Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
18. sep 2007

helou 😉

pipka
autor
18. sep 2007

ako si sa vyspinkala? Ja uz ma za sebou dve pichanice do bruska, ale v pohodke 😉

ajka23
18. sep 2007

este by som spala, ale co uz ked pes vola... 😠 😠 😠
do kedy ste vcera boli? 😕

pipka
autor
18. sep 2007

chvilku po tebe sme isli, asi tak pol aj pat. dosla som domov a ten moj pocitacovy maniak ma este sfukol, ze idem skoro 😠 😀 ze aky on mal klud pri pc, ked som bola prec...vraj ci nas na koniku nie je viac, s kym by som sa stretavala aj denne.No nezabila by si ho? 😅 😠 😀 😀

ajka23
18. sep 2007

no zlaty je... 😀 😀 😀 😀 ako by ste boli manzelia aspon 20 rokov... 😀 😀 😀
vraj ma byt dnes posledny pekny den, tak sa dnes musim poriadne vyslnit, v PP bude urcite strasna kosa... 😖 😖 😖

pipka
autor
18. sep 2007

no pocula som, ze ochladenie o 10°C 😨 😠 asi ma porazi, tak som sa vytesovala zo slniecka 😔

ajka23
18. sep 2007

za chvilu uz bezis makat? 🙄 😒

dalida
18. sep 2007

Ahoj dievcence. Pisala som do rôznych for konika, ale do tohto este nie, nemala som potrebu... Zvladala som to... No teraz uz nevladzem... Som smutna, frustrovana,... Kazdy den myslim iba na to, kedy uvidim na testiku //... Caka ma IUI... MS mi este nenabehla ☹ Ach, ach,... Ako to zvladate vy?

pipka
autor
18. sep 2007

ajus, 10.30 poletim 😅

ajka23
18. sep 2007

ahoj dalida 😉
neviem, ako ktora, ale ja mozem povedat, ze je to z mesiaca na mesiac vacsie psycho... 😔 asi by sme sa mali menej vsimat, hoci mne sa to nedari... 😒

ajka23
18. sep 2007

pipi, porad, mam mat teraz plodne dni a moj drahy chodi unaveny z roboty, aj vcera zaspal este pred tym ako som vyliezla zo sprchy... 😠 🙄

dalida
18. sep 2007

Ajka, suhlasim s tebou.... Kazdym mesiacom je to väcsie a väcsie psycho... Snazim sa ovladat, ale... Mne sa chce stale plakat... Musim sa uz vzchopit!

pipka
autor
18. sep 2007

dalida, aj my sami by sme potrebovali poradit...ved preto mame tuto kecaciu temu, aby sme aspon na chvilku prisli na ine myslienky...ak sa da 😅

ajus, tazko radit, ale pridavaj do jedla safran a stiplave papricky, to si vraj zarucene afrodiziaka 😉 😀

ajka23
18. sep 2007

to je pravda, na mna to nejako v lete nedoliehalo, bolo slniecko, to mi zdvihlo naladu, ale co bude teraz, ked pride skarede pocasie, to neviem... 😒

ajka23
18. sep 2007

pipi, co som mu mala vcera este varit? ☹ neblaaaazni... 😀 😀 😀 ale asi budem musiet... 😠 😠 😠

dalida
18. sep 2007

Budem tu musiet chodit castejsie. Aspon na par minut denne... Zatial sa majte pekne a prajem vela vela trpezlivosti pri cakani na //

pipka
autor
18. sep 2007

o pocasi mi ani nehovorte, najradsej by som do aprila nevyliezla z postielky 😕 😀

ajka23
18. sep 2007

ok, dalida, prid, budeme radi... 😉

pipka
autor
18. sep 2007

ajuska, budem musiet ficat, kupovala som rano kolegyni dvd basnikov a teta mi dala omylom iny diel, nez som chcela, musim to ist vymenit 😠 🙄 tak pekny den a vecer som tu, paa 😉

ajka23
18. sep 2007

ok, pa 😉

ajka23
18. sep 2007

tak mi to s tym pocasim ale vyslo, co? 😠 😠 😠 😢 u nas prave zacalo prsat a fuci jak besne... 😔 poraziiiii ma... ☹

ajka23
18. sep 2007

mame pokazene auto, oprava tak okolo 6 000... 😔 no, nehodim si to? 😢

palculienkkka
18. sep 2007

aká značka tehot.testu je 100% ?

ajka23
18. sep 2007

palculienka, ahoj 😉
vo vseobecnosti nie je 100% nikdy, ale cim dlhsie ti meska, tym by mal byt test spolahlivejsi... 😉 ja som si test podla znacky nikdy nekupovala, takze ti v tomto neporadim... 😒

peggyyy
18. sep 2007

ahojky

ajka23
18. sep 2007

ahoj 😉
peg, ty meras BT, ze? 😕

peggyyy
18. sep 2007

ajka ano prečo?

ajka23
18. sep 2007

vedela by si urcit, kedy mas ovu bez toho, kedy ti to zakresli, len na zaklade teploty? 😕

peggyyy
18. sep 2007

približne áno....v tom období ma pobolieva brucho

ajka23
18. sep 2007

ale na zaklade teploty to nezistis? 😕 myslela som si, ze je ovu vtedy, ked je pokles teploty, ale asi to tak nie je, ze? 😕 som z toho jelen... 😀 😀 😀
na tom fertility, co mas v albume si mala kedy asi ovu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre