• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ahojte babenky :dizzy_face:
15. júl 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj martinka :wink:
15. júl 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, čo máte nové? ja ešte stále nič, žiadna zmena
15. júl 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer strigule :slight_smile:
15. júl 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PROSIM VAS BABY,mozte mi niektora z vas napisat,ze ak zajtra mam ist na krv a to 14den po IUI,kedy tam mam ist????a ci mi tam budu este nieco robit?kedy sa dozviem vysledky a tak.DAKUJEM!!!!! :slight_smile:
15. júl 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka j asi myslím že rano ideš na krvy a poobede okolo 13h si voláš ohladom výsledkov a odbery robia rano od 7.30
15. júl 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj efi!dakujem za info!!! :slight_smile: dobru noc
15. júl 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liusik, ajooooj, zase sme sa minuli vcera :angry: :grinning:
ako prezivate toto teplucko? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
16. júl 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi,ja na zahrade pri vodicke :sunglasses: ,ale od zajtra mi to asi konci :confounded: .
sem uz nikto nechodi??co je s juliššškou??dlho sme sa nevideli :frowning2:
16. júl 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kokso, ze nechodi? :grinning: iba ja! Sa sem pokusam dostat dnes cely den, ale ked sa mi to otvaralo pol hodky a nist, tak som to vzdala :angry: :angry:
Sa mas, lius, ze pri vodicke, ja musim byt v robote :rolling_eyes: :frowning2: boooze keby ste vedeli ako sa mi nechceeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: ale tyzden a pol to musim este vydrzat... zajtra po robke trielim aj ja k vodicke, jupiiii :sunglasses:
17. júl 2007 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bosorky, ani mne sa sem nedalo cely den dostat
17. júl 2007 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
pipi,ved aj ja az po robotke :sweat_smile: ,nechutne,ze??ja este presne dva tyzdne a mam prázky na chvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
co mate nove babule??ja som sama,manzel je na sluzobke,tak si tak oddychujem,lebo som pred chvilou dosla len z roboty :frowning2:
17. júl 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule
ako sa mate je dost co povedat aj u nas je teplucko co ma velmi tesi opalovat sa chodim len cez vikend lebo som stale v robote :cry: ale to sme vsetky :wink:
no som tu asi sama tak pa pa zajtra :slight_smile:
17. júl 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik,zase sme sa minuli?? :astonished:
tak zitra,ak sa sem dostanem.
17. júl 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liuska no :cry: tak snad zajtra
18. júl 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru veru, otrasne chodit v tomto teple do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
boooze a moj drahy si berie buduci tyzden volno, a zase ma bude provokovat :grinning: :angry: ma vraj vela dovolenky a potrebuje ju vycerpat, hlavne ze ja mam volno cely august a dva tyzdne z toho budem sama doma, lebo on musi robit :sweat_smile: no uzasne, co?! :angry: :grinning: :sunglasses:
lius, do kolkej robis? Ja som vzdy uz okolo jednej doma, ale padam mrtva pred ventilator, nevladzem sa ani ist okupat :rolling_eyes: :confounded:
19. júl 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, teda toto je na nevydrzanie. Az dnes nas napadlo, ze mame niekde v praci odloeny ventilator, tak sme ho pred chvilou vytiahli. A konecneeeeeee je tu lepsie. Ale idem po praci k vode.
19. júl 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej, libeth, si zmenila foto? To si ty ta kočka? :grinning: :grinning:
19. júl 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou babule,ako ??topite sa?? :grinning:
19. júl 2007 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka - to je moj kocurik, ja ho milujeeeeem, v podstate vsetky kocky :grinning: Vzdy mi hovorievali, sak pockaj ked raz nebudes moc mat deti, tak to bude z tych maciek, co ich boskavas. A to vobec nieje pravda! A basta!
A konecne sme zapojili aj klimu, ale chudiatko nestiha, lebo je mala a my mame velky kancel.
20. júl 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj libeth,kolko mas maciek?? :fearful:
20. júl 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz 2, ale doma u nasich, lebo u svokry nemozem. :angry: ale ja ju tam raz prepasujem. Ked som davala maciatko znamej, tak som ho mala chvilu u svokry, ta pozerala ako puk, nevedela, co mi ma nato povedat. :grinning: Tak bola ticho. :sunglasses:
20. júl 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Libeth, pekná nová fotečka, si kočka :wink:
20. júl 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooh, vdaka. :grinning:
20. júl 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo,kde ste??vo vani?? :sweat_smile:
20. júl 2007 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dlho som tu nebola, uz som mala abstaky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nic nestiham, od kedy tu mam brata s rodinkou, teraz sa isli prevetrat, alebo uvarit do blavy, tak mam chvilu cas... :wink: v noci som zbierala lietajuce stolicky a nafukovacky, tak som sa moc nevyspala, ale vraj sa ma ochladit, tak uvidime... :sunglasses: inac, cele dni relaxujeme pri bazene, ani si neviem predstavit tieto dni bez neho... :wink: brat odchadza domov v nedelu, ale netere a svagrina si to este na tyzden predlzuju... :slight_smile:
tak ja len tolko, majte sa a neuvarte sa... :wink: :sunglasses: :grinning:
21. júl 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji nedrazdi s tym bazenom :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. júl 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kde ste všetky?
21. júl 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ste tu?
Liuska,jul,ajka kde ste? :cry:
21. júl 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkaj som tu ja ak postaci tiez mi smutno ze v diskusiach baby nie su
21. júl 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš