• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
halooo :wink:
manzel ma vyhodil od telky, pri druhej sedi otec, tak mam nervy... :angry: :angry: :angry:
a este ta burka... :confounded:
9. júl 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky zlatinka moje :wink:
9. júl 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky loss :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no konecne sme sa stretli po 100 rokoch... :sweat_smile: co mas, jak mas? :confused:
9. júl 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze mam vyratame plodne dni tak sa uz tesime jeme vsetky mozne vitaminy tak snad :slight_smile:
dnes som bola prvy den v praci takze tak a co ty?
9. júl 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tvoja laska? ostala staronova, ci je nova? :wink: preco si nechodila do roboty? :confused: stracam prehlad... :unamused:
9. júl 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no laska je stara ale zrejme silna ci co :sweat_smile: a bola som na laparke tak som bola na PN
9. júl 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz by mohlo vsetko ficat tou spravnou cestou, ze? :wink: :dizzy_face: dufam, ze nam to vsetkym vyjde... :wink:
9. júl 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nedufam ja verim isto to vyjde :slight_smile:
9. júl 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si sa tak dlho flakala, ze si tu nebola? :confused: ci si potrebovala od tohoto vsetkeho pauzu? :confused: :wink:
9. júl 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak tak potrebovala som pauzu.
a inak velmi,velmi ma mrzi co sa stalo LIuske viem ako sa citi
9. júl 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, aj mne je to luto, dnes som sa to docitala... :pensive: :cry: ale hadam pridu lepsie dni, ved tak je to vo vsetkom, raz hore, raz dole... :dizzy_face:
na dovolenku sa chystas? :sunglasses:
9. júl 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak do septembra neotehotniem pojdeme na Kubu a co vy?
9. júl 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacala som merat BT, aby som sa aspon ako tak vyznala v cykle, tak uvidime, ak sa to nepodari do jesene, tak skocim za doktorom... :unamused:
inac, naco si bola na laparke, ved ty by si nemala mat problem otehotniet, nie? :confused: :unamused: :wink:
9. júl 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na dnes koncim, rada som si s tebou pokecala, odpadavam uz, tak sa ledva dovleciem do postele... :slight_smile: to bude asi tym pocasim, u nas leje a blyska sa... :confounded: tak pa a dobru noc... :wink:
9. júl 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze po druhom potrate to uz nejak neslo po prvom som ostala tehu az na 7mesiac a teraz 10mesiacov a nic :frowning2:
9. júl 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to chapem, tak sa maj, pa pa :wink:
9. júl 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc pa
9. júl 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
10. júl 2007 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko Lia, ako sa máš? :slight_smile:
10. júl 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :wink:
mam za sebou dalsiu hroznu noc, manzel ma pod pazuchou nejaku, asi hnisovu hrcku a to ho boli a ma teplotu, ale ku dotorovi nie... :angry: :confounded: tak mi ostava dufat, ze mu to praskne a vytecie, lebo uz som schopna ho zadusit vankusom... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajojte babulky, co nove? :wink:
Ajus, natri mu to gafrovou mastou, je to taky hnedy sajrajt, ale velmi ucinny, dostat to v kazdej lekarni. Vilko mal presne taku hnisavu hrcu minuly rok a toto mu predpisal lekar. :wink:
10. júl 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liuska ako?
10. júl 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, tu mast pojdem kupit, pre buducnost... :unamused: vcera mu to vecer prasklo a valil sa z neho hnis, fuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne som dobrovolne spala na gauci, taky to bol smrad, ako by sa niekto pozvracal :confounded:
ako prazdninujes pipi? :confused: uz sa ti to krati... :angry:
11. júl 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mixi, ako ide robota? :wink:
11. júl 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kedy je podľa vás možné najskôr urobiť test?
11. júl 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, pohodkovo :wink:
11. júl 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus, odporúča sa pár dní po vynechaní MZ a ráno. Ale niekedy ukáže testík výsledok aj skôr. Už ti mešká MZ ?

juliš...ešte som 2v1 :grinning:
11. júl 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemešká,naposledy som mala 23.6. a skúšali sme 4 a 5.7., neviem, či to bolo to najsprávnejšie obdobie
11. júl 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus, mávaš pravidelný cyklus ? Počkaj minimálne do konca tohto týždňa...skús testík...možno ti už niečo ukáže. Ale istejšie je to pár dní pred MZ alebo až po.
11. júl 2007 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok