Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
9. sep 2007

no naaaaadhhheeerrnnyyy,co by som ja za to dala??krasny.zlaty je v tom 16 tt jak sa solarkuje-macik maly 😵

lia
9. sep 2007

aj mne sa paci quinny buzz 🙂 ,vanicku mas taku ako v albume??

jul
9. sep 2007

liušš,ved zachvilu budeme vsetky obdivovat tvojho fesaka 😎 😎 😎

lia
9. sep 2007

no dufam,ze pan boh da...
ukazovala som pasikovi riska 😵 😵

lia
9. sep 2007

a kupila si vanicku a vajicko v obchode alebo cez mimibazar??

jul
9. sep 2007

vcera som kupila v Tescu 😀

jul
9. sep 2007

😀 😀 😀 😀 ja ze normalnu vanicku na kupkanie 😀

loss
9. sep 2007

jul inak ti krasne svietia tie tt som rada ze sa mas faj a male rastie 🙂

jul
9. sep 2007

lossik,aj tebe krasne zacli svietit tie tt 😵 😀

loss
9. sep 2007

no dufam ze tam vydrzia do 40-ky.Inak vcera sme sa vratili z tej dovolenky bolo super,neskor pridam fotky

lia
9. sep 2007

kde ste boli na dovolenke??
julis a kde si kupila kocikovu vanicku??

lia
9. sep 2007

musim ist s nelinkou von 😖
lossik neboj,vsetko bude uz teraz ok.nestresuj 😉 ale sa mi to hovori,ze??

loss
9. sep 2007

boli sme v Tunise bolo super chceli sme si v januari rezervovat zase tak uvidime ako to vsetko dopadne potom poslem fotky Ok

lia
9. sep 2007

dobre,tesiiimmm 🙂

denka28
9. sep 2007

ahoj babenky, loss ko vidim, s tymi tt sme dost narovnako 😉 ako sa citis? lia a ty? co noveho? co je s tebou?

ninka1234
9. sep 2007

jeeeeeeeeeej losik blahoželám 😉 🙂

lia
9. sep 2007

a preco nemas este nastaveny profil??ja v pohodicke deni,preco??a ty ako sa mas??

valhali
9. sep 2007

lossik, GRATULUJEM k tehulkovaniu 😅

ajka23
9. sep 2007

jeeeej, losik, gratulujeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denka28
9. sep 2007

len tak, sa pamatam ze zial si to nemala lahke, tak som zvedava ako to s tebou dopadlo nakoniec? viem ze si bola v nemocnici a tak. to si sa mna pytala preco nemam este nastaveny profil?

loss
9. sep 2007

ajka dakujem 😵

lia
9. sep 2007

ano,teba denka.
to tehotenstvo sa skoncilo bohuzial zle.potratom.ale uz to je za mnou,pozeram sa len dopredu 😉

loss
9. sep 2007

lia tak to ma byt tentokrat nam to vyjde ja tomu verim 🙂

lia
9. sep 2007

no dufam lossik 🙂 .dufam,ze sa pridame vsetky zakladatelky ja,mixka,ajus a pipinka coskoro 🙂

loss
9. sep 2007

ja tiez dufam myslim ze tento rok bol k tehulkam pozehnany a este stale trva 🙂

denka28
9. sep 2007

lia je mi to luto, hlavne ze si tolko musela trpiet, aaalleee, fakt sa pozeraj len dopredu a vsetko bude ok, teraz pojdete dalej, alebo este musite cakat? prepac ale neviem kedy sa to stalo, tak kvoli tomu neviem kde chodite teraz.

lia
9. sep 2007

nechodime nikam denka,nechcem lekarov ani vidiet.ked nemusim,ani tak skoro nepojdem.mam alergiu na lekarov.a ty si v kolkatom tt??

denka28
9. sep 2007

verim ti lia, teraz si date pauzicku a potom podme znova! tak asi v 5 tt. ale je mi to dost blbe, cakas na to 6 rokov a konecne je to tu a ja sa tym tyzdnom nejak nevyznam, sestricky mi vraveli, ze sa tehotnost povazuje od poslednej mrchy, co bolo 31.jula, takze dufam, zetodobre pocitam. este stale tomu neviem uverit. 😅

pipka
autor
9. sep 2007

cafte 😉
nejak som nemala cely vikend cas sem nakuknut, vcera sme boli na svadbe kamosovi, potom mal otec 60-ku, v noci uz sa mi nechcelo...a dnes som tu mala babenko, tak som sa zacvicovala 😀 Bola tu kamoska s 4-tyzdnovou dcerkou, tak som prebalovala a kocikovala o duusuuuu 😀 😀 akurat kojit som nemohla 😅

nemala som ani cas citat, co ste popisali, mozno v noci pocitam... 😵

zuzana_t
9. sep 2007

caute, viete mi poradit? dneska som mala dostat mrchu, a nic, ..... vcera som bola nedockava a urobila test, a vysiel negytivny, myslite, ze bolo este skoro ho robit? ukazalo by sa uz nieco? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre