Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

martinkamm
28. júl 2007

pipka studujem vysoku skolu teraz posledny rok porobim skusky a statnice v septembri al. budem mat individualne nejako si to vybavim 😵

pipka
autor
28. júl 2007

tak to budem drzat palce, nech to vsetko rychlo zvladnes a potom sa budes uz iba vytesovat z babatka 😵 😵 😵 a dom mate v Ziline?

martinkamm
28. júl 2007

pipka dom mame v NMnV v ziline som na intraku 😵

pipka
autor
28. júl 2007

Jeeej tam som chodievala pravidelne...asi sedem rokov sme chodievali na Zelenu Vodu. Nove Mesto poznam doverne. 🙂

martinkamm
28. júl 2007

pipka tak nas mozes prist pozriet tak vies odkial vycestujem za vami na dovcu ked ma vezmete 😵

pipka
autor
28. júl 2007

😀 😀 😀 jasneee

pipka
autor
28. júl 2007

martinka musim koncit, vracia sa mi manzelik domov, idem nachystat obedik, zatial pa pa. 😉

martinkamm
28. júl 2007

pipka tak nadherne stravenu sobotu zelam 😵

lia
28. júl 2007

pipi,ideme do splitu 😝 😵 tesiiimmm
ja som akurat dovarila lososa s pecenymi zemiakmi s vnatkou,hovadzia polievka sa este pomaly dovara a tiramisu si uz lehni v ladnicke.a za dve hodky mame ist grilovat.da sa tu chudnut?? 😠

pipka
autor
28. júl 2007

lius, no do porazenia, co? 😀 😀 😀 dieta jak hovado... 😀 😀 my sme mali famozny cukinovy privarok s novymi zemiacikmi a vajkom, bananovu roladu z BB keksov ako dezert, lebo sme tu mali kamaratov.
my ideme do Tucepi, pri Makarskej, uz sa tiez neviem dockat, ale zatial mi staci, ze konecne mam vytuzene prazdninky a uzivam si sladke nicnerobenieeee 😀 😵 🙂 😉 😎

lia
29. júl 2007

mas uz dovolenku??cely mesiac,ze??aj ja mam uz od utorka frei neviem dokedy,lebo uz nerobim.nedas tu do temy RECEPTY tu bananovu roladu??

pipka
autor
29. júl 2007

liuska, ze si to ty, dam! 😀
veru veru, cely mesiac si budem trepotat nozickami a nic nerobit 😀 😀 😀 ale zasluzene, lebo tento rok bol fakt desny 😅 😝
tak kukni do receptov 😉

ninka1234
29. júl 2007

ahojky pipka

pipka
autor
29. júl 2007

ajoj ninus 😉
pisala som pre liusku recept...

ninka1234
29. júl 2007

aha na tu roládu musím aj ja pozrieť

wighy
29. júl 2007

ahojteeeee
pipka ten recept znie mnaaaaaam urcite to vyskusam, lebo v tychto teplach sa mi moc nechce piect 😅

ako sa mas ako mladomanzelka??? 😀

pipka
autor
29. júl 2007

kukni, mozno na prvy pohlad zlozite, ale ked zacnes, je to straaaasne lahke a hlavne rychle.Za 10 min. to mas hotove + poleva 5 min.

pipka
autor
29. júl 2007

jeeej wighy, caaau! 😵 😵 dakujem, mam sa dobre, uzivam si to, ked drahy niekde povie: toto je MOJA zena... 😀 😀 😀

ninka1234
29. júl 2007

pipi to musím vyskúšať 6abka ešte nič nemá nevieš?

wighy
29. júl 2007

pipka dobry pocit zeeeeeeee? 😀

ninka ahoooj jeeej ty uz 23tt?juuuuuuuuuuuj ako to leti 😵

ninka1234
29. júl 2007

malo tam byť žabka

pipka
autor
29. júl 2007

neviem ninus, ale uz asi ano, ked sa neozyva 😉 snad sa coskoro dozvieme krasnu spravu, ze bocian priniesol chlapceka 😀

ninka1234
29. júl 2007

wighy čo ja ale ty už 33 😉

ninka1234
29. júl 2007

lustrovala som aj julovky ale nič som tam nenašla

pipka
autor
29. júl 2007

uz nam neostava nic, len cakat... 😉

wighy
29. júl 2007

ninka jooooj no leti to pomaly mi zacina lepit hihi 😀

aj ja stale kukam julovky ci sa zabka neozve 😅

ninka1234
29. júl 2007

neboj sa všetko bude ok a nieje to až také hrozne da sa to v pohode vydržať

pipka
autor
29. júl 2007

teraz som kukla ninus dozadu, zabka mala termin 23. jula, tak snad uz ma, len mozno su este v porodnici aj s Filipkom 😉

wighy
29. júl 2007

ninka ja sa ani nie tak porodu bojim ale co bude potom 😀 😀 😀 , porod zvladne ako kazda ina, ale ked budem mat doma drobca co s nou hihi 😀 😀

pipka
autor
29. júl 2007

wig, to co vsetky mamy 😀 ...okupes, prebalis, nakrmis... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre