• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
autor
zabi, ajoooj, u nas bolo tiez pod mrakom, idealne na vylet, ale uz sa vyjasnilo a na zajtra uz hlasia 26°C, tak sa vytesujem, milujem leto a teplucko :dizzy_face:
neboj, nezavid kupanie, lebo my ti zacneme zavidiet babo :grinning:
6. júl 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o chvilku by mala dojst aj ajka, robi chlebicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, no mňaaam...veru čosi by som také maličké poďobala :grinning: . Idem čosi zjesť, normálne si mi urobila chuť na chlebíky, hrúúúza...zasa idem šrotovať :sweat_smile:
6. júl 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru aj mna navnadila...ale ja som nevahala a uz srotim :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak, my tak zdravo zijeme, ze? Vecer dobkame najviac :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu... :wink: :wink: :wink:
6. júl 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kooonecne. Uz si napapana? :grinning: aj ja :grinning:
6. júl 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj som, aj papam :wink: aj telefonujem, aj telku kukam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
multifunkcna :grinning: ja tiez telku kukam, tukam, katalogy neckerman a quelle kukam :grinning:
6. júl 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam na drate byvalu kolegynu a nie a nie prestat... :angry: :angry: :angry: :grinning:
6. júl 2007 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som ukojila svoje chúťky :grinning: :grinning: ...teda tie chuťové :sweat_smile: :grinning:
6. júl 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovor ukonceny... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, co si mala na ukojenie? :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co si si dala do bruska? :grinning:
6. júl 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aji, tak co robis buduci tyzden?
6. júl 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chlebíčky !!! :slight_smile: ...pipka písala, že ich robíš...a keď som si to predstavila (tie chlebíky :sunglasses: ), až mi sliny tiekli.
6. júl 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila z jednej strany chleba vo vajicku a z jednej len tak na sucho a na to salamku a sunku a k tomu paradajkovo uhorkovy salatik s bazalkou... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mnam :dizzy_face:
6. júl 2007 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedavá ako dlho vydržím do seba nič netlačiť :confounded: . Furt musím čosi jesť...a najlepšie čosi sladké.
6. júl 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, mozme ist plavat, pohoda, kam? :wink:
6. júl 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka !...nerob mi chute :angry: . Ja som mala len tak s nivovou nátierkou a uhorkou.
6. júl 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"len taký" som chcela napísať. :sweat_smile:
6. júl 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, ty aspon mas na to pravo, stale jest, ale co my? :unamused: ja som vcera zjedla na posedenie milku a dnes som chodila pol dna okolo chladnicky a nevedela, co mam chciet zjest... :angry: :grinning: a zjedla som ich hned 12, taaak mi bolo tazko... :confounded: ale uz som to rozchodila chlebickami... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. júl 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi, ale uz sa ti to krati, co? Uz mas strach? Ci pohoda... :sweat_smile:
Ajus, zavolame si podla aktualneho pocasia, ja mam ten tyzden na vybavovanie novych dokladov, tak uvidim, ako pochodim v pondelok rano :unamused:
neviete nahodou ake treba kolky na OP, pas a vodicak?
6. júl 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnaaam ajus, este dlho budes robit chutky? :grinning:
6. júl 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja som kolky kupovala priamo na policii, tak som s tym nemala ziaden problem... :wink: inac, neviem ake treba :unamused:
ty si este stale chodis po svete s falosnymi dokladmi? :angry: nie si ty agentka? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
aji, chvalabohu som nepribrala veľa...a to raňajkujem čokoládu každý deň. Asi to mám v génoch.
Pipi, kráti sa to...keby bolo na mne, idem aj zajtra. Lebo ma už všetko bolí tam dole...tlačí, pichá...nemôžem poriadne ani chodiť ani sedieť...stále behám na wc-ko, hlavne v noci. Ale 2 týždne ešte vydržím :slight_smile:
pipka...na vodičák som dávala 200,-Sk, na OP myslím, že 100,- ale pas neviem, ten som si ešte nevybavila.
6. júl 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne, este stale mam sancu ulovit milionara ako slobodna dievcinka :grinning: :grinning:
a keby ste videli, ake mam na stole ceresne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velke ako jahody a su az bordove, ake su dozrete a ake su sladkeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
dakujem zabi, aspon priblizne viem, s cim mam ratat :sweat_smile:
ajus, zajtra pridem na ciringle :grinning: odloz mi :sunglasses:
6. júl 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok