• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
drzim siiiiiilno palce,aby ste sa z dovolenky vratili traja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a teraz musim ist vencit,vidis,zase ma obmedzuje :grinning: zatial papa
5. aug 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujemeeee :grinning:
a nemozete ho zobrat so sebou? Vybavte si taky privat, kde ho mozete mat, na veterine ti vydaju psi pas a ide sa!!! :grinning: :grinning: :grinning:
papapapa, idem iu papat, sefkuchar ma uz vola :dizzy_face:
5. aug 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde steee ??? :confused:
5. aug 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tu som :wink:
5. aug 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ahoj ninus, s tebou som sa uz nevidela sto rokov :slight_smile: ako sa mas ??? gratulujem k princeznicke :wink:
5. aug 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mám sa dobre a ty ako?
5. aug 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mame podanu ziadost o adopciu a cakame, kedy zacneme robit pripravu. ja to tipujem tak na september a snad do konca tohto roka ju dokoncime...
5. aug 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aká je dlhá ta čakacia doba
5. aug 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem presne, ale od podania ziadosti po ukoncenie pripravy a teda aj zaradenia do zuznamu sa na nete uvadza 3-5 mesiacov. a potom cakas na babo, podla stastia... tipujem, ze do roka... cize celkovo 1,5
5. aug 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa celkom dá aj moji známy si adoptovali teraz v marci 4 mesačné dievčatko ale oni čakali dosť dlho
5. aug 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ako dlho ??? a mala je "biela" ???
5. aug 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac ako 2roky a malá je biela
5. aug 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, tak to je ozaj dost dlho... my sme napisali do ziadosti vek 0-4 roky a o "farbe" sme nepisali nic a nebranime sa ani poloromskemu dietatku a v tychto pripadoch byva to cakanie asi trosku kratsie...
5. aug 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano určite máš pravdu že tam je čakacia doba kratšia
5. aug 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz spokojnejsia, ked viem, ze sa to riesi a nie je to stale iba na urovni snivania... a ono sa stale nieco deje, tak sa ani nemam moc cas zozierat myslienkami na cakanie :grinning: ale mam chvilky, ked sa mi zda, ze to nikdy nebude... a manzel ma ukludnuje, ze este si rada spomeniem na toto vegetne obdobie a nech si ho uzivam :grinning: :wink:
5. aug 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak len si užívaj potom už budeš mať starosti aj ke´d krásne
5. aug 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa, ale hlboko vo vnutri som nedockava, ale to sa bez toho asi neda :pensive:
a tebe ako prebieha tehulkovanie ???
5. aug 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne super čo ma veľmi teší a dúfam že to takto aj ostane asi to bude vekom že to prežívam úplne ináč ako predtým
5. aug 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt, kamoska mi akurat cez tyzden vravela, ze trosku starsie maminy si tehotenstvo a babatko vedia vychutnat viac, ako mlade maminy...
5. aug 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to tak bude
5. aug 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co vybavicka, uz chystas, mas uz nieco nakupene ???
5. aug 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niečo už sme nakúpili ale veľa toho nakupovať nebudem aj keď ma to veľmi láka ale mám dosť veci ešte po chlapcoch a teraz má sestra 5 mesačnú dcérku takže budeme dediť
5. aug 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas super, ze mas po kom dedit, ved take babatko to nestihne znicit, akurat z toho vyrastie :slight_smile: ja mam vyhliadnuty kocik tako a uz sa nanho tesim :wink:
5. aug 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri chlapcoch som musela všetko nakupovať tak aspoň teraz niečo podedím a kočiar budeme mať chicco C1 je to sen mojej polovičky
5. aug 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj velky sen je tako :wink:
5. aug 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nieje veľmi ťažký? lebo ho má suseda a veľmi nadáva že viac by ho nekúpila lebo bez malej váži 22 kíl
5. aug 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninus, prepac, ze som ti uz vcera neodpisala, ale zastrajkoval nam doma pocitac... tako vazi cca 15-18 kg, co je asi fakt dost... ale snad to potom nejak zvladneme... inak, ale aj ine kombinovane kociky na tento styl tak vazia, tak neviem, ci by som nieco navyberala...
6. aug 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xallooo :wink: ale ste tu toho popisali kym som tu nebola, clovek si odbehne kadernicke a aha ho.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi, mas novu frizuru ???
6. aug 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajtee
6. aug 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok