Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

wighy
25. jan 2007

goviiii nestraaaas 😀 😀 😀 lebo urobim blinky blinky

govinda
25. jan 2007

wighy, nestraším, bude to fajn, neboj 😉

ajka23
25. jan 2007

marlenka, ani ja uz nicomu nerozumiem... 😀 😀 😀 😀
a hlavne to cakanie, ci ano, alebo nie... 😒 😒 😒 uz som z toho sediva... 😅 😅 😅

ajka23
25. jan 2007

wigh, mala by si jest casto v malych davkach a najlepsie je, nikdy nemat pocit hladu, vtedy je to najhorsie... 😉 vraj, som pocula... 😉

govinda
25. jan 2007

ja mám teraz taký biely výtok 😕 . našťastie, nesvrbí, nepáli, dúfam, že to nie je nejaký zápal, lebo ma dosť bolia aj kríže 😖

wighy
25. jan 2007

tak to vam verim to cakanie najprv na ovulku a potom ci to vyslo alebo nie to je strasne a preto nechapem moje kamosky, ani jedna ece nechce dieta lebo vraj este maju cas po 30 tke ale vobec si neuvedomuju ze babo nie vtedy pride ked oni budu chciet

marlenka56
25. jan 2007

ajka - ty sediva ja uz o barlicke a okuliare so silnymi dioptriami 😉 a cerstva do blazinca

ajka23
25. jan 2007

vraj babam, ktorym je dlho zle mavaju chlapcekov... 😉

ajka23
25. jan 2007

marlenka, tak sa asi stretneme v blazinci... 😀 😀 😀 😀

wighy
25. jan 2007

aji ja sa snazim stale nieco papat aspon ovocie, alebo piskotky alebo banan vtedy je to trosku lepsie ale uz ma nebavi stale do seba nieco nasilu pchaaat 😀 😀 😀 ale zaujimave je ze sa hovori o rannych nevolnostiach a ja aj par kociek to mame skor k veceru 😀 😀 😀 😀

govi ked ta to nepali, nesvrbi tak to je v pohode

govinda
25. jan 2007

no tak tá kolegyňa, ktorá bola kvôli tomu v nemocnici má chlapčekov. Kamoška, ktorá zvracala od 3 do 8 mesiaca má dcérku, tak neviem 🙂

ajka23
25. jan 2007

tak ta teoria nejak nesedi... 😖 😖 😖
wigh, budes rada, ak tie nevolnosti nebudu celodenne... 😀 😀 😀 😀

wighy
25. jan 2007

aji faaakt??aj liecitelka mi povedala ze to bude asi chlapcek, manzel by tiez chcel chlapceka lebo sa s nim chce hrat s vlaaacikom 😀 , mne je to fuk len nech ma to pri porode moc nepotraaapi a nech je zdravuckeeeee

ajka23
25. jan 2007

ja som sa tiez hrala ako mala s vlacikmi... 😀 😀 😀 ale asi som mala byt chalan, hovori mama... 😅 😅 😅

mixka
25. jan 2007

co rozoberate ???

ajka23
25. jan 2007

mixi ahoj... 😉
ani neviem o com kecame... 😀 😀 😀 aha, o nevolnostiach a teorii, ze cim je dlhsia, tym je pravdepodobnost, ze to bude chlapcek...

wighy
25. jan 2007

😀 😀 😀

mixka
25. jan 2007

fiii, tak to som nevedela 😀 tu sa clovek kazdy den niecomu priuci 😉

ajka23
25. jan 2007

len ci to je aj pravda... 😒 😒 😒 co mas nove?

marlenka56
25. jan 2007

ahoj mixka co mas nove?

mixka
25. jan 2007

ahoj marlen, som nachladnuta, tak kvasim doma... ☹

ajka23
25. jan 2007

v tomto vetre je lepsie sediet doma, ako sa niekde prechladit... 😉 😉 😉 ja chodim von, len ked musim, teda vyvencit hava a do roboty... 😉

govinda
25. jan 2007

ja som celý deň v práci, ani neviem, ako je vonku. Len vo svetle lampy som videla, že sneží, ale neviem, ak je to teraz 😀

mixka
25. jan 2007

jej govi, sa mate u nas nesnezi ☹

govinda
25. jan 2007

mixka, u nás trochu snežilo predvčerom a potom začalo v noci liať. Aj včera celý deň lialo, neičo neskutočné na január, teraz trošku prituhlo a sneží 😉

lia
25. jan 2007

ahojte 🙂

mixka
25. jan 2007

govi, tak dufaj, ze sa nezabijete, ked naprv prsalo a teraz mrzne 🙂 ...

ahoj lia, ako sa dari ???

govinda
25. jan 2007

mixka, dáme si pozor 😉

lia
25. jan 2007

lehnim a objednavam si nejake veci 🙂 a este som sa aj vyborne napapala 😝 😵
co robis mixi?,kedy zacinate vybavovat??

mixka
25. jan 2007

lia, ked sa mamina odstahuje, cize februar 🙂 sak vas budem priebezne informovat, ako sa dari a mozete ma potom povzbudzovat a utesovat, urcite to budem potrebovat... mam z tych uradnickych veci vacsie obavy, ako zo spontanneho porodu 😢 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre