Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
7. júl 2007

nic,cakaju kym to odide samo,nikdy sa s takymto pripadom nestretli,zbytocne som bola tyzden v nemocnici 🙄 ,bolo to tam na mozgy,teraz ma tam nikto nedostaane,to by muselo zo mna liat,som znechutena

loss
7. júl 2007

pipi ano
liuska mylsim na teba

lia
7. júl 2007

dakujem lossik,aj ja na teba,uz sa dobre citis po laparke??

pipka
autor
7. júl 2007

lius a vktorej nemocnici si bola?

lia
7. júl 2007

ruzinov 😠 ☹

loss
7. júl 2007

fajn teraz uz je fajn horsie to bolo den po ale teraz uz fajn 🙂
Liuska tek velmi ti prajem aby to dore dopadlo
pipi tak co to znamena?

ninka1234
7. júl 2007

je to veľmi zvláštne a keď robili sono čo vraveli

pipka
autor
7. júl 2007

lossik a aky bol vlastne vysledok a zaver laparky? mala si nejaku cystu? vajcovody su priechodne?

pipka
autor
7. júl 2007

lossik, IVF je umele oplodnenie a ICSI znamena, ze kazde vajicko napichnu spermiou, aby to urychlili, alebo ulahcili, lebo vraj preto nemozem otehotniet, ze moje vajka maju prilis hrubu kôrku 😅

loss
7. júl 2007

jo jo vajcovody su prefuknute uvolnene na pravej strane na lavej mi nieco nasli ako peniaz v hadici,raz sa tlakom spriechodni inokedy nie ale prava strana je Ok tak snad to vyjde,stery su v poriadku takze fajn.Mala som na pravej str. cystu takze tak

lia
7. júl 2007

mne doteraz nic nevideli na utz,tak bolo podozrenie na mimomaternicove ,ale uz mi v´pond.pred tyzdnom pred odchodom z nemocnice nasli v maternici gestacny vacok.tak sa mi ulavilo,lebo by mi hrozila v ten den uz laparka,bola som aj na lacno,len ma radsej este poslali na utz,asi ma osvietilo.ale hodnoty hcg mi isli od nedele dole,no uvidim az buduci tyzden kym sa moj stav nezhorsi zase.dufam,ze nie.

ninka1234
7. júl 2007

tak musíš veriť

sue
7. júl 2007

Lius, bože ☹ držím palčeky 😔

pipka
autor
7. júl 2007

lius, ale ved hodnoty hcg klesaju aj normalne po 12 tyzdni,nie? podla mna je vsetko ok, len zbytocne strasia 😠

lia
7. júl 2007

neviem ninka,uz asi ani nie je comu 😔
uz chcem zacat normalne zit

loss
7. júl 2007

juj pipi teda tak drzim palce nech to vyjde tiez je to s tymi tvojimi vajkami tazke,ze 😔
liuska niekede som citala ze hodnoty hcg po 12tt klesaju a stupaju az v 5meciaci tak treba dufatze je vsetko v poriadku

lia
7. júl 2007

to fakt??to som este nepocula 😕

sue
7. júl 2007

Presne toto som chcela napísať, od 12tt (nie 12 týždňov od oplodnenia, ale 12tt) klesá hodnota HCG...

ninka1234
7. júl 2007

a ty sa ako cítiš?

loss
7. júl 2007

baby musim bezat dojdem vecer pa

lia
7. júl 2007

ale ja som ich mala od zaciatku strasne nizke,ale zvysovali sa a v nedelu zacali klesat o 10.a vcera som zacala spinit ☹

lia
7. júl 2007

ja super keby nebolo lekarov ☹
som zo vsetkych vystresovana,nenavidim ich,lebo kazdy ma strasi niecim inym a je mi z nich zle.

ninka1234
7. júl 2007

niekedy naozaj prehnane strašia namiesto toho aby nás povzbudili

pipka
autor
7. júl 2007

neboj lius, podla mna to nakoniec vsetko dobre dopadne, ak je babo jedno tak mas hcg akuratnu. najvyssie hodnoty su medzi 8-11 tt, potom zacina klesat. Teraz som to citala aj v novom mama a ja aj v mamine 😉

pipka
autor
7. júl 2007

pa pa lossik 😵

ninka1234
7. júl 2007

pipka ako sa máš?

lia
7. júl 2007

praveze nie pipi,aj ked mi stupala pomaly,bola strasne nizka

pipka
autor
7. júl 2007

ninus, vegetim si bez manzela 😀 😀 😀 hned ako sme sa vratili z Pariza, este v ten den odisiel do Chorvatska akoze "sluzobne" ale isli si tam chlapci gulky valat 😀 😀 ja mu doprajem, my pojdeme v auguste k moru spolu, v klude a na dlhsie 😉

ninka1234
7. júl 2007

tak ten sa teda má. my sme tohto roku bez dovolenky a ja tak rada vylihujem pri mori

pipka
autor
7. júl 2007

lius, ved uvidime, co prinesie cas, mozno budes milo prekvapena 😵 mozno mas skromnejsie babo a staci mu menej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre