Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
pipkaautor
7. sep 2007
cafteee 😉
Ajuska, vydrzat, nadriadeny su idioti, to je vseobecne zname, ale tiez sa musia drzat zakonov, a podla zakona ti to nariadit nemoze...tak nech ti fuka 😕 😃 😃 😃
inak kooonecne piatok 😉
jul
7. sep 2007
dobre rano 8-(
to akoze dokdy bude prsat?????????? =-) ]-(
jul
7. sep 2007
ja varim obed,robim kuracie kridla a na veceru budem asi kuchtit tvarohove sliziky :-p
ajka23
7. sep 2007
ahojky 😉
vcerajsia porada zacala so slovami riaditelky, vraj pan veduci, treba vybavit s andreou tu vypoved... 8-( 8-( nik nechapal, o com hovori, ale ani ja nie... =-) skoncilo to tak, ze sice robim, ale ten vcerajsok ma prinutil sa zamysliet, ci mi tato robota stoji za to znicene zdravie a tie nervy... :-| takze si hladam robotu, dufam, ze uz coskoro odtial vypadnem... 😉
pipi, vraj aj nocne mam v zmluve, ono je tam taky odstavec, ze v pripade potreby sa odo mna ocakava vypomoc, ale necakala som, ze aj v noci, no vysvetlit dsa to da vselijako, mozno tam este budem robit aj kurica... 😃 😃 😃
som hrozne prechladena, tak sa zase tesim do roboty a na tych inteligentnych nadriadenych :-S :-S :-S :-p pekny den vam vsetkym 😉
jul
7. sep 2007
jaaaaj chudatko aji,ty si ale vytrpis v tej robote :-|
skybaby
7. sep 2007
jul s tym dazdom to vyzera este na par dni 😞
jul
7. sep 2007
]-( 8-( to fakt?
lia
7. sep 2007
ahojte babulky x-) ,

co robkate??mnnaaammm julis,nerob chutky s tymi tvarohovymi slizami :-p .to som nejedla asi 10 rokov.a ako to miesas ten tvaroh??tvaroh a cukor iba alebo??
aji,tak to ti nezavidim.a co myslela s tou vypovedou??
ajka23
8. sep 2007
caute 😉
choroba vrcholi, dufam, ze zajtra to bude lepsie... 🙂
lia, to s tou vypovedou myslela, akoze odmietam ist na nocnu, tak ma chcela prepustit... ]-( ]-( ]-( skoda, ze nie som v pozicii, ze mozem odist, ale hadam aj to bude... x-) x-) x-)
idem do postele, majte sa zatial... 😉
ajka23
8. sep 2007
halooo =-) kde ste? :-|
jul
9. sep 2007
ajuuuušš 🙂
ajka23
9. sep 2007
julis x-) x-) x-) x-) x-)
jul
9. sep 2007
no ako v robote??? vsetko po starom? 😞
jul
9. sep 2007
este si chora? :-p
ajka23
9. sep 2007
vsetko po starom, tak by som uz rada ostala doma, ale neda sa... 😢 😢 😢 neviem, ci sa mi tam podari, pri tych vsetkych stresoch otehotniet... 😞 najlepsie bude odist... 😉
co si varila? x-) x-)
ako sa ma Walto? 😉
ajka23
9. sep 2007
som este chora, ale dufam, ze sa mi to zlepsi, tak ako pocasie... 😉 😎
ajka23
9. sep 2007
kde si sa mi stratila? 😢 😢 😢
jul
9. sep 2007
uz som tu 😃
jul
9. sep 2007
Aji,najlepsie by bolo,keby si otehotnela a potom uz by si sa nemusela stresovat koli robote :-p
jul
9. sep 2007
este som nic nevarila 😃
jul
9. sep 2007
walťo samozrejme neposlucha,je strasne zly,drzy,neposlusny,rozmleznany a robi si co len chce,vobec nas nepocuva ]-( 8-(
ajka23
9. sep 2007
ved v to dufam, nech sa to cim skor podari, aby som mohla odtial cim skor vypadnut... 😉 neviem, ci este niekto iny chodi s takou nechutou do roboty ako ja... :-|
co budes varit? ja som vybrala prsa, tak este uvidim, aky napad ma osvieti... 😃 😃 😃
jul
9. sep 2007
ja budem robit vyprazany karfiol a k tomu zemiakove pyre :-p :-p
ajka23
9. sep 2007
walta treba asi vyriesit rucne strucne, ved co bude robit, ked bude Risko? =-) 8-(
jul
9. sep 2007
Aji,aj sa snazite o 106 alebo to nechavate na nahodu? 😃
ajka23
9. sep 2007
u nas zase prsi, no porazi ma... ]-( ]-( ]-( ]-( ked sa teraz vencime, normalne trpim ja aj pes, no hruza a to blato... :-p :-p :-p
jul
9. sep 2007
na walťa nezabera nic,mozem ho vycapat po riti kolko chcem,on to jednoducho nechape,ze co od neho vlastne chcem ]-( cim je starsi,tym je to nim horsie a horsie :-|
jul
9. sep 2007
ked mu bude takto stare harasit,tak ho musime dat k nasim :-|
ajka23
9. sep 2007
cez prazdniny som si zacala merat BT, tak som to hadam pochopila, tak tento mesiac o 106... 😃 😃 😃
jul
9. sep 2007
moc,moc,moc drzim palce,nech uz to konecne vyjde a nech nemusis chodit uz do tej hnusnej roboty 😃