Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
7. júl 2007

ja sa dnes povalujem cely den okrem varenia obeda a robenia poriadku a vyhadzovaniu haraburd 😒
ale je mi lepsie 😵

mixka
7. júl 2007

ja som dnes iba varila a boli sme poobede v ikea, inak som ani prstom nehla, zajtra budem dobiehat

pipka
autor
7. júl 2007

a este ked si kupis tu motorku... 😀
len mi slub, ze nebudes jazdit ako niektori sialenci 😒 dnes mi skoro jeden vbehol do cesty 😠 ale v poslednej chvili nastastie dupol na brzdu, pochopil, ze som na hlavnej 😠

lia
7. júl 2007

nie,pomalinky,ale asi bohuzial to musim odlozit do jari,lebo vodicak budem mat az za 5 tyzdnov ☹ 😢 a to uz bude pomaly koniec sezony,kvoli 3 tt sa mi to neoplati,tak cely den smutim a som z toho hotova 😔 .motorka by tu mala byt do 2 tt

lia
7. júl 2007

mixi,aj ja chcem ist zajtra ikea,kika.co maju??

pipka
autor
7. júl 2007

a aku masinku si si vyhliadla? daj foto 😉

mixka
7. júl 2007

lius, vselico a vela ludi 😀 a vodicak na auto mas, robis teraz iba na motorku ??? kde ju budes parkovat ???

lia
7. júl 2007

potom dam,este zvazujem.a v skutocnosti vyzera lepsie a hlavne ja chcem kvalitnejsí skuter,silny,s velkymi kolesami,aby som sa neprevratila na prvej zatacke a tei su take jednoduchsie na design.urcite taliana 😉

pipka
autor
7. júl 2007

aj my sa tam chystame (do IKEA) dostali sme ako svadobny dar taku kartu s kreditom na nakup v Ikea, tak ideme pokukat, co si kupime... 😉

lia
7. júl 2007

ano,na motorku nemam,iba na bzucak a to nechcem,ked uz vyhodim peniaze,nech to taha 🙂 .parkovat budem cez den pri dome,budem tam mat dobry alarm,byvame na prvom,takze bude stale na ociach a ked sa niekto len troska priblizi,to hned zacne hucat a v noci budem v garazi.

mixka
7. júl 2007

ja by som si tam tiez vselico kupila, ale viem urcite, co by som si tam nekupila... matrac na postel !!!

lia
7. júl 2007

preco mixi??

mixka
7. júl 2007

tak to hej lius, ked je garaz, to ano. ja by som sa bala nechat taky stroj v noci vonku...

pipka
autor
7. júl 2007

preco matrac nie? 😕

mixka
7. júl 2007

lebo sa chystame reklamovat uz druhy 😠 ale maju nanho 1O rocnu zaruku, tak mozme chodit pravidelne menit...

lia
7. júl 2007

nechcete sa pridat??budeme sa chodit vozit 🙂 srandujem 😀

pipka
autor
7. júl 2007

no vidis mixi...jeste vydelas 😀 a budes mat kazdy druhy rok novy matrac 😀

lia
7. júl 2007

no pekne,mate dve polky alebo jeden kus??

mixka
7. júl 2007

ja by som sa, ale nemame garaz, nemala by som to kam odparkovat 😀 ale mozem ist za tebou autom 😉
pipi, lenze koho to bavi ???

mixka
7. júl 2007

jeden kus

lia
7. júl 2007

mixi 😀 😀 pojdes za mnou s vodickou na osviezenie?? 😀

lia
7. júl 2007

fasa,tak to musi byt tazke,ten nas ledva zdvihneme my dvaja

pipka
autor
7. júl 2007

lius, ja motorku nemam kde mat ☹ ale mam auticko a z toho sa stale vytesujem 🙂 len keby mi niekto ten benzin platil 😅 🙄

mixka
7. júl 2007

lius hej 😉 inak teraz ma napadlo, v ikea maju vodu na pitie zadara, v takej tej velkej umejej flasi, co je obratena dole hlavou, si vezmes cisty poharik, das si kolko chces a poharik hodis do kosa vedla, super vymyslene 🙂

pipka
autor
7. júl 2007

mixi a co sa vam prelezal? Ci nevydrzali struny?

mixka
7. júl 2007

lius, praveze nie je neviem, ako tazky, len sa s nim zle manipuluje, ked je velky

lia
7. júl 2007

a co chces zobrat tu bandasku?? 😅 😀

mixka
7. júl 2007

pipi, prvy sme mali strunovy a to po roku nenormalne tlacili pruziny do celeho tela, teraz mame penovy a mame vylezane plytke hroby, si vies predstavit, ako sa na tom spi 😠

mixka
7. júl 2007

ee lius, si sa pytala, co tam maju, tak vravim - vodu zadara 😀

lia
7. júl 2007

ze hroby 😀
opustam vas babulky,drahy uz zaspal,tak mu nechcem tukat na nervicky 😀 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre