• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
niekto inym sposobom nemoze mat dieta,vtedy sa neda nic robit a ist na umele,ale my to este skusime prirodzene.ved aj tak by som mohla ist az v januari na ivf.
4. sep 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...no ked pisez, ze uz nebudes miusiet pichat :dizzy_face: vies ako sa hovori..."never say never" :grinning:
4. sep 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pises :grinning: :grinning: :grinning: nie pisez
4. sep 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, nenavaduam, iba som sa pytala :slight_smile: a ja som to nikdy nechcela takto riesit a to je rozdiel...

pipi, nezdrave je jedna vec a nicit si zdravie druha... zvlast, ked je kopec deti, ktore niekoho potrebuju... curat proti vetru sa nema...
4. sep 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi"dufam,ze nebudem musiet uz nikdy pichat tie hormony",som jak rozkysnuta knedla,kvoli tomu.
4. sep 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixi, ...ale moze :grinning: :grinning: :grinning: ako dopadnes uz je vec druha :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema, ale moze :grinning: :grinning: :grinning: mne sa nechce, nechcem byt ocikana :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale prestan! :angry: ked si ty rozkysnuta, co je potom Halina Pawlovska a pod. Kokso, to milujem, ked take sparatka ako ty hovoria, ze su tucne...ja mam o 20 kg viac ako ty a nemyslim si o sebe...schudnut by som prijala, ale nie som tucna...mozno len plnostihla :grinning:
4. sep 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, teraz mas kratke vlasy, vsak ??? mala si niekedy dlhe ???
4. sep 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mala mixik, skoro po pas :wink: ale dlho mi schli, padali...takto je to pre mna praktickejsie. Vyjdem z bazena, otrasiem svoj hribik a je :grinning:
4. sep 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja mam tiez svoju vahu a ked priberies 5 kg za dva mesiace,asi to nie je bohvieco.ty si vysoka a si uplne normalna,ale uz uvidis aka budes z tych hormonov naliata.
4. sep 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, to ja som uz teraz naliata :grinning: a furt mi chutiiii :sweat_smile:
4. sep 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak moj Vilko tiez nepatri k najchudsim chlapom, tak aspon sa budeme k sebe hodit :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorač že sa miešam do vašej debaty :confused: . Ja skôr chudnej ako priberám, teda aspoň doteraz...vôbec mi nechutí jesť a schudla som min 1 kilečko :pensive: .
Pipi, vyber si ten Decapeptyl aj 1 hod. pred pichancom. Mňa to najmenej štípe, keď si ho zoberiem do centra a pichám ho až po 2 hodinách :wink:. ALe pichám si to tam sama, sestričkám si to nedám pichnúť ani za svet a zatiaľ nemám ani jednu modrinku :wink: . Pipi, zvládneš to sama pichať, zvykneš si, ja to mám teraz taký ranný rituál, dnes som sa bodla až 4 x :wink:.
4. sep 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze ja mam modela!! :sweat_smile: a vyzeram pri nom jak tucko,teda nie jak,som tucko.
babule,musim ist do prace,mozno sa stadial ohlasim ked nebudem mat vela,paaa
4. sep 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej vy ste uz hore???? :slight_smile:
4. sep 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a ako si sa odhodlala na ostrihanie ??? mne tiez padaju vlasy a nejak sa s nimi necitim dobre, tak zvazujem kratky strih, ale mam z toho sialeny strach a neviem sa odhodlat :grinning: co ked budem vyzerat, jak tulu ???
4. sep 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne padaju ,ja len cele dni zbieram vlasy zo zeme :angry:
4. sep 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixik, proste som jeden den prisla ku kadernicke, ze chcem ostrihat na kratko a basta :grinning: a muzovi sa to paci, on by chcel, aby som ich mala este kratsie, take dva cm a nastrapato nagelovane, lenze ja mam hrozne tazke a tvrde vlasy a aj ked miniem kilo gelu, tak mi to nedrzi :unamused:
4. sep 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebala si sa, ako budes vyzerat ??? to je moja jedina nocna mora :grinning: inak, ja som mala volakedy take huste vlasy, ze som nechytila cop jednou rukou a teraz mam iba par chlpov na hlave... je to normalne ???
4. sep 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zulka neboj, od zajtra si picham sama, nie kvoli nedovere, ale to by som musela stale menit smenu a hlavne ist tam aj v zime a dazdi a to si radsej sama pekne v teplucku :dizzy_face:
4. sep 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od zajtra uz pichas pipula? a kam sa to picha?
4. sep 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julisa, uz dnes som pichla prvu...do bruska :wink:
nebala mixi, kto sa boji, nech nechodi...ku kadernicke :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboli to???? :confused:
4. sep 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ides do skolky dnes?
4. sep 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboli. Za chvilku odchadzam, idem na 10.45
4. sep 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: :grinning: tak sa asi osmikam sama :grinning:
4. sep 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,ja som sa uz 3x sama strihala a dost dobre to dopadlo,len som si ostrihala vlasy po pas asi po plecia a dost rovno som to mala,ziadne schody :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a to sa ako da :confused: ???
4. sep 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drzim palce mixi :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok