Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

kafulienka
20. jan 2007

a strach je SOMARINA, viete kolko krat je v biblii napisane NEBOJTE SA?

zrzuska
20. jan 2007

kafu hej u toho. vola sa betusiak, v pribyline. mam tam kamosky a oni o nom vraveli, tak som tam zavolala a isla.
teraz nemam stresy zo skoly. tie budu az v aprili. ale mozno naozaj sa babo boji statnic viac ako ja 😀 ved pride ked bude mat. isto.

wighy ja si myslim, ze tito ludia maju dar a preto verim tomu, ze ti mohla povedat, ze si tehu a aj ze si ok. 😵

pipka
autor
20. jan 2007

wighy a kde byva ta liecitelka? To chodis k nej domov, ci ma niekde nejaku ordinaciu?

zrzuska
20. jan 2007

kafu nechapem

ajka23
20. jan 2007

nemala som obavy z neho, ale z toho, co mi zisti... 😉

zrzuska
20. jan 2007

ajka ja som mala pocit, ze vie co si myslim

ajka23
20. jan 2007

ved aj ja a to je take divne, nie?

pipka
autor
20. jan 2007

A co si si myslela ajka? 😀

kafulienka
20. jan 2007

365krat, takze na kazdy den odkaz, aby sme sa nebali,

zszuska,
ja som v zivote prezila moooc stresov, tych, co su na stupnici zivotnych traum na prvych miestach, takze preto...v jednej Coelhovej knihe je napisane, ze kazdy den kazdy clovek bojuje stale so strachom: matka sa boji o dieta, muz o miesto v praci, ziak v skole znamky, lekar operacie, ekonomka podania danoveho priznania, dalsi ma strach z lietania atd atd, kazdy...

zrzuska
20. jan 2007

no ja som sa citila divne. a take vselijake otazky mi kladol a ani tymi najjednoduchsimi som si nebola ista. cudne.

baby opustam vas. prajem krasny vecer a zvysok vikendu 🙂

kafulienka
20. jan 2007

odbehli sme od temy...podme spat......... 😕 😅 😅 😅

wighy
20. jan 2007

byva vo svatom petri je to dedinka nedaleko KN, ale ona vacsinou prednasa v madarsku, vie aj po slovensky, a je to fakt uzasna zena

baby dolezite je aby z vas iny ludia nemohli odoberat energiu, spomente si kolkokrat sa vam stalo ze ste sa z niekym stretli ci to bol znamy, rodina, alebo zakaznik, kolega a vy ste sa po chvili citili ako uplne vystavene, to su presne ti ludia ktori cerpaju energiu z drzhych, tak bacha na to

ajka23
20. jan 2007

pipi, myslela som si, ze mi povie len newjake frazy, ako su v tej reklame na farbu na vlasy, tam je ale vestica... 😀 😀 😀

pipka
autor
20. jan 2007

kafu, toto je kecacia tema..tu mozes pisat bez strachu o vselicom 😉

zrzuska
20. jan 2007

kafu on to myslel skor tak, ze sa neviem uvolnit. napr ked sa ideme zabavat a tak. ze som moc upäta a moc si davam pozor na to co poviem. tak to myslel.
ale to co si napisala je pravda 😵
papa

kafulienka
20. jan 2007

wighy,
presne to...ja si niekedy predstavujem, ze som v bubline, a negativne sa ku mne nema sancu dostat...hoci len pohlad od susedky... 😎

kafulienka
20. jan 2007

zrzuska pa 😵

ajka23
20. jan 2007

tak teda k teme, pipi, kedy sa ides testovat? 😉

pipka
autor
20. jan 2007

ja som bola u vestice 2x, ale akurat som sa na nej bavila 😀 😀 😀 ja som asi taka osobnost, co tomuto moc neveri..aj ked liecitel je ine nez vestica s pavukom na pleci 😀

kafulienka
20. jan 2007

pipi,
a ako si vedela, kedy mas otestovat ten ovu testik, ked si vravela, ze bol jednorazovy? 😨

wighy
20. jan 2007

zrzuska ahoooj

kafu veeelmi spraavne

aji 😀 😀 😀

ajka23
20. jan 2007

pipi, mala bradavicu? 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
20. jan 2007

Ajus, zatial ma to ani nenapadlo, do ms dalekooo
ked bude meskat viac ako tyzden, mozno kupim test 😉

kafulienka
20. jan 2007

wighy,
a citila si "cudzie" teliesko v sebe, aj ked si este nevidela dve palicky? 😉

pipka
autor
20. jan 2007

ved to som asi citila v pate 😀 ale hlavne podla toho soploviteho tahaveho bieleho hlienu, ked som sa utrla po cikani 😀

wighy
20. jan 2007

nie necitila som take ale bola som hrooozne pokojnaaa a to u mna ze nezvycajny jav 😀

pipka
autor
20. jan 2007

Ajus, bradavice mala dve 😀 bola to echt bosorka 😀

wighy
20. jan 2007

bosorky by som sa ja veru baaala

pipka kolko ece budeme musiet cakat??

kafulienka
20. jan 2007

pipi,
..takto presne som aj ja tento mesiac zistila, ze som akurat ovu, tak sme hned snazilkovali, tyzden som bola ako na drogach, vsetky priznaky tehu (samozrejme, ze autosugescia 😠 )potom testik s jednou palicou, tak cakam, kedy zacnem mrchacit...dufam ale, ze tebe to vyjde lepsie ako mne...a budes tehu a budes ako wighy - inac aj ja som akasi moc pokojnaaaaaaa...

pipka
autor
20. jan 2007

wighy, cakat na co? ved ty uz mas 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre