• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
autor
urob to! :grinning:
11. júl 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a urobim !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixik, musim utekat, uz tu mame navstevu, zatial paaa :wink:
11. júl 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok pipi, pa pa a pekny vecer :slight_smile:
11. júl 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,uz ste fuc??
11. júl 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liusik, snad sa tu stretneme aspon dnes :wink:
vcera sme mali dlllho navstevu, potom uz som sem nevladala nakuknut :rolling_eyes: sla som rovno do postielky :pensive:

co nove moja?
12. júl 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, kto to tu hovorí okrem tohto fóra o tom, že sa nedarí? Ja v mojom okolí nepoznám nikoho, komu by sa to nepodarilo na 1-vý šup, len nám sa nedarí. Všetci, úplne všetci okolo mňa čakajú mimi. Už nevládzem...Dnes zase jeden kolega z vedľajšieho kancla oznámil. U nás sa tu snśď pretekajú kto skôr :angry:
12. júl 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zulka, tak len sa pohybuj v ich okoli, mozno ten virus chytis :grinning: :grinning: a potom hod aj nam :wink:
12. júl 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka, keby sa to len dalo...
v ktorý deň v auguste začínaš stimulovať?
12. júl 2007 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musim pockat na mrsku, co bude cca 14.augusta, najprv zacinam brat Femoden na upravu cyklu a 21DC picham prvy decapeptyl :wink: co by podla mojich vypoctov malo byt asi 3.9. teda ak vsetko pojde tak ako ma :dizzy_face:
12. júl 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem ku Drábekovi 23.7 a 24.7 mám 21 DC, tak možno začnem aj hneď ak sa bude dať. Myslíš, že by sme sa mali teraz "chrániť" aby som náhodou nebola just teraz tehu a pokazím si to tehu stimulantami?
12. júl 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co si? ved keby sa vam podarilo otehotniet prirodzene, je to len dobre, aspon si nerozhadzes organizmus kopou hormonov. Vela stastia. :wink:
12. júl 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo :confused:
12. júl 2007 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajooj Ajus :dizzy_face: co nove? ja sa prave chystam k braskovi na navstevu, tak sa zase miname :unamused: ale zajtra som tu od rana od desiatej :wink:
12. júl 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
12. júl 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou,troska sa miname,ze??
12. júl 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,tie cukiny mozem urobit aj zlte??tak isto chutia??NASI ICH NASADILI NA KILAAA
12. júl 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, cukiny som este zlte nevidela :unamused: asi tekvica nie? Ale v zasade sa nada nic pokazit, ked pouzijes fantaziu a spravne korenia :wink:
13. júl 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera opekala patizon... :wink: :grinning: bol mnam, mnam... :wink: dnes ideme opekat do grilu spizy, tak hadam nebude prsat... :frowning2: :confounded:
a zajtra dojde brat... :wink: :unamused:
13. júl 2007 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja idem robit na zajtra spiziky, ale kvantum, pre 14 ludi :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem akurat na nakup a spravim si dnes pac, aby bolo masko mnam mnam makkucke :wink:
a do kedy tu budes mat brata?
13. júl 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tyzden, dufam, ze nie viac, budem sa musiet potom z nich liecit... :grinning: nie ze by som ich nemala rada, ale vela nas bude a malo miesta... :rolling_eyes:
13. júl 2007 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to ti verim, ja som taka rada, ze k nam na tak dlhsie uz nikto nechodi :dizzy_face: to bude asi tym, ze sme siroko-daleko vsetci z BA, nastastie :grinning: To je ten udel cezpolnych, ked sa prizenia alebo privydaju sem :grinning: :sweat_smile: :grinning:
13. júl 2007 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajuska, musim teraz bezat na ten nakup, ale ked sa vratime, tak sa tu snad stavim, pa :wink:
13. júl 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :slight_smile:
13. júl 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

pipi,je zlta cukina,presne taka ista ako je zelena,len je zlta.aky robite pac??aj ja som davala vcera do pacu na cely vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes: .som sa namakala.
aji,u vas vsetci radi prazdninuju,ze??
lossik,co nove??
14. júl 2007 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, ja som masko prave ponapichovala na spajlicky, fuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
robila som taky pac, ze "co dum dal" :grinning: ja si totiz stale vymyslam iny, v zasade zaklad je vzdy olivovy olej, trosku horcice, rozne koreniny, teraz som dala kari, safran, bazalka, mlete cierne korenie, sol.
Kazdy kusok maska som obalila v anglickej slaninke, potom cukina(tentokrat nepredvarena) paprika, klobaska, masko, cukina...... Mali by sa este medzi to davat aj susene slivky, je to mnamkove, ale zabudla som vcera kupit :frowning2: neva, zjeme aj bez nich :dizzy_face:
14. júl 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heeej, de ste fsetky? :grinning: opalujete sa? Aj my sme dnes boli pri vodicke, bolo tam tooolko ludi :angry: , ale za to ovlazenie to stoji :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte :wink:
15. júl 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, stále nič, žiadna zmena a mrska má prísť v sobotu
15. júl 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninus ahoooj, dlho si sa neukazala...
15. júl 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok