• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
autor
ajoooj Ajus, tak uz to nejako vydrz :grinning: na buduci rok by si sa mala dovalit ty k nim :grinning: :grinning: :grinning: najlepsie aj s mimcom a psom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

zulka, no chciet by sme chceli, aj sa tesili, ale obavam sa... :confounded: :rolling_eyes: ja uz mam plnu chladnicku injekcii, pokazde, ked ju otvorim, aj ma chut na jedlo prejde :sweat_smile:
9. aug 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo? Je tu niekto?
Dnes mi to ide strasne pomaly, a este ktomu mam chut na nejaky kolacik.
9. aug 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka :grinning: :grinning: :grinning: ...dobrý návod na schudnutie, pozrieš na injekcie a máš po jedle :grinning:

Ahoj Libet, som tu už aj ja :sunglasses:
Som čítala v inej téme že predsa len uvažuješ o ďalšom pokuse. Ja ťa v tomto povzbudím, podľa mňa by si mala do toho ísť, budeme ťa strašne silno všetky povzbudzovať :wink:
9. aug 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka - ja neviem, vcera sme zacali s manzelom o tom hovorit, ze ci ist dotoho, alebo nie. Neviem, ale ak ano, asi by som skusila Ferticent. Na Harb. uz nemam naladu.

a mam strasnu chut na ten kolaaaac. :angry: Snad zostala strudla od svokry :grinning:
9. aug 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné Libeth, zmeň centrum, ja by som tiež radšej zvolila Ferticent ako ISCARE, len neviem ako sú na tom s poisťovňami...Chvália si veľmi Helios v Martine, len to my z BA máme ďaleko...hmmm...

Ja som teraz stlačila horalku, už len 1,5 hodky a fičím domov a zajtra piatok...jupíííí :grinning:
9. aug 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja este hodku a desat min. a idem pozriet mamu, co mam noveho.
Helios, je fakt daleko. Iscare, teda urcite nie. To radsej do toho Martina. A ferticent ma uzatvorenu zmluvu aj s VSZP, takze da sa. :slight_smile:
9. aug 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože, ten koník je zase strašne pomalý...ma to takto nebaví keď sa to otvára 5 min. :angry: .
Ja idem dnes na korčulky ak sa nezamračí...to ma vždy dá do pohody :sunglasses: .

Libi, a už ti je fajn? Už nemáš tie bolesti bruška?
9. aug 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze ma picha stale v pravom vajecniku, co nemam, tak sa bojim ci to tam znovu si robia miesto cysty, ci co? Nejako sa mi to nepozdava.

Ale ty uz coskoro zacnes :grinning:
9. aug 2007 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nóóoó...budúci týždeň už plánujem urobiť nákup v lekárni a pomaly sa objednám na krv a u internistky a potom musíme ísť k notárovi (to je také dosť divné, určite bude na to čumieť čo si to chceme dať overiť :grinning: )...
Vždy ma stiahne v žalúdku keď si na to zmyslím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nezbehneš ku Dr. Libi? Ak nie si spokojná s tvojou, tak ju zmeň...vieš, aby sa ti náhodou nestalo niečo s tým vaječníkom čo máš...hmm?
9. aug 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zulka neboj, u notara je to v pohode, my sme to absolvovali uz 3x kvoli IUI a vobec sa na nas nepozerala divne, asi s tym uz maju skusenosti :wink:
9. aug 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa pridavam, notar uplne v pohode.
neviem, ale ja tam vajecnik nemam, co ine by to mohlo byt ako cysty?
A nechce sa mi ist k lekarovi, ona totiz caka kedy sa k nej pridem objednat na operaciu, uz ma nechala pozdravovat aj po svokre. :sweat_smile: Ale k tomu az ked to fakt nevydrzim.
Stve ma to, ze som premeskala ovu, takto si pockam az za 2 mesiace, az teda pride. :unamused:
9. aug 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si mladunká ešte, budeš mať raz svoj batôžtek :dizzy_face: ... a to je ale dosť trápne že ťa takto necháva pozdravovať po svokre, asi by si ju mala zmeniť, sa mi nepozdáva takýto prístup...
:angry:
9. aug 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny dnik :wink: aj ked dnes trochu uprsany :cry:
dufam, ze nebudeme mat taketo pocasie na dovolenke :rolling_eyes: :cry:
10. aug 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky pipi ako sa máš?
10. aug 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninus, napisala som ti do IP, lebo nemam na to nervy cakat vzdy pol hodinu, kym sa mi otvori nejaka stranka :angry: :angry: :angry: Pisala som aj adminke, ze co to je, vraj sa caka na rychlejsi server, uz je vraj na ceste, tak snad ked pridem z dovolenky uz to pofici, lebo inak ma trafi slak. Vecer ked to uz ide rychlejsie, tak ma vacsinou vilko vysackuje od pocitaca, tak :angry: :angry: :angry: zuuuurim :grinning:
10. aug 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej ninka,nadherne dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ďakujem jul a vy sa ako máte? :slight_smile:
11. aug 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk :wink:
11. aug 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus,mame sa dobre,ja som uz pribrala 9 kil :frowning2: :angry: a maly je vacsi o 2 tyzdne,takze nam aj termin porodu zmenili na 26.november namiesto 8.december.
11. aug 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pipina zajtra ides dovolenkovat? :sunglasses:
tak ti zaaaaaavidiiiiim :angry: :angry: :angry:
11. aug 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anoooo juliska, uz baliiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...a nezavid mi, lebo ti ja zacnem zavidiet babo v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vymenila by si dovolenku? Nemozes mat vsetko.... :sunglasses:
11. aug 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze sa budete mat veeeeelmi dobre a perfektne si oddychnes :slight_smile:
11. aug 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to dufam aj ja :dizzy_face: ozvem sa ked sa vratime, a budem pisat a pisat a pisat a....... :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snažilky, som tu nová - i keď ako snažilka mám už pomaly celý rok. Mám dozadu otočenú maternicu, a vôbec sa nám nedarí. Vykladám stále nôžky no bez výslekov. Viete mi niekto poradiť nejaký iný spôsob ako znova tento mesiac neroniť slzy :cry: :cry:
11. aug 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: jul a koľko váži malý teraz? a zabudla som ti povedať že tú zavinovačku už mám drahy bol v blave tak ju kúpil peknú oranžovú
12. aug 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vivuš aj ja mám okrem iných zdravotných problémov, problém s maternicou v zedu, jediné čo ti môžem poradiť, ale to asi aj vieš, že najlepšia poloha je v tomto prípade zo zadu a na otočenie maternice by sim mala spávať na bruchu, údajne to pomáha, no ja na bruchu nezaspím a ešťe piť alchemilkový čaj 4 x cez deň. Držím palce.
12. aug 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček sandrika, ďakujem za radu. Mne doktor kázal ležať s vyloženými nohami asi pol hodinku, no vždy robím pomaly stojky asi hodinu.. a bez výsledkov. No tu vo fóre som sa niekde dočítala že by sa malo ležať na bruchu, len som chcela vedieť či mám s tým ozaj niekto skúsenosti. Tak dnes si skúsim ležať na brušku. A ten alchemilkový čajík si určite hneď zajtra kúpim. Dík za radu.
Sandrika, ty si ešte snažilka???
12. aug 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,neviem vobec ,ze kolko vazi a ani kolko meria,bola som na tom velkom usg a bolo to jak na beziacom pase,za 5 minut som bola vybavena,ani mimi mi neukazal :angry: :frowning2:
ale v utorok idem na poradnu,tak snad mi moj doki konecne povie vahu aj vysku :dizzy_face:

daj foto zavinovacky do albumiku :slight_smile:
12. aug 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazilky a tehulky mozem sa k vam pridat?S mangelom sa snazime o mimi asi 7 mesiacov viem ze to nie je vela a ze niektore musia cakat ovela dlhsie ale aj tak je to na psychiku dost velky zaber hlavne ked nastane testovacie obdobie v ktore zacnem zajtra.Hlavne by som chcela vsetkym tehulkam popriat zdrave fazulky v brusku a vsetkym snazilkam ovocie prinasajuce snazenie :grinning:
12. aug 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok