Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

martinkamm
15. júl 2007

ahojte babenky 😵

pipka
autor
15. júl 2007

ahoj martinka 😉

jarus1
15. júl 2007

ahojte, čo máte nové? ja ešte stále nič, žiadna zmena

lia
15. júl 2007

dobry vecer strigule 🙂

adula1
15. júl 2007

PROSIM VAS BABY,mozte mi niektora z vas napisat,ze ak zajtra mam ist na krv a to 14den po IUI,kedy tam mam ist????a ci mi tam budu este nieco robit?kedy sa dozviem vysledky a tak.DAKUJEM!!!!! 🙂

efiku
15. júl 2007

adulka j asi myslím že rano ideš na krvy a poobede okolo 13h si voláš ohladom výsledkov a odbery robia rano od 7.30

adula1
15. júl 2007

ahoj efi!dakujem za info!!! 🙂 dobru noc

pipka
autor
16. júl 2007

liusik, ajooooj, zase sme sa minuli vcera 😠 😀
ako prezivate toto teplucko? 😝 😎

lia
16. júl 2007

ahoj pipi,ja na zahrade pri vodicke 😎 ,ale od zajtra mi to asi konci 😖 .
sem uz nikto nechodi??co je s juliššškou??dlho sme sa nevideli ☹

pipka
autor
17. júl 2007

kokso, ze nechodi? 😀 iba ja! Sa sem pokusam dostat dnes cely den, ale ked sa mi to otvaralo pol hodky a nist, tak som to vzdala 😠 😠
Sa mas, lius, ze pri vodicke, ja musim byt v robote 🙄 ☹ boooze keby ste vedeli ako sa mi nechceeeee 😝 😒 ale tyzden a pol to musim este vydrzat... zajtra po robke trielim aj ja k vodicke, jupiiii 😎

mixka
17. júl 2007

ahojte bosorky, ani mne sa sem nedalo cely den dostat

lia
17. júl 2007

ahojte,
pipi,ved aj ja az po robotke 😅 ,nechutne,ze??ja este presne dva tyzdne a mam prázky na chvilu 😝 🙂
co mate nove babule??ja som sama,manzel je na sluzobke,tak si tak oddychujem,lebo som pred chvilou dosla len z roboty ☹

loss
17. júl 2007

caute babule
ako sa mate je dost co povedat aj u nas je teplucko co ma velmi tesi opalovat sa chodim len cez vikend lebo som stale v robote 😢 ale to sme vsetky 😉
no som tu asi sama tak pa pa zajtra 🙂

lia
17. júl 2007

lossik,zase sme sa minuli?? 😲
tak zitra,ak sa sem dostanem.

loss
18. júl 2007

liuska no 😢 tak snad zajtra

pipka
autor
19. júl 2007

veru veru, otrasne chodit v tomto teple do roboty 😝 😝
boooze a moj drahy si berie buduci tyzden volno, a zase ma bude provokovat 😀 😠 ma vraj vela dovolenky a potrebuje ju vycerpat, hlavne ze ja mam volno cely august a dva tyzdne z toho budem sama doma, lebo on musi robit 😅 no uzasne, co?! 😠 😀 😎
lius, do kolkej robis? Ja som vzdy uz okolo jednej doma, ale padam mrtva pred ventilator, nevladzem sa ani ist okupat 🙄 😖

libeth
19. júl 2007

ahojte babulky, teda toto je na nevydrzanie. Az dnes nas napadlo, ze mame niekde v praci odloeny ventilator, tak sme ho pred chvilou vytiahli. A konecneeeeeee je tu lepsie. Ale idem po praci k vode.

pipka
autor
19. júl 2007

jeeej, libeth, si zmenila foto? To si ty ta kočka? 😀 😀

lia
19. júl 2007

helou babule,ako ??topite sa?? 😀

libeth
20. júl 2007

pipka - to je moj kocurik, ja ho milujeeeeem, v podstate vsetky kocky 😀 Vzdy mi hovorievali, sak pockaj ked raz nebudes moc mat deti, tak to bude z tych maciek, co ich boskavas. A to vobec nieje pravda! A basta!
A konecne sme zapojili aj klimu, ale chudiatko nestiha, lebo je mala a my mame velky kancel.

lia
20. júl 2007

ahoj libeth,kolko mas maciek?? 😨

libeth
20. júl 2007

teraz 2, ale doma u nasich, lebo u svokry nemozem. 😠 ale ja ju tam raz prepasujem. Ked som davala maciatko znamej, tak som ho mala chvilu u svokry, ta pozerala ako puk, nevedela, co mi ma nato povedat. 😀 Tak bola ticho. 😎

zulka29
20. júl 2007

Libeth, pekná nová fotečka, si kočka 😉

libeth
20. júl 2007

oooh, vdaka. 😀

lia
20. júl 2007

haloooo,kde ste??vo vani?? 😅

ajka23
21. júl 2007

ahojte, dlho som tu nebola, uz som mala abstaky... 😀 😀 😀 😀
nic nestiham, od kedy tu mam brata s rodinkou, teraz sa isli prevetrat, alebo uvarit do blavy, tak mam chvilu cas... 😉 v noci som zbierala lietajuce stolicky a nafukovacky, tak som sa moc nevyspala, ale vraj sa ma ochladit, tak uvidime... 😎 inac, cele dni relaxujeme pri bazene, ani si neviem predstavit tieto dni bez neho... 😉 brat odchadza domov v nedelu, ale netere a svagrina si to este na tyzden predlzuju... 🙂
tak ja len tolko, majte sa a neuvarte sa... 😉 😎 😀

jul
21. júl 2007

Aji nedrazdi s tym bazenom 😠 😠 😠 😠 😠

ninka1234
21. júl 2007

ahojte kde ste všetky?

loss
21. júl 2007

caute baby ste tu?
Liuska,jul,ajka kde ste? 😢

sweetberry
21. júl 2007

ahojkaj som tu ja ak postaci tiez mi smutno ze v diskusiach baby nie su

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre