Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
6. júl 2007

zabi, rodit budes v ZA? uz si pobalena? 😉

zabka132
6. júl 2007

pipka skús si to nájsť tu, malo by to tam byť. :
www.minv.sk/krpzba

ajka23
6. júl 2007

pipi, no neviem, ci este ostane... 😒 😅 😅 😅 ale az sa mi to vsetko v zaludku zmiesa, tak neviem, neviem, ako skoncim... 😀 😀 😀 😀

ajka23
6. júl 2007

zabi, ty si zena cinu 😉 🙂

zabka132
6. júl 2007

aji, rodiť budem na 90% v ZA....pobalená som, dúfam, že mám všetko. Inak na žilinskú pôrodnicu som zatiaľ počula pozitívne ohlasy tak 1 z 10...ale nechce sa mi trepať do Martina.

zabka132
6. júl 2007

Tak výmena OP je 150,-Sk. A tam si musíš doniesť 2 fotky.
Na vodičák nemusíš...odfotia ťa tam.

ajka23
6. júl 2007

tak to sa asi budes ponahlat po porode domov, ze? 😒 😉 potom nas budes informovat, co a ako... 😉

ajka23
6. júl 2007

tak pipi asi tajne pojeda... 😀 😀 😀

pipka
autor
6. júl 2007

dakujem zabi, takze vodicak 200, OP 150 a pas 1000.- 😅 mam sa na co tesit...

ajka23
6. júl 2007

ved preto, pipi 😀 😀 😀

ajka23
6. júl 2007

pipi, na co ti je pas? 😕 ved sa skoro vsade dostaneme bez...

zabka132
6. júl 2007

😀 😀 ...asi. A ani sa nepochváli, že čo 🙂 .
Aji teraz už po 4 dňoch púšťajú domov, pokiaľ nie sú komplikácie. V rámci šetrenia 😔 😀 . Ja sa "teším" na svokrinu pomoc....tá sa tak angažuje, ako keby ten drobec bol jej 😠 .

zabka132
6. júl 2007

Ja som to vybavovala minulý rok....ale ja som to vybavila bez čakania. OP mi bol prinesený až domov a keď som menila vodičák, tak tam nebolo ani nohy...za 5 minút som bola vybavená.

pipka
autor
6. júl 2007

nepojedam, studovala som poplatky 😀 pas potrebujem, lebo na letisku je lepsie s pasom ako bez, hlavne ak ides mimo EU. Fotky mam, dnes som bola v atelieri, usmiate ako slniecko na hnoji 😀

zabka132
6. júl 2007

pipka aj ja mám také na OP ....a vyzerám tam ako 14-nástka 😅

pipka
autor
6. júl 2007

jeej tak to ti zavidim zabi, ja sa toho cakania najviac desim 😠 snad to prezijem, predsalen v BA je asi viac ludi, najma v dovolenkovom obdobi...

pipka
autor
6. júl 2007

no lepsie vyzerat ako 14-ka ako 41-ka 😀 😀 aj ked ja uz k tomu nemam daleko 😅 😀

zabka132
6. júl 2007

bože, ja by som zasa čosi zjedla. Ale keď neviem čo. Dnes nám priniesli krabicu zákuskov...zajtra sa jedna kočka vydáva....tak som polovicu zošrotovala. Tú druhú polovicu som musela nechať zvyšku rodiny 😝 . Pôjdem pozrieť, či mi tam niečo nenechali 😵

ajka23
6. júl 2007

zabi, daj nejake pikosky so svokrou... 😉

zabka132
6. júl 2007

tak v BA máte určite viac čakania ako v ZA.....ale na OP boli poriadne rady. Ja tam mám našťastie známeno....aj pekné číslo OP mi napísal 😎 .

pipka
autor
6. júl 2007

aj ja idem zajtra na svadbu 😉 zajtra sa asi vydava a zeni kazdy 😀 7.7.07 😅

ajka23
6. júl 2007

ja som mala svadobne minuly vikend, mnam, ale potom nam prisli robit tu elektriku a nemali sme cele dni prud, tak som to uz potom neriskovala a co som nezjedla islo do kosa... 😢

ajka23
6. júl 2007

ale fero miklosko sa zenil dnes... 😀 😀 😀

zabka132
6. júl 2007

ajka, už som to písala do júloviek....to bol zlatý klinec 😀 . Svokra zahlásila, že malého budeme natierať bravčovou masťou 😲 😲 , aby mal pevné nohy 😎 . Som z toho bola taká šokovaná, že som sa nezmohla na slovo 😀

zabka132
6. júl 2007

...to aby som ho bránila zubami - nechtami. Inak má normálne názory, len sem tam má také divné hlášky 😝

pipka
autor
6. júl 2007

zabi, ja som si este v Parizi v duty free shope kupila take megabalenie Bounty a stale choim do spajze, ze to uz je dnes posledny kus... 🙄 takto som tam dnes bola uz 6x 😀 😅 😀

ajka23
6. júl 2007

ano, to som citala a dobre som sa pobavila... 😀 😀 😀 aj si sa pytala, ze preco bravcovou? 😅

zabka132
6. júl 2007

ozaj, konečne sme včera kúpili kočík. Hurááá. Aj keď nemali úplne presne ten podľa mojich predstáv, ale v pohode.

zabka132
6. júl 2007

pipka...to je myslím kokosové, že ?...to ja moc nemusím. Len keď už nemám nič iné 😀 .

ajka23
6. júl 2007

zabi, daj foto do albumu, kuknem sa 😉
pipi, ty si este slamena vdova? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre