Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
9. aug 2007

ajoooj Ajus, tak uz to nejako vydrz 😀 na buduci rok by si sa mala dovalit ty k nim 😀 😀 😀 najlepsie aj s mimcom a psom 😎 😎 😎

zulka, no chciet by sme chceli, aj sa tesili, ale obavam sa... 😖 🙄 ja uz mam plnu chladnicku injekcii, pokazde, ked ju otvorim, aj ma chut na jedlo prejde 😅

libeth
9. aug 2007

halooo? Je tu niekto?
Dnes mi to ide strasne pomaly, a este ktomu mam chut na nejaky kolacik.

zulka29
9. aug 2007

Pipka 😀 😀 😀 ...dobrý návod na schudnutie, pozrieš na injekcie a máš po jedle 😀

Ahoj Libet, som tu už aj ja 😎
Som čítala v inej téme že predsa len uvažuješ o ďalšom pokuse. Ja ťa v tomto povzbudím, podľa mňa by si mala do toho ísť, budeme ťa strašne silno všetky povzbudzovať 😉

libeth
9. aug 2007

zulka - ja neviem, vcera sme zacali s manzelom o tom hovorit, ze ci ist dotoho, alebo nie. Neviem, ale ak ano, asi by som skusila Ferticent. Na Harb. uz nemam naladu.

a mam strasnu chut na ten kolaaaac. 😠 Snad zostala strudla od svokry 😀

zulka29
9. aug 2007

Jasné Libeth, zmeň centrum, ja by som tiež radšej zvolila Ferticent ako ISCARE, len neviem ako sú na tom s poisťovňami...Chvália si veľmi Helios v Martine, len to my z BA máme ďaleko...hmmm...

Ja som teraz stlačila horalku, už len 1,5 hodky a fičím domov a zajtra piatok...jupíííí 😀

libeth
9. aug 2007

no ja este hodku a desat min. a idem pozriet mamu, co mam noveho.
Helios, je fakt daleko. Iscare, teda urcite nie. To radsej do toho Martina. A ferticent ma uzatvorenu zmluvu aj s VSZP, takze da sa. 🙂

zulka29
9. aug 2007

Bože, ten koník je zase strašne pomalý...ma to takto nebaví keď sa to otvára 5 min. 😠 .
Ja idem dnes na korčulky ak sa nezamračí...to ma vždy dá do pohody 😎 .

Libi, a už ti je fajn? Už nemáš tie bolesti bruška?

libeth
9. aug 2007

praveze ma picha stale v pravom vajecniku, co nemam, tak sa bojim ci to tam znovu si robia miesto cysty, ci co? Nejako sa mi to nepozdava.

Ale ty uz coskoro zacnes 😀

zulka29
9. aug 2007

nóóoó...budúci týždeň už plánujem urobiť nákup v lekárni a pomaly sa objednám na krv a u internistky a potom musíme ísť k notárovi (to je také dosť divné, určite bude na to čumieť čo si to chceme dať overiť 😀 )...
Vždy ma stiahne v žalúdku keď si na to zmyslím... 😝

Nezbehneš ku Dr. Libi? Ak nie si spokojná s tvojou, tak ju zmeň...vieš, aby sa ti náhodou nestalo niečo s tým vaječníkom čo máš...hmm?

pipka
autor
9. aug 2007

zulka neboj, u notara je to v pohode, my sme to absolvovali uz 3x kvoli IUI a vobec sa na nas nepozerala divne, asi s tym uz maju skusenosti 😉

libeth
9. aug 2007

tiez sa pridavam, notar uplne v pohode.
neviem, ale ja tam vajecnik nemam, co ine by to mohlo byt ako cysty?
A nechce sa mi ist k lekarovi, ona totiz caka kedy sa k nej pridem objednat na operaciu, uz ma nechala pozdravovat aj po svokre. 😅 Ale k tomu az ked to fakt nevydrzim.
Stve ma to, ze som premeskala ovu, takto si pockam az za 2 mesiace, az teda pride. 😒

zulka29
9. aug 2007

si mladunká ešte, budeš mať raz svoj batôžtek 😵 ... a to je ale dosť trápne že ťa takto necháva pozdravovať po svokre, asi by si ju mala zmeniť, sa mi nepozdáva takýto prístup...
😠

pipka
autor
10. aug 2007

pekny dnik 😉 aj ked dnes trochu uprsany 😢
dufam, ze nebudeme mat taketo pocasie na dovolenke 🙄 😢

ninka1234
10. aug 2007

ahojky pipi ako sa máš?

pipka
autor
10. aug 2007

ninus, napisala som ti do IP, lebo nemam na to nervy cakat vzdy pol hodinu, kym sa mi otvori nejaka stranka 😠 😠 😠 Pisala som aj adminke, ze co to je, vraj sa caka na rychlejsi server, uz je vraj na ceste, tak snad ked pridem z dovolenky uz to pofici, lebo inak ma trafi slak. Vecer ked to uz ide rychlejsie, tak ma vacsinou vilko vysackuje od pocitaca, tak 😠 😠 😠 zuuuurim 😀

jul
10. aug 2007

jeeeeeej ninka,nadherne dievcatko 😵 😵

ninka1234
11. aug 2007

Ahojte ďakujem jul a vy sa ako máte? 🙂

pipka
autor
11. aug 2007

kuk 😉

jul
11. aug 2007

ninus,mame sa dobre,ja som uz pribrala 9 kil ☹ 😠 a maly je vacsi o 2 tyzdne,takze nam aj termin porodu zmenili na 26.november namiesto 8.december.

jul
11. aug 2007

no pipina zajtra ides dovolenkovat? 😎
tak ti zaaaaaavidiiiiim 😠 😠 😠

pipka
autor
11. aug 2007

anoooo juliska, uz baliiiiim 😀 😀 😀

pipka
autor
11. aug 2007

...a nezavid mi, lebo ti ja zacnem zavidiet babo v brusku 😵 😵 😵 vymenila by si dovolenku? Nemozes mat vsetko.... 😎

jul
11. aug 2007

dufam,ze sa budete mat veeeeelmi dobre a perfektne si oddychnes 🙂

pipka
autor
11. aug 2007

tak to dufam aj ja 😵 ozvem sa ked sa vratime, a budem pisat a pisat a pisat a....... 😀 😀 😀

vivus
11. aug 2007

ahojte snažilky, som tu nová - i keď ako snažilka mám už pomaly celý rok. Mám dozadu otočenú maternicu, a vôbec sa nám nedarí. Vykladám stále nôžky no bez výslekov. Viete mi niekto poradiť nejaký iný spôsob ako znova tento mesiac neroniť slzy 😢 😢

ninka1234
12. aug 2007

ahojte 🙂 jul a koľko váži malý teraz? a zabudla som ti povedať že tú zavinovačku už mám drahy bol v blave tak ju kúpil peknú oranžovú

sandrika
12. aug 2007

ahoj vivuš aj ja mám okrem iných zdravotných problémov, problém s maternicou v zedu, jediné čo ti môžem poradiť, ale to asi aj vieš, že najlepšia poloha je v tomto prípade zo zadu a na otočenie maternice by sim mala spávať na bruchu, údajne to pomáha, no ja na bruchu nezaspím a ešťe piť alchemilkový čaj 4 x cez deň. Držím palce.

vivus
12. aug 2007

ahojček sandrika, ďakujem za radu. Mne doktor kázal ležať s vyloženými nohami asi pol hodinku, no vždy robím pomaly stojky asi hodinu.. a bez výsledkov. No tu vo fóre som sa niekde dočítala že by sa malo ležať na bruchu, len som chcela vedieť či mám s tým ozaj niekto skúsenosti. Tak dnes si skúsim ležať na brušku. A ten alchemilkový čajík si určite hneď zajtra kúpim. Dík za radu.
Sandrika, ty si ešte snažilka???

jul
12. aug 2007

ninka,neviem vobec ,ze kolko vazi a ani kolko meria,bola som na tom velkom usg a bolo to jak na beziacom pase,za 5 minut som bola vybavena,ani mimi mi neukazal 😠 ☹
ale v utorok idem na poradnu,tak snad mi moj doki konecne povie vahu aj vysku 😵

daj foto zavinovacky do albumiku 🙂

ariadna
12. aug 2007

ahojte snazilky a tehulky mozem sa k vam pridat?S mangelom sa snazime o mimi asi 7 mesiacov viem ze to nie je vela a ze niektore musia cakat ovela dlhsie ale aj tak je to na psychiku dost velky zaber hlavne ked nastane testovacie obdobie v ktore zacnem zajtra.Hlavne by som chcela vsetkym tehulkam popriat zdrave fazulky v brusku a vsetkym snazilkam ovocie prinasajuce snazenie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre