• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
no naaaaadhhheeerrnnyyy,co by som ja za to dala??krasny.zlaty je v tom 16 tt jak sa solarkuje-macik maly :dizzy_face:
9. sep 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa paci quinny buzz :slight_smile: ,vanicku mas taku ako v albume??
9. sep 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušš,ved zachvilu budeme vsetky obdivovat tvojho fesaka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. sep 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam,ze pan boh da...
ukazovala som pasikovi riska :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kupila si vanicku a vajicko v obchode alebo cez mimibazar??
9. sep 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som kupila v Tescu :grinning:
9. sep 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ze normalnu vanicku na kupkanie :grinning:
9. sep 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul inak ti krasne svietia tie tt som rada ze sa mas faj a male rastie :slight_smile:
9. sep 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik,aj tebe krasne zacli svietit tie tt :dizzy_face: :grinning:
9. sep 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze tam vydrzia do 40-ky.Inak vcera sme sa vratili z tej dovolenky bolo super,neskor pridam fotky
9. sep 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste boli na dovolenke??
julis a kde si kupila kocikovu vanicku??
9. sep 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist s nelinkou von :confounded:
lossik neboj,vsetko bude uz teraz ok.nestresuj :wink: ale sa mi to hovori,ze??
9. sep 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v Tunise bolo super chceli sme si v januari rezervovat zase tak uvidime ako to vsetko dopadne potom poslem fotky Ok
9. sep 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre,tesiiimmm :slight_smile:
9. sep 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky, loss ko vidim, s tymi tt sme dost narovnako :wink: ako sa citis? lia a ty? co noveho? co je s tebou?
9. sep 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej losik blahoželám :wink: :slight_smile:
9. sep 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco nemas este nastaveny profil??ja v pohodicke deni,preco??a ty ako sa mas??
9. sep 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik, GRATULUJEM k tehulkovaniu :sweat_smile:
9. sep 2007 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, losik, gratulujeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak, sa pamatam ze zial si to nemala lahke, tak som zvedava ako to s tebou dopadlo nakoniec? viem ze si bola v nemocnici a tak. to si sa mna pytala preco nemam este nastaveny profil?
9. sep 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka dakujem :dizzy_face:
9. sep 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,teba denka.
to tehotenstvo sa skoncilo bohuzial zle.potratom.ale uz to je za mnou,pozeram sa len dopredu :wink:
9. sep 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia tak to ma byt tentokrat nam to vyjde ja tomu verim :slight_smile:
9. sep 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam lossik :slight_smile: .dufam,ze sa pridame vsetky zakladatelky ja,mixka,ajus a pipinka coskoro :slight_smile:
9. sep 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez dufam myslim ze tento rok bol k tehulkam pozehnany a este stale trva :slight_smile:
9. sep 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia je mi to luto, hlavne ze si tolko musela trpiet, aaalleee, fakt sa pozeraj len dopredu a vsetko bude ok, teraz pojdete dalej, alebo este musite cakat? prepac ale neviem kedy sa to stalo, tak kvoli tomu neviem kde chodite teraz.
9. sep 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodime nikam denka,nechcem lekarov ani vidiet.ked nemusim,ani tak skoro nepojdem.mam alergiu na lekarov.a ty si v kolkatom tt??
9. sep 2007 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim ti lia, teraz si date pauzicku a potom podme znova! tak asi v 5 tt. ale je mi to dost blbe, cakas na to 6 rokov a konecne je to tu a ja sa tym tyzdnom nejak nevyznam, sestricky mi vraveli, ze sa tehotnost povazuje od poslednej mrchy, co bolo 31.jula, takze dufam, zetodobre pocitam. este stale tomu neviem uverit. :sweat_smile:
9. sep 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte :wink:
nejak som nemala cely vikend cas sem nakuknut, vcera sme boli na svadbe kamosovi, potom mal otec 60-ku, v noci uz sa mi nechcelo...a dnes som tu mala babenko, tak som sa zacvicovala :grinning: Bola tu kamoska s 4-tyzdnovou dcerkou, tak som prebalovala a kocikovala o duusuuuu :grinning: :grinning: akurat kojit som nemohla :sweat_smile:

nemala som ani cas citat, co ste popisali, mozno v noci pocitam... :dizzy_face:
9. sep 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, viete mi poradit? dneska som mala dostat mrchu, a nic, ..... vcera som bola nedockava a urobila test, a vysiel negytivny, myslite, ze bolo este skoro ho robit? ukazalo by sa uz nieco? :unamused:
9. sep 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok