Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
5. aug 2007

drzim siiiiiilno palce,aby ste sa z dovolenky vratili traja 😵 😵 😵
a teraz musim ist vencit,vidis,zase ma obmedzuje 😀 zatial papa

pipka
autor
5. aug 2007

dakujemeeee 😀
a nemozete ho zobrat so sebou? Vybavte si taky privat, kde ho mozete mat, na veterine ti vydaju psi pas a ide sa!!! 😀 😀 😀
papapapa, idem iu papat, sefkuchar ma uz vola 😵

mixka
5. aug 2007

ahojte, kde steee ??? 😕

ninka1234
5. aug 2007

ahojky tu som 😉

mixka
5. aug 2007

jeeej, ahoj ninus, s tebou som sa uz nevidela sto rokov 🙂 ako sa mas ??? gratulujem k princeznicke 😉

ninka1234
5. aug 2007

dakujem mám sa dobre a ty ako?

mixka
5. aug 2007

no, mame podanu ziadost o adopciu a cakame, kedy zacneme robit pripravu. ja to tipujem tak na september a snad do konca tohto roka ju dokoncime...

ninka1234
5. aug 2007

a aká je dlhá ta čakacia doba

mixka
5. aug 2007

neviem presne, ale od podania ziadosti po ukoncenie pripravy a teda aj zaradenia do zuznamu sa na nete uvadza 3-5 mesiacov. a potom cakas na babo, podla stastia... tipujem, ze do roka... cize celkovo 1,5

ninka1234
5. aug 2007

no to sa celkom dá aj moji známy si adoptovali teraz v marci 4 mesačné dievčatko ale oni čakali dosť dlho

mixka
5. aug 2007

hej, ako dlho ??? a mala je "biela" ???

ninka1234
5. aug 2007

viac ako 2roky a malá je biela

mixka
5. aug 2007

waw, tak to je ozaj dost dlho... my sme napisali do ziadosti vek 0-4 roky a o "farbe" sme nepisali nic a nebranime sa ani poloromskemu dietatku a v tychto pripadoch byva to cakanie asi trosku kratsie...

ninka1234
5. aug 2007

ano určite máš pravdu že tam je čakacia doba kratšia

mixka
5. aug 2007

ja som uz spokojnejsia, ked viem, ze sa to riesi a nie je to stale iba na urovni snivania... a ono sa stale nieco deje, tak sa ani nemam moc cas zozierat myslienkami na cakanie 😀 ale mam chvilky, ked sa mi zda, ze to nikdy nebude... a manzel ma ukludnuje, ze este si rada spomeniem na toto vegetne obdobie a nech si ho uzivam 😀 😉

ninka1234
5. aug 2007

tak tak len si užívaj potom už budeš mať starosti aj ke´d krásne

mixka
5. aug 2007

snazim sa, ale hlboko vo vnutri som nedockava, ale to sa bez toho asi neda 😔
a tebe ako prebieha tehulkovanie ???

ninka1234
5. aug 2007

mne super čo ma veľmi teší a dúfam že to takto aj ostane asi to bude vekom že to prežívam úplne ináč ako predtým

mixka
5. aug 2007

moze byt, kamoska mi akurat cez tyzden vravela, ze trosku starsie maminy si tehotenstvo a babatko vedia vychutnat viac, ako mlade maminy...

ninka1234
5. aug 2007

asi to tak bude

mixka
5. aug 2007

a co vybavicka, uz chystas, mas uz nieco nakupene ???

ninka1234
5. aug 2007

niečo už sme nakúpili ale veľa toho nakupovať nebudem aj keď ma to veľmi láka ale mám dosť veci ešte po chlapcoch a teraz má sestra 5 mesačnú dcérku takže budeme dediť

mixka
5. aug 2007

tak to mas super, ze mas po kom dedit, ved take babatko to nestihne znicit, akurat z toho vyrastie 🙂 ja mam vyhliadnuty kocik tako a uz sa nanho tesim 😉

ninka1234
5. aug 2007

pri chlapcoch som musela všetko nakupovať tak aspoň teraz niečo podedím a kočiar budeme mať chicco C1 je to sen mojej polovičky

mixka
5. aug 2007

moj velky sen je tako 😉

ninka1234
5. aug 2007

a nieje veľmi ťažký? lebo ho má suseda a veľmi nadáva že viac by ho nekúpila lebo bez malej váži 22 kíl

mixka
6. aug 2007

ahoj ninus, prepac, ze som ti uz vcera neodpisala, ale zastrajkoval nam doma pocitac... tako vazi cca 15-18 kg, co je asi fakt dost... ale snad to potom nejak zvladneme... inak, ale aj ine kombinovane kociky na tento styl tak vazia, tak neviem, ci by som nieco navyberala...

pipka
autor
6. aug 2007

xallooo 😉 ale ste tu toho popisali kym som tu nebola, clovek si odbehne kadernicke a aha ho.... 😀 😀 😀

mixka
6. aug 2007

ahoj pipi, mas novu frizuru ???

sweetberry
6. aug 2007

ahojkajtee

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre