Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
lia
23. aug 2007
ahoooojjj ninka,juliššškaa moja zlata x-) ,ako sa mas??
ajka23
23. aug 2007
ahojte 😉
my sa dnes chystame na vecer grilovat, tak by nemuselo prsat... :-| mamina nie a nie odist, tak mi uz z nej tecu nervy, ale co narobim... ]-( ]-( ]-(
pipi, manzel ta pozdravuje za to nocne budenie, lepsie povedane polnocne... 😃 😃 😃 den pred tebou ma zobudila byvala kolegyna, ale bolo to "len" o 22-15... 8-( 8-( 8-(
caute zatial... 😉
pipkaautor
23. aug 2007
no koonecne som tu. 😉
pipkaautor
23. aug 2007
lius to poznam, tiez sa mi to uz stalo, do porazenia ]-( 😃
ajuska 😃 😃 😃 dnes si dam budik a cengnem o pol druhej v noci x-) x-) 😃
lia
24. aug 2007
dobre ranko babule
palculienkkka
24. aug 2007
🙂 dobré ránko
lia
24. aug 2007
jeeeej,ty tu tiez tak skoro strasis??mne sa snivali same blbosti,tak som radsej vstala |-|
pipkaautor
24. aug 2007
dobre ranko 😉 lius a co sa ti snivalo? =-)
lia
24. aug 2007
aaallleee,nebudem radsej o tom ani rozpravat,este by sa to splnilo |-|
pipkaautor
24. aug 2007
take haluze? :-N
inak aj mne sa stale snivaju take blbosti :-| asi vela jeme pred spanim 😃 😃
uz si zacala sportovat?
lia
24. aug 2007
zacala som korculovat,mala som ist aj cvicit,ale este nemozem sa tak namahat,chcem pockat do prvej mrchy :-S
pipkaautor
24. aug 2007
kedy ju cakas? :-N
lia
24. aug 2007
po potrate nikdy nevies kedy ju cakas,6-8 tt po potrate,ale moze aj skor,ale u mna to bude asi presne 8 tt:-N
pipkaautor
24. aug 2007
uff! tak to je sila, fakt dost dlho 8-(
prave som odprevadila vilka a do nedele je zo mna slamena vdova :-N
pipkaautor
24. aug 2007
ked zavola kamos, ze potrebuje pomoct na stavbe, ide hned ]-( ked zavolam ja, ze podme cez vikend niekde, tak sa tvari, ze ma najviac prace a neda sa z domu pohnut 8-( 😃 :-S
lia
24. aug 2007
to su chlapi pipi,nic nove pod slnkom,ale teraz uz musim ist nakupit a s nelinkou von,lebo ideme dnes stanovat a musim vsetko doobeda zohnat :-p .
tak paaaa,urob nejaku babsku jazdu 😉
pipkaautor
24. aug 2007
no ved prave nad tym rozmyslam.... paa a peknu stanovacku 😉
zulka29
24. aug 2007
Ahoj Pipi 😃
pipkaautor
24. aug 2007
ajoj zulka, uz si mi asi odisla, co?
pipkaautor
24. aug 2007
Som musela ist na kozmetiku, bola som uz dlho objednana, no keby ste ma teraz videli 😃 😃 😃 bodkovana som jak muchotravka ]-( 😃 :-N
zulka29
24. aug 2007
ale nie, ale som v téme IVF 😉
...a písala som ti aj do témy Gynfiv ako som dnes pochodila... 😉
pipkaautor
24. aug 2007
no ved som citala 😕 som ti tam aj odpisla.
zulka29
24. aug 2007
Aj ja by som už mala na kozmetiku, ale sa mi teraz nechce moc, kto vie čo mi urobia hormóny s pleťou =-)
pipkaautor
24. aug 2007
ved to, ale ked som uz bola objednana. A aspon mi aj obocko upravila a masaz...to je super vec x-) x-) x-)
pipkaautor
24. aug 2007
Ajus, uz si tu?
ajka23
24. aug 2007
som tu 😉
pipkaautor
24. aug 2007
tak ako zajtra, kedy mam dojst? Poobede?
ajka23
24. aug 2007
kedy chces, ale asi lepsie tak okolo obeda az po, lebo my mame rano popmaly rozbeh... 😃 😃 😃 😃
dnes co robis? =-)
ja som smutna z toho mojho, mame dnes 5te vyrocie a on si ani nespomenul, je niekde v r... s kamaratom... 😢 😢 😢
pipkaautor
24. aug 2007
moooja, tak dojdi, roztocim to s tebou za neho 😃 😃 chlapi nepodareni! aj moj je niekde na orave u kamarata na chalupe, robia strechu, ci co 8-(
a to mal zajtra robit, uplne na to zabudol, tupoň, keby mu nezavolal kolega tak zajtra ani nedojde do roboty a ma Absenciu. esteze ma takych solidarnych kolekov a vzali tu zajtrajsiu sluzbu za neho... :-N
takze som do nedele vecera sma 😞 tak plati, dojdem okolo druhej az tretej poobede, oki? Co mam doniest?
Dufam, ze pes nebude skakat ku mne do bazena =-)
nikuska1
24. aug 2007
mozte mi poradit..s pritelom sme sa snazili o babo..Ovulaciu som mala mat okolo 21,a dnes som zacala krvacat,hoci kramy mi maju prist az o 2tyzdne..nev
iem co to moze byt😞((