 2007 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,zatial sme nikam nepokrocili,lebo ideme teraz v sobotu na svadbu kamaratovi a mame behacky okolo jeho svadby,bude to mat vonku a nas si vybral ako hlavnych vybavovacou ,dohadzovacou a zhanacou :angry: :unamused: ,takze tak
4. júl 2007 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boabel,no to mi ani nehovor,ze si potratila v 19tt :confounded: ja som len v 18tt :confused: a co sa stalo? Z nicoho nic?
4. júl 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani doktorka prehliadla zápal a ten prešiel do vnutra aj ked tvrdila ,že som zatvorená narušilo to obal plodoveho vajca a odtiekla mi voda....ja som si myslela že je to moč a tak som tomu nepripisovala dôležitosť a až na druhy den sa zveril môj manželík svojmu lekarovi ,ked si išiel predpísať lieky ,že čo sa mi stalo a ten ma kontaktoval a že hned nech idem do nemocnice no neviem ako by som skončila keby nebolo jeho...inak som nemala žiadne priznaky... potom mi prišli vysledky a vraj som mala chronicky zapal močoveho mechura a bacila ktoreho som chytila v nemocnici... :frowning2:
4. júl 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby to nestačilo tak som dostala aj trombozu.....
:pensive:
4. júl 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok