• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
ved tu lossik,napisala som ti :wink:
27. júl 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejak panikarim prepac ako sa mas?Ja som bola dnes v LUbochni vsetko je OK takze ideme na genetiku do Martina.
27. júl 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik,na predoslej strane som ti napisala :grinning: ale aspon si ma troska rozosmiala :rolling_eyes:
co vam tam budu zistovat??
27. júl 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj no uz som citala no vidis aka som.Ja som naburala Tonovu audinu asi pred dvona tyzdnami takze tiez som mala hlavu v smutku,a nabural moc?To mi je luto,kolko to budu opravovat?
27. júl 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze preco nemozem donosit babo
27. júl 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenabural moc,ale bude to stat vela a ja som uz hotova zo vsetkeho
kazdy tyzden sa nieco se.ie :confounded: .ja viem,ze sa to stava,ale u nas sa v poslednej dobe stale nieco deje :frowning2: .aku ma audinu??moc si ju naburala??
27. júl 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cely bok a zadne dvere ale my mame bazar tak si zobral ine a dal ju opravit ale su to zbytocne naklady,mala som byt opatrnejsia ale :frowning2: .Ja viem ked sa dari tak ide aj my sme mali taku snuru bola som z toho na nervy
a kam idete presne a na ako dlho?
27. júl 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam audinku :slight_smile: ,je skvela :dizzy_face:
no pekne si jej tiez dala :unamused: ,takze sa tiez tesil,coo??ideme do chorvatska na 11dni,tesim sa uz strasne a este bonus,od 1.8.uz nerobim,neviem ci zrusim zivnost alebo co mam robit :confounded: .vy robite spolu v bazare,ci co robis??
27. júl 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nmie ja som bola doma nejakych 9mesiacov ale po poslednom potrate som musela medzi ludi robim v jednej firme co robi reklamu a letaky akadeco ine.
No a ja mam polo milujem to auto je to moj milacik
a ozaj aj my ideme na dovolenku chceme ist na Kubu ale az tak v oktobri ak dovtedy neotehotniem tak sme si povedali ze si donesieme mameho,,kubancana,, :dizzy_face: keby to bolo take lahke ze?
27. júl 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ta zivnost sa da pozastavit asi na rok myslim
27. júl 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,nemam s tym ziadne skusenosti,uvidim,zatial si budem platit odvody aj ked nebudem robit a potom uvidim,co sa vymysli.
tak na kubu??tak to bude ina dovolenka :slight_smile: ,zavidim uz teraz a ozaj,nam mozte kubancanku doniest,aby tu nebol maly sam :slight_smile:
27. júl 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
lia - a ty kam na dovolenku?

lossik - na Kube boli moji sefovci a velmi si chvalili aj foto mali krasne :sunglasses:
a myslim, ze mame rovnaky typ zamestnania :wink: Teda ak nerobis nejaku ekonomiku.... :grinning:
27. júl 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafteee :wink:
liuska, zaciname najprav antik. v auguste a od 21DC picham prvy decapeptyl, lenze dovtedy este musim brat parlodel, lebo ten svinsky prolaktin sa mi zase zvysil, mam ho este vyssi, nez naposledy, no mozme sa my snazit... :angry: :sweat_smile: Dnes som bola v GF na kontrole.
inak aj my ideme na dov. 12.8. do Chorvatska, juuuj ako sa tesiiiim :dizzy_face:
27. júl 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby potom vam porozpravam Liu aj ja by som brala aj kubancanku len keby tak bola :pensive:
vecer sem dorazim zatial pa a prijemny dnicek :slight_smile:
28. júl 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,my sa 12.teho vraciame,ale mozno si to aj predlzime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pipi,ty beries uplne ine lieky ako ja,ja si to uz ani nepamatam ,aj tie nazvy mi uplne vypadli.no som zvedava,ale dufam,ze sa vam to podari :slight_smile:
akurat pozeram dokument o tucniakoch,aki su zlati :dizzy_face:
loss,nemozes spinkat??
28. júl 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, mne sa zda, ze vsetky tie ich lieky su na jedno kopyto, len sa kazdy inak vola, alebo je od ineho vyrobcu :confounded: to asi len aby nas ukludnili, ked vedia, ze sa spolu rozpravame....
lius a kde presne idete na dovolenku? Autom, ci inak?

lossik, aj ja scem ist na Kubu :frowning2: , pribal si maaaaa :grinning:
28. júl 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sla s vami na dovcu nevezmete "nas" :dizzy_face:
28. júl 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej martinka, ty si tehulka? to mi nejak uniklo, gratulujeeeem :dizzy_face:
my ta mozme, my ideme autickom, tak sa pobal a "podte" s nami :grinning:
28. júl 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka dakujem a kedy odchadzate?ja som pobalena jedna dve horsie je to ze nemam pas :dizzy_face: ten mam len tu na konickovi :dizzy_face:
28. júl 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme do Chorvatska, tam pas nepotrebujes, staci ti OP :wink: odchadzame 12.8.
28. júl 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to by som veru sla ani prehovarat by si "nas" nemusela a mala by som klud a nemyslela tolko na muza kt. ma opustil a kt. milujem :dizzy_face:
28. júl 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akoze opustil? :fearful: ja som nejako mimo...uved ma do obrazu. To akoze ked sa dozvedel, ze si tehu, tak ta nechal? :confused: :unamused:
28. júl 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka nie on to este ani nevedel ale uveril kamosovi vymysly ze som ho chcela a bol koniec :angry:
28. júl 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a uz to vie, ze cakate babo? A ani tak mu nedochadza?
28. júl 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vie povedla ze o neho sa postara ale ja som u neho len ta posledna z bordelu
28. júl 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak toto nemozem ani komentovat :angry: musela by som napisat skarede slovo... :zipper_mouth: a co teraz budes robit ty?
28. júl 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja?gulkat sa zit zo dna na den a davat vsetku lasku mojej fazulienke
28. júl 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boooze, mas aspon rodicov co by pripadne pomohli? A byvanie vlastne? ci podnajom? :unamused:
28. júl 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestahovali sme sa do 5 izboveho rodinneho domu :dizzy_face: takze v pohode a moji rodicia i michalovi budu pri mne jedni su tu s druhi budu pri mne v ziline ked budem v skoel na intraku
28. júl 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty este chodis do skoly? Stihas to do porodu?
28. júl 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok