Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

mixka
24. júl 2007

aaahoj

libeth
24. júl 2007

caute babulky, ako sa mate? Trosku nam konecne zaprsalo, aspon vypnem hnusnu klimu v robote. 😀

mixka
24. júl 2007

u nas v robote dnes sefova omylom zapla kurenie a nie chladenie 😀

libeth
24. júl 2007

dobreee, asi jej bolo zima. Konecne sa bude dobre hajat. 😲

mixka
24. júl 2007

nebolo, sa pomylila 😀 ja sa tiez strasne vytesujem, ze bude v noci konecne chladnejsie, lebo tiez som nemohla poriadne spavat a chodim jak mumia 😠 😀

zuzanka.j
25. júl 2007

Baby Pomoc. uz 8 den mi meska mrcha, bolia ma bradavky uz asi 2 tyzdne. znie to vsetko ako skoro tehu, lenze uz 3 testy som si robila a vsetky boli neg. posledny som robila na 6 den meskania. no je toto, normalne? co to moze byt, cysta, alebo nieco horsie? nema niekto s niecim takym skusenost? ak sa to nerozbehne, pojdem buduci tyzden ku gyn...

libeth
25. júl 2007

zuzanka - tak ak niesi tehu, podla testov, mala by si ist na gyn. skor, nebudes sa tolko stresovat a ak tam fakt nic nebude, tak ti da vyvolavacku a pripadna cysta odide s menzesom. A neprechladla si? Plavanie v studenej vode?...

ajka23
25. júl 2007

ahojte 😉
tak som sa konecne zbavila brata s rodinkou a uzivam si samotu, hoci nie celkom, lebo dosla mrcha... 😠 😠 😠
co mame nove? zabka uz porodila? 😉 a co jul, dlho som ju tu nevidela, dovolenkuje? 😕

lia
25. júl 2007

nedrychmite este 😠

zuzana_t
25. júl 2007

tak ja som si robila v pondelok test a vysiel negativny ☹ ☹ som asi moc dufala, ze to vyjde na prvy krat... ☹ ☹

zulka29
25. júl 2007

Ahol Lia, to tu viazne...😖 kedy kupujes motorku? 😀

lia
25. júl 2007

helou zuzi,nesmut,nemysli na to tak intenzivne,my sme si tu tym uz vsetky presli,sklamanie je hrozne.
zuli,neviem este,asi az vo februari,lebo vodicak budem mat az na konci leta ☹ ☹ ☹
ty co mas nove??vy idete na ivf,ze??

lia
25. júl 2007

babulky,idem si lahnut,som kvarglik unaveny 🙄 ,dobruuuu,aaaauuuuu

dudulienka
25. júl 2007

my deti mat nebudeme po 4 rokoch a 1 roku snazenia sa rozchadzeme.Drzim palce tym ktorych manzelia a priatateli sa snazia ziskat co najviac informacii o tom ako splodit a nech si to vazia.ja som v setko zistovala, snazila sa do snazenia ale je nad slnko jasne ze uz ho nepritahujem, nevzrusujem a deti so mnou vyslovene nechce.BABY VAZTE SI ICH.

pipka
autor
26. júl 2007

dudulienka, nesmut, zjavne za to nestoji 😠 urcite najdes lepsieho a mozno s vyvolenym otehotnies aj bez snazenia 😵 drzime palce. Je nas tu viac takych, co nam prve vztahy krachli, ale tie dalsie su o to lepsie 🙂 😉 🙂

ajuska, no kooonecne, uz som myslela, ze si na nas zabudla 😉 ja uz len DVA dni a dovolenkaaaaaa !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
26. júl 2007

liuska, vcera som ta spominala, som isla do robotky mojim autickom a na krizovatke predomnou taka pipinka v opatkoch, minisuknicke...na motorke 😀 😀 😀 a taka bola zlata...ako ty! 😀

ajka23
26. júl 2007

pipi, nech ti to rychlo ubehne... 😉
ja sa dnes idem vypekat ku bazenu... 😎 😎 😎 😎 tesim sa, budem sama, mat pokoj a klud, budem si citat knihu... 😉

pipka
autor
26. júl 2007

jeej ku bazeniku by som sa vyvegetila aj jaaaa ☹ ajus, aj sa chystate niekde s muzom na dovolenku? ci len okolo domu budete "na malte" 😀

pipka
autor
26. júl 2007

kokso aj tebe to tak pomaly otvara? niekedy uz stracam nervy 😠 😠 😠 ale je to len na koniku, ostatne stranky idu dobre, ze?

ajka23
26. júl 2007

halooo 😕

pipka
autor
26. júl 2007

Ajuska, este si tuuuu? Rano si mi usla 😢

loss
26. júl 2007

ahojte 🙂
no zrejme tu uz nikto nie je ☹

lia
27. júl 2007

dobre ranko 🙂 ,
pipi,ja v suknicke??asi tazko 😀 😀 ,zacala som chudnut,pocas tehu som pribrala najmenej 3kg 😖 😠 a chcem to dat dole co najskor.
a kedy zacinate pipi??aj ja uz len tri dni a nerobim 🙂 ☹ .mam zmiesane pocity...
lossik,ty nocny vtacik 🙂

ajka23
27. júl 2007

ahojky 😉
tak jedna je tu neskoro v noci, druha skoro rano a asi preto sa tu nemozem s nikym stretnut... 😠 😠 😀
pipi, neusla som, isla som sa opekat... 😎 😎 😎 a idem aj teraz, ma sa totiz pohorsit pocasie... 😉

ninka1234
27. júl 2007

😉 ahojky kde ste?

loss
27. júl 2007

ahojte
liuska teraz je pomerne dost skoro a aj tak tu nikto nieje ☹

lia
27. júl 2007

tu sooooommm 🙂

loss
27. júl 2007

huraaaa
tak ako sa mas?

lia
27. júl 2007

ani sa nepytaj lossik,mam vsetkeho plne zuby a este aby nestacilo,dnes manzel nabural a buduci tyzden ideme autom do chorvatska,oprava bude stat vela penazi ☹ .a ty co mas nove??

loss
27. júl 2007

no kde si 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre