• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ja sa dnes povalujem cely den okrem varenia obeda a robenia poriadku a vyhadzovaniu haraburd :unamused:
ale je mi lepsie :dizzy_face:
7. júl 2007 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes iba varila a boli sme poobede v ikea, inak som ani prstom nehla, zajtra budem dobiehat
7. júl 2007 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este ked si kupis tu motorku... :grinning:
len mi slub, ze nebudes jazdit ako niektori sialenci :unamused: dnes mi skoro jeden vbehol do cesty :angry: ale v poslednej chvili nastastie dupol na brzdu, pochopil, ze som na hlavnej :angry:
7. júl 2007 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,pomalinky,ale asi bohuzial to musim odlozit do jari,lebo vodicak budem mat az za 5 tyzdnov :frowning2: :cry: a to uz bude pomaly koniec sezony,kvoli 3 tt sa mi to neoplati,tak cely den smutim a som z toho hotova :pensive: .motorka by tu mala byt do 2 tt
7. júl 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,aj ja chcem ist zajtra ikea,kika.co maju??
7. júl 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aku masinku si si vyhliadla? daj foto :wink:
7. júl 2007 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, vselico a vela ludi :grinning: a vodicak na auto mas, robis teraz iba na motorku ??? kde ju budes parkovat ???
7. júl 2007 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom dam,este zvazujem.a v skutocnosti vyzera lepsie a hlavne ja chcem kvalitnejsí skuter,silny,s velkymi kolesami,aby som sa neprevratila na prvej zatacke a tei su take jednoduchsie na design.urcite taliana :wink:
7. júl 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sa tam chystame (do IKEA) dostali sme ako svadobny dar taku kartu s kreditom na nakup v Ikea, tak ideme pokukat, co si kupime... :wink:
7. júl 2007 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,na motorku nemam,iba na bzucak a to nechcem,ked uz vyhodim peniaze,nech to taha :slight_smile: .parkovat budem cez den pri dome,budem tam mat dobry alarm,byvame na prvom,takze bude stale na ociach a ked sa niekto len troska priblizi,to hned zacne hucat a v noci budem v garazi.
7. júl 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si tam tiez vselico kupila, ale viem urcite, co by som si tam nekupila... matrac na postel !!!
7. júl 2007 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco mixi??
7. júl 2007 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej lius, ked je garaz, to ano. ja by som sa bala nechat taky stroj v noci vonku...
7. júl 2007 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco matrac nie? :confused:
7. júl 2007 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo sa chystame reklamovat uz druhy :angry: ale maju nanho 1O rocnu zaruku, tak mozme chodit pravidelne menit...
7. júl 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcete sa pridat??budeme sa chodit vozit :slight_smile: srandujem :grinning:
7. júl 2007 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis mixi...jeste vydelas :grinning: a budes mat kazdy druhy rok novy matrac :grinning:
7. júl 2007 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne,mate dve polky alebo jeden kus??
7. júl 2007 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa, ale nemame garaz, nemala by som to kam odparkovat :grinning: ale mozem ist za tebou autom :wink:
pipi, lenze koho to bavi ???
jeden kus
mixi :grinning: :grinning: pojdes za mnou s vodickou na osviezenie?? :grinning:
7. júl 2007 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fasa,tak to musi byt tazke,ten nas ledva zdvihneme my dvaja
7. júl 2007 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, ja motorku nemam kde mat :frowning2: ale mam auticko a z toho sa stale vytesujem :slight_smile: len keby mi niekto ten benzin platil :sweat_smile: :rolling_eyes:
7. júl 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius hej :wink: inak teraz ma napadlo, v ikea maju vodu na pitie zadara, v takej tej velkej umejej flasi, co je obratena dole hlavou, si vezmes cisty poharik, das si kolko chces a poharik hodis do kosa vedla, super vymyslene :slight_smile:
7. júl 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixi a co sa vam prelezal? Ci nevydrzali struny?
7. júl 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, praveze nie je neviem, ako tazky, len sa s nim zle manipuluje, ked je velky
a co chces zobrat tu bandasku?? :sweat_smile: :grinning:
pipi, prvy sme mali strunovy a to po roku nenormalne tlacili pruziny do celeho tela, teraz mame penovy a mame vylezane plytke hroby, si vies predstavit, ako sa na tom spi :angry:
7. júl 2007 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee lius, si sa pytala, co tam maju, tak vravim - vodu zadara :grinning:
7. júl 2007 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze hroby :grinning:
opustam vas babulky,drahy uz zaspal,tak mu nechcem tukat na nervicky :grinning: :sweat_smile:
7. júl 2007 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok