Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
7. sep 2007

cafteee 😉
Ajuska, vydrzat, nadriadeny su idioti, to je vseobecne zname, ale tiez sa musia drzat zakonov, a podla zakona ti to nariadit nemoze...tak nech ti fuka 😨 😀 😀 😀
inak kooonecne piatok 😉

jul
7. sep 2007

dobre rano 🙄
to akoze dokdy bude prsat?????????? 😕 😠

jul
7. sep 2007

ja varim obed,robim kuracie kridla a na veceru budem asi kuchtit tvarohove sliziky 😝

ajka23
7. sep 2007

ahojky 😉
vcerajsia porada zacala so slovami riaditelky, vraj pan veduci, treba vybavit s andreou tu vypoved... 🙄 🙄 nik nechapal, o com hovori, ale ani ja nie... 😕 skoncilo to tak, ze sice robim, ale ten vcerajsok ma prinutil sa zamysliet, ci mi tato robota stoji za to znicene zdravie a tie nervy... 😒 takze si hladam robotu, dufam, ze uz coskoro odtial vypadnem... 😉
pipi, vraj aj nocne mam v zmluve, ono je tam taky odstavec, ze v pripade potreby sa odo mna ocakava vypomoc, ale necakala som, ze aj v noci, no vysvetlit dsa to da vselijako, mozno tam este budem robit aj kurica... 😀 😀 😀
som hrozne prechladena, tak sa zase tesim do roboty a na tych inteligentnych nadriadenych 😖 😖 😖 😝 pekny den vam vsetkym 😉

jul
7. sep 2007

jaaaaj chudatko aji,ty si ale vytrpis v tej robote 😒

skybaby
7. sep 2007

jul s tym dazdom to vyzera este na par dni ☹

jul
7. sep 2007

😠 🙄 to fakt?

lia
7. sep 2007

ahojte babulky 😵 ,

co robkate??mnnaaammm julis,nerob chutky s tymi tvarohovymi slizami 😝 .to som nejedla asi 10 rokov.a ako to miesas ten tvaroh??tvaroh a cukor iba alebo??
aji,tak to ti nezavidim.a co myslela s tou vypovedou??

ajka23
8. sep 2007

caute 😉
choroba vrcholi, dufam, ze zajtra to bude lepsie... 🙂
lia, to s tou vypovedou myslela, akoze odmietam ist na nocnu, tak ma chcela prepustit... 😠 😠 😠 skoda, ze nie som v pozicii, ze mozem odist, ale hadam aj to bude... 😵 😵 😵
idem do postele, majte sa zatial... 😉

ajka23
8. sep 2007

halooo 😕 kde ste? 😒

jul
9. sep 2007

ajuuuušš 🙂

ajka23
9. sep 2007

julis 😵 😵 😵 😵 😵

jul
9. sep 2007

no ako v robote??? vsetko po starom? ☹

jul
9. sep 2007

este si chora? 😝

ajka23
9. sep 2007

vsetko po starom, tak by som uz rada ostala doma, ale neda sa... 😢 😢 😢 neviem, ci sa mi tam podari, pri tych vsetkych stresoch otehotniet... ☹ najlepsie bude odist... 😉
co si varila? 😵 😵
ako sa ma Walto? 😉

ajka23
9. sep 2007

som este chora, ale dufam, ze sa mi to zlepsi, tak ako pocasie... 😉 😎

ajka23
9. sep 2007

kde si sa mi stratila? 😢 😢 😢

jul
9. sep 2007

uz som tu 😀

jul
9. sep 2007

Aji,najlepsie by bolo,keby si otehotnela a potom uz by si sa nemusela stresovat koli robote 😝

jul
9. sep 2007

este som nic nevarila 😀

jul
9. sep 2007

walťo samozrejme neposlucha,je strasne zly,drzy,neposlusny,rozmleznany a robi si co len chce,vobec nas nepocuva 😠 🙄

ajka23
9. sep 2007

ved v to dufam, nech sa to cim skor podari, aby som mohla odtial cim skor vypadnut... 😉 neviem, ci este niekto iny chodi s takou nechutou do roboty ako ja... 😒
co budes varit? ja som vybrala prsa, tak este uvidim, aky napad ma osvieti... 😀 😀 😀

jul
9. sep 2007

ja budem robit vyprazany karfiol a k tomu zemiakove pyre 😝 😝

ajka23
9. sep 2007

walta treba asi vyriesit rucne strucne, ved co bude robit, ked bude Risko? 😕 🙄

jul
9. sep 2007

Aji,aj sa snazite o 106 alebo to nechavate na nahodu? 😀

ajka23
9. sep 2007

u nas zase prsi, no porazi ma... 😠 😠 😠 😠 ked sa teraz vencime, normalne trpim ja aj pes, no hruza a to blato... 😝 😝 😝

jul
9. sep 2007

na walťa nezabera nic,mozem ho vycapat po riti kolko chcem,on to jednoducho nechape,ze co od neho vlastne chcem 😠 cim je starsi,tym je to nim horsie a horsie 😒

jul
9. sep 2007

ked mu bude takto stare harasit,tak ho musime dat k nasim 😒

ajka23
9. sep 2007

cez prazdniny som si zacala merat BT, tak som to hadam pochopila, tak tento mesiac o 106... 😀 😀 😀

jul
9. sep 2007

moc,moc,moc drzim palce,nech uz to konecne vyjde a nech nemusis chodit uz do tej hnusnej roboty 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre