• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

7. októbra 2012 
autor
baby, to je hrozne :grinning: my sa tu stazujeme, ze nemame romantiku, ale aj my sme za pocitacmi nie? :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
val - ta by sa mohlo aj nam zadarit kurnik šopa antilopa, my sme mali predpisany clostil, ved vies som ti pisala, moj je romantik sem tam taky prilezitostny :slight_smile:, zajtram mame 5 rokov co sme spolu (co sme sa spoznali) som zvedava ci si spomenie :cry: (ale si hej ked to ma ako pripomienku v mobile) ale cxi uz aj nieco vymysli to neviem ci ho napadne nieco
25. jan 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame len jeden PC, takze viete, ze ak tu nie som, tak za PCckom sedi mangel... :angry: :angry: :angry: :angry: zvadzam tu kazdodenny boj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa len neviem odlepiiiit :grinning:

pipka to hej ale to je len dosledok toho ze moj sa mi nevenuje, tak co ine mam robit???? :grinning: Kde su tie krasne casy ked sme randili
25. jan 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze sem tam pisem ako tatár - som chela napisat gaťár :angry:
a povie vam muzik sam od seba, ze vas lubi,alebo nejak slovne vyznava lasku? Mojho to po 10tich rokoch preslo a uz len da pusu, cez den tlapne po zadku, alebo urobi nejake gesto,ze navari,alebo uprata. ALe slova uz nie...
pipka mas pravdu hlavne ze my sme za PC :wink:
25. jan 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wigh, co ty este od neho chces, si tehula, svoju ulohu splnil... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
val, mam dostat okolo 30. januara, zatial nic necitim, tak neviem...
u nas sa to strieda, chvilku ma osial, ze ma ide zjest a potom si ma aj vyse tyzdna nevsimne :angry:
...iba sa spyta, co mame jest? :grinning: :grinning:
25. jan 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, veru kde su tie casy
val - my si vzdy vravime milujem ta, a ked ideme spinakt aj sladke snicky poprajeme a sladku pusku dame :zipper_mouth:
25. jan 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
val, to iste mam doma, len s tym bonusom, ze mi povie, ze mu idem na nervy, ze ho stale obtazujem... :angry: sexualne... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jan 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, citass mi z duse :wink:
ajka nebud na wigh taka prisna :slight_smile:
pipka, tak vyckaj, mozno budes oktobrovka :sunglasses:

ved to, ten moj je extrem, bud si ma vsima,alebo nie :angry: A potom neviem, na com som.
ajka . mne posledne tiez tak harasi, az mi vravi ze som prilis aktivna a on chce v noci spat :dizzy_face:
25. jan 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka, to som amla aj aj doma po 5tich rokoch, pockaj ale co bude o dalsich 5... :angry:
autor
val, obcas mi povie, ze "zozeriem ta :grinning: od lasky" to je najromantickejsie, co mi povie. A miluje moj nos, cez den mi zavola a pyta sa, ako sa ma jeho nosik? Maximalna romantika :grinning: :grinning: :grinning:
ajka aj ja si to hovoriiiim ale samej mi je smutnooo aj ked ho chapem ze potrebuje byt troska saaaam :sweat_smile:

val mne to hovoril kazdy den aj viac krat ale od leta to akosi ustalo skoda bolo to priiijemne ale v smske nakoniec vzdy napise lubim ta, tak aspon nieco :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som na wigh prisna, len som sa snazila byt vtipna... :unamused:
25. jan 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no u nas je problem, ze on ma chut rano a to ja som :stuck_out_tongue_closed_eyes: o piatej mrtva a ja ked chcem vecer, tak on zaspi :unamused:
tak sme sa dohodli, ze si budeme odskakovat z roboty o jednej poobede :grinning: :grinning:
25. jan 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mi vie prejavit slovne lasku uz len ked ma promile... :sunglasses: vtedy je pritulny az az, ale vykony vtedy nie su ziadne... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jan 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna vola teliatko alebo tulenik, vola mi malokedy aby mi nieco pekne povedal :frowning2: ale dnes som bola v lekarni a to je asi 15 min do jeho prace tak som mu zavolala, ze ho idem pozriet a on ze naco a ja ze nato , idem ta skontrolovat :grinning: som prisla a sme sli na obed, (bezne chodi s kolegovcami, tak preco by som nesla dnes s nim ja ) sice boliaj kolegovci ale som bola rada neskutocne ze som s nim :wink:
25. jan 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, mne to vravel celych 10 rokov kazdy den,ale asi dozrel a uz neciti tu potrebu, neviem. Ale pri tulkani povie, ze ma zboznuje, tak aspon takto :dizzy_face:
25. jan 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka pohodaaaa ja to chaaapem :grinning:

pipka dobry kompromis :sweat_smile:
25. jan 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka - vsak sa nam na nehnevas, hmmmmmm ????

val - pri tulkania pred nim je anjel az ocka svietia ako detom na vianoce ked vidia darceky :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, aj u nas je podobny problem, zacina sa to sprchou, on ide rano, ja vecer... :unamused: sme zohrati, co uz... :sunglasses:
25. jan 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka, preco sa mam hnevat? :confused:
25. jan 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti chlapi su ale hrozny ale uz som sa zmierila s tym ze nie kazdy den je ako prve rande :grinning:
ja tazim z tyhc prvych mesiacov co sme spolu randili casto na to spominam a hned mi je lepsieeeee
25. jan 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze som ti tak povedla prepac :frowning2:
autor
ajus :grinning: :grinning: :grinning: som rada, ze nie som sama :dizzy_face:
ja sa neviem urazit, v pohode :wink: :wink: :wink: :wink:
pipi, ved preto si tak rozumieme... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kedy pojdeme plavat??? :wink:
25. jan 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok