Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
25. jan 2007

baby, to je hrozne 😀 my sa tu stazujeme, ze nemame romantiku, ale aj my sme za pocitacmi nie? 😀 😀 😀

marlenka56
25. jan 2007

val - ta by sa mohlo aj nam zadarit kurnik šopa antilopa, my sme mali predpisany clostil, ved vies som ti pisala, moj je romantik sem tam taky prilezitostny 🙂, zajtram mame 5 rokov co sme spolu (co sme sa spoznali) som zvedava ci si spomenie 😢 (ale si hej ked to ma ako pripomienku v mobile) ale cxi uz aj nieco vymysli to neviem ci ho napadne nieco

ajka23
25. jan 2007

my mame len jeden PC, takze viete, ze ak tu nie som, tak za PCckom sedi mangel... 😠 😠 😠 😠 zvadzam tu kazdodenny boj... 😀 😀 😀 😀

wighy
25. jan 2007

ja sa len neviem odlepiiiit 😀

pipka to hej ale to je len dosledok toho ze moj sa mi nevenuje, tak co ine mam robit???? 😀 Kde su tie krasne casy ked sme randili

marlenka56
25. jan 2007

boze sem tam pisem ako tatár - som chela napisat gaťár 😠

valhali
25. jan 2007

a povie vam muzik sam od seba, ze vas lubi,alebo nejak slovne vyznava lasku? Mojho to po 10tich rokoch preslo a uz len da pusu, cez den tlapne po zadku, alebo urobi nejake gesto,ze navari,alebo uprata. ALe slova uz nie...

marlenka56
25. jan 2007

pipka mas pravdu hlavne ze my sme za PC 😉

ajka23
25. jan 2007

wigh, co ty este od neho chces, si tehula, svoju ulohu splnil... 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
25. jan 2007

val, mam dostat okolo 30. januara, zatial nic necitim, tak neviem...
u nas sa to strieda, chvilku ma osial, ze ma ide zjest a potom si ma aj vyse tyzdna nevsimne 😠
...iba sa spyta, co mame jest? 😀 😀

marlenka56
25. jan 2007

wighy, veru kde su tie casy
val - my si vzdy vravime milujem ta, a ked ideme spinakt aj sladke snicky poprajeme a sladku pusku dame 🤐

ajka23
25. jan 2007

val, to iste mam doma, len s tym bonusom, ze mi povie, ze mu idem na nervy, ze ho stale obtazujem... 😠 sexualne... 😅 😅 😅 😅

marlenka56
25. jan 2007

pipka, citass mi z duse 😉
ajka nebud na wigh taka prisna 🙂

valhali
25. jan 2007

pipka, tak vyckaj, mozno budes oktobrovka 😎

ved to, ten moj je extrem, bud si ma vsima,alebo nie 😠 A potom neviem, na com som.

marlenka56
25. jan 2007

ajka . mne posledne tiez tak harasi, az mi vravi ze som prilis aktivna a on chce v noci spat 😵

ajka23
25. jan 2007

marlenka, to som amla aj aj doma po 5tich rokoch, pockaj ale co bude o dalsich 5... 😠

pipka
autor
25. jan 2007

val, obcas mi povie, ze "zozeriem ta 😀 od lasky" to je najromantickejsie, co mi povie. A miluje moj nos, cez den mi zavola a pyta sa, ako sa ma jeho nosik? Maximalna romantika 😀 😀 😀

wighy
25. jan 2007

ajka aj ja si to hovoriiiim ale samej mi je smutnooo aj ked ho chapem ze potrebuje byt troska saaaam 😅

val mne to hovoril kazdy den aj viac krat ale od leta to akosi ustalo skoda bolo to priiijemne ale v smske nakoniec vzdy napise lubim ta, tak aspon nieco 😀 😀 😀

ajka23
25. jan 2007

nie som na wigh prisna, len som sa snazila byt vtipna... 😒

pipka
autor
25. jan 2007

no u nas je problem, ze on ma chut rano a to ja som 😝 o piatej mrtva a ja ked chcem vecer, tak on zaspi 😒
tak sme sa dohodli, ze si budeme odskakovat z roboty o jednej poobede 😀 😀

ajka23
25. jan 2007

moj mi vie prejavit slovne lasku uz len ked ma promile... 😎 vtedy je pritulny az az, ale vykony vtedy nie su ziadne... 😅 😅 😅

marlenka56
25. jan 2007

mna vola teliatko alebo tulenik, vola mi malokedy aby mi nieco pekne povedal ☹ ale dnes som bola v lekarni a to je asi 15 min do jeho prace tak som mu zavolala, ze ho idem pozriet a on ze naco a ja ze nato , idem ta skontrolovat 😀 som prisla a sme sli na obed, (bezne chodi s kolegovcami, tak preco by som nesla dnes s nim ja ) sice boliaj kolegovci ale som bola rada neskutocne ze som s nim 😉

valhali
25. jan 2007

wighy, mne to vravel celych 10 rokov kazdy den,ale asi dozrel a uz neciti tu potrebu, neviem. Ale pri tulkani povie, ze ma zboznuje, tak aspon takto 😵

wighy
25. jan 2007

ajka pohodaaaa ja to chaaapem 😀

pipka dobry kompromis 😅

marlenka56
25. jan 2007

ajka - vsak sa nam na nehnevas, hmmmmmm ????

val - pri tulkania pred nim je anjel az ocka svietia ako detom na vianoce ked vidia darceky 😵 😵

ajka23
25. jan 2007

pipi, aj u nas je podobny problem, zacina sa to sprchou, on ide rano, ja vecer... 😒 sme zohrati, co uz... 😎

ajka23
25. jan 2007

marlenka, preco sa mam hnevat? 😕

wighy
25. jan 2007

ti chlapi su ale hrozny ale uz som sa zmierila s tym ze nie kazdy den je ako prve rande 😀
ja tazim z tyhc prvych mesiacov co sme spolu randili casto na to spominam a hned mi je lepsieeeee

marlenka56
25. jan 2007

ze som ti tak povedla prepac ☹

pipka
autor
25. jan 2007

ajus 😀 😀 😀 som rada, ze nie som sama 😵

ajka23
25. jan 2007

ja sa neviem urazit, v pohode 😉 😉 😉 😉
pipi, ved preto si tak rozumieme... 😵 😵 😵 kedy pojdeme plavat??? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre